ЄСПЛ НЕ рекомендуватиме уряду України лікувати Тимошенко в Німеччині

Але суд просить запобігти витоку конфіденційної інформації

Про це йдеться в листі П'ятого Департаменту ЄСПЛ, текст якого має в своєму розпорядженні УНІАН.
У документі, зокрема, йдеться про те, що щодо справи «Тимошенко проти України» після вивчення відповідного запиту, в якому пропонувалося «згідно з правилом 39 Судового регламенту вимагати від уряду України дозволити прохачеві отримати подальше медичне лікування в Німеччині», діючий Президент Департаменту, в який був відправлений запит, 23 жовтня «вирішив не рекомендувати уряду України згідно з правилом 39 Судового регламенту, тимчасовий захід, про який ви просите».

Крім того, в листі повідомляється: «Також діючий Президент висловила зацікавленість, щоб паралельно всі необхідні заходи були прийняті для того, щоб запобігти витоку конфіденційної інформації, включаючи відео та інші записи , Що стосуються затримання і лікування прохача ».

Довідка УНІАН. Печерський райсуд Києва в жовтні 2011 року засудив Ю.Тимошенко до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів з Росією в 2009 році.

З кінця грудня 2011 року екс-прем'єр відбуває термін у Качанівській колонії в Харкові. З травня через погіршення здоров'я Ю.Тимошенко перебуває в лікарні "Укрзалізниці" в Харкові. За цей час її лікарями були фахівці берлінської клініки «Шаріте».

18 вересня, перший заступник міністра охорони здоров'я України Раїса Моїсеєнко заявила, що Ю.Тимошенко залишиться під стаціонарним наглядом українських та німецьких фахівців в ЦКЛ "Укрзалізниці" в Харкові, щонайменше, ще один місяць.

У жовтні лікарі берлінської клініки Charite заявили про неможливість забезпечення необхідних умов для лікування екс-прем'єр-міністра Ю.Тимошенко в Україні.

"Необхідна ситуація, очевидно, не може бути забезпечена за існуючих умов в Україні. Як і раніше, клініка Charite готова запропонувати подібну мультимодальну терапію. Незважаючи ні на що, за будь-яких обставин, для збереження і поліпшення функцій необхідно продовжувати терапевтичні заходи, які застосовувалися до цього часу, щоб завадити подальшій хронізації та погіршенню функцій. Лікарі Charite готові і надалі брати участь в лікуванні впродовж тривалого часу ", - йдеться у висновку лікарів від 15 жовтня .

При цьому лікарі вважають, що постійне призначення судових слухань, безперервне відеоспостереження, постійна присутність охорони навіть при розмовах з лікарями, оприлюднення конфіденційних медичних документів, або розповсюдження в ЗМІ відеозаписів загострюють захворювання та роблять неможливим повне одужання.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация