Фаїна Раневська

  1. Дитинство і юність [ правити ]
  2. Особливості характеру [ правити ]
  3. Муля [ правити ]
  4. Остання подорож [ правити ]

Раневська Раневська   Нік   Раневська (в честь героїні з п'єси   Чехова   )   Роки життя   0 - 10 років: 1896-1906;   10 - 22 роки: 2002-2014;   22 - 87 років: 1928-1984, в тому числі: тисячі п'ятсот сорок дві г до н Нік

Раневська (в честь героїні з п'єси Чехова )

Роки життя

0 - 10 років: 1896-1906;
10 - 22 роки: 2002-2014;
22 - 87 років: 1928-1984, в тому числі: тисячі п'ятсот сорок дві г до н. е., 1670, 1868, 1 579 і багато інших років

діяльність

мандрівник у часі, автор статусів для ВКонтакте

хобі

Народна артистка СРСР

Фаі'на, Фаїна ', Фа'іна, Фаі'на, Фай-на-на ...

~ Дарт Херохіто . «Ліричні хокку (збірник)»

Фаїна Георгіївна Раневська - біологічний генератор цитат. Середньостатистичний сучасна людина знає кілька її цитат, і часто бачить, як їх цитує хтось із його друзів в ВКонтакте . Про її біографії ніхто не знає майже нічого, тому що цитати набагато цікавіше. Стаття про Раневської без її цитат схожа на:

Тому цитат в статті багато.

Дитинство і юність [ правити ]

Всім відомо, що Раневська вживала в своїх цитатах такі модні слова, як « жопа ». Людина, чиє дитинство було ще до революції, а молодість - при Радянському Союзі , Не міг мислити настільки прогресивно. Цей феномен пояснюється просто: в десять років вона перенеслася в наш час, і повернулася звідти в двадцять два роки. Пульт дистанційного керування Машиною Часу і Простору (МВП) їй подарував покійний один-інопланетянин . Він перенісся на Землю якраз за допомогою цього пульта, але незабаром помер від нежиті , Оскільки у нього був кволий імунітет до інопланетним захворювань.

Особливості характеру [ правити ]

Її справи не такі вже й погані - всього лише дві людини. А ось тим, у кого штук сім людей, жити набагато складніше!

Спробуємо з'ясувати, що за дві людини в ній жили, по її цитат:

Виходить, що перша людина - пошляк, другий - романтик.

Часто траплялося так, коли був потрібний романтик, приходив пошляк, а коли був потрібний пошляк, приходив романтик.

Одного разу вона оговталася в давню Грецію і представилася там Афіною, богинею мудрості. Коли вона сказала кілька своїх розумних думок, стародавні греки їй повірили і принесли спеціально приготовлене для неї блюдо , Яке було настільки унікально, що ніхто інший є його не збирався. Вона сказала:

Греки відразу зрозуміли, що ніяка вона не богиня, хотіли схопити і принести в жертву цій богині Афіні, але вона вчасно встигла натиснути кнопку на пульті і повернулася назад в СРСР.

Одного разу вона перенеслася в 1670 рік і познайомилася там зі Стенькой Разіним. Він взяв її з собою кататися по Волзі. Про цей епізод є відома народна пісня «Через острова на стрижень», але Раневскую там чомусь називають княжною. І ось, Стенька Разін, «сам веселий і хмільний », Просить її розповісти щось цікаве, на що вона відповідає:

Що було далі, ясно зі слів пісні:

Потужним помахом піднімає
Він красуню княжну
І за борт її кидає
У набігла хвилю ...

На щастя, Раневська змогла під водою натиснути кнопку на пульті і повернулася назад в СРСР, якраз до прем'єри чергового спектаклю, де повинна була грати головну роль.

її першою любов'ю був Ожегов, укладач орфографічного словника. Але одного разу в своєму листі до нього вона допустила орфографічну помилку - написала слово «жопа» через «е». Він не зміг їй цього пробачити, і відразу ж розлюбив.

Другий любов'ю був Скліфосовський, відомий лікар . Вони познайомилися в 1868 році. Одного разу на побачення з ним вона одягла білу блузку, не помітивши на ній клопа. Але Скліфосовський клопа зауважив, і клоп привів його в лють, оскільки це антисанітарія. Любов померла.

Про ці два розчарування Раневська сказала:

Маючи на увазі, що орфографічна помилка в листі, як і клоп на білій блузці, може вбити любов чоловіки назавжди!

Третім з найулюбленіших чоловіків Раневської був Малевич . Вона довго позувала йому для портрета, а коли побачила, що в результаті вийшов чорний квадрат, відразу ж розлюбила його.

Муля [ правити ]

Крайнім супутником життя Раневської став Василь Ліванов, з яким вони познайомилися на зйомках фільму Сарика Андреасян «Той ще Галуст Карлсон.» Раневська грала роль Фрекен Бок, Ліванов грав Шерлока Холмса , Кращого в світі сищика з мотором. Одного разу на знімальному майданчику на Раневську почав падати знімальний кран, але Ліванов, ще не знявши з себе грим, встиг включити мотор, підлетіти до крана і ударом ноги з розвороту відкинути його від Раневської. Так кран допоміг Ліванову знайти привід для запрошення Раневської на романтичну вечерю. Раневська любовно називала Ліванова «Муля».

Але їх роман, що тривав кілька років, і освітлювався багатьма радянськими білбордами ( «Мурзилка», « Піонер »,« Техника молодежи »регулярно друкували статті про зоряної пари), не витримав випробування характерами. Ліванову не подобалося, що Раневська не давала йому є плюшки і змушувала мити руки, Раневскую ж Муля постійно нервував тим, що літав позаду Раневської, чому їй здавалося, що в вухах щось дзижчить. Вона навіть не знала, в якому вусі дзижчить. Зрештою Раневська сказала:

і замкнула Ліванова в шафу. Так закінчився цей роман.

Остання подорож [ правити ]

Одного разу вона перенеслася в 1579 рік. Як тільки вона там матеріалізувалася, її тут же схопили і відвели до царя - Івану Грозному . Виявилося, що її заарештували за ходіння з непокритою головою, що в ті часи для жінки було ще більшим вандалізмом , Ніж зараз бігати голою по Червоній площі.

Цар наказав посадити її до в'язниці і морити голодом. Вона кілька разів намагалася повернутися назад в СРСР, але не могла, через збої в роботі порталу. Нарешті, через тиждень безплідних спроб, їй нарешті вдалося повернутися. У своєму інтерв'ю газеті « правда »Вона зізналася:

А також:

З тих пір вона вирішила більше не подорожувати в часі , Щоб не зустрічати жодних чоловіків, які будуть морити її дієтами і створювати їй поганий настрій .

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация