«Єрусалим» - неофіційний гімн Англії

Єрусалим, Новий Єрусалим ( англ. And did those feet in ancient time ...) - вірш Вільяма Блейка з передмови до його епічній поемі «Мільтон» ( 1804 ). Покладений на музику в 1916 році композитором Хьюбертом Перрі , Воно отримало широку популярність як гімн «Єрусалим» і стало неофіційним гімном Англії.

Вірш, маловідоме протягом століть після написання, було включено в патріотичну антологію віршів, видану в 1916 м за часів занепаду морального стану суспільства через численні жертв в Першій світовій війні і відчуття, що їй не видно кінця. За цих обставин воно в очах багатьох відповіло на питання, за що бореться Великобританія. Тому Хьюберт Перрі попросили покласти його на музику для зборів руху «Fight for Right» в лондонському Альберт-Холі . Найвідоміша оркестровка була виконана Едвардом Елгаром в 1922 році для фестивалю в Лідсі . Після першого прослуховування оркестрової версії король Георг V сказав, що він вважав за краще б, щоб «Єрусалим» змінив « God Save the King »В якості державного гімну.

Сьогодні цей гімн вважається найпопулярнішою патріотичної піснею в Англії і часто замінює державний гімн.

Текст вірша заснований на легенді, ніби Ісус Христос в юнацькому віці разом з Йосипом Аримафейського відвідав знамените нині Гластонберрійское абатство в останні роки правління імператора Тіберія, тобто не пізніше 27 року н. е.

У 597 році Св. Августин писав папі Григорію, що церква абатства справила на нього незабутнє враження. Наближені Вільгельма Завойовника в 1086 році також згадували це дивовижна споруда. До 1086 року церкву стає місцем поклоніння. Сюди стікалися натовпи паломників. Церква стала усипальницею королів, де були поховані король Артур і його кохана Джиневра. Абатство височіло над оточуючими болотами, його і прозвали Авалонскім островом.

Уейн Руні прибув на рок-фестиваль в Гластонбері на вертольоті .... http://www.sports.ru/tribuna/blogs/allsportnews/476379.html

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация