Фальсифікація виборів.

  1. Фальсифікація виборів в Росії, як єдиний спосіб утримання влади для ліберально-компрадорської буржуазії.
  2. Методи фальсифікації виборів.

Фальсифікація виборів в Росії, як єдиний спосіб утримання влади для ліберально-компрадорської буржуазії.

Ви не задавалися питанням, чому не дивлячись на те, що ліберали і ліберальна ідея мають підтримку в суспільстві лише 2-3%, проте, не дивлячись на таку низьку підтримку і не дивлячись на руйнівні реформи погіршують життя людей, ліберальна влада, що при Єльцині, що при Путіні завжди вигравала вибори. Як таке може бути, що б при відсутності підтримки, вигравати всі вибори? Що за чудовий рецепт? Насправді все дуже просто, ліберали вигравали всі вибори виключно завдяки фальсифікації цих самих виборів.


Коли ми говоримо про майбутні президентські вибори в Росії, то багато одностайні в тому, що Путін не зможе виграти ці вибори не вдаючись до фальсифікацій. І для такого роду припущень є всі підстави, на поточний момент часу є безліч факторів, які роблять перемогу Путіна не настільки переконливою і однозначною, як це здається багатьом. Ми вже не раз говорили про це і в загальних рисах ситуація виглядає наступним чином. У суспільстві є втома від Путіна, плюс економічна стагнація, плюс відсутність значущих досягнень і плюс діяльність опозиції, яка вирішила зробити Грудінін об'єктом для протестного голосування, все це значно знижує шанси Путіна на повну і беззастережну перемогу і в цій ситуації, для утримання влади, він може піти на фальсифікацію виборів. І в зв'язку з цим перед опозицією виникає питання, як здійснювати контроль за ходом виборів і що робити в разі виявлення фактів фальсифікації.

Багатьом уже зрозуміло, що підсумки майбутніх виборів в значній мірі будуть залежати від того, наскільки чесно і неупереджено здійснюватимуть підрахунок голосів виборчі комісії. І ось тут є великі сумніви в чесності і неупередженості виборчкомів всіх рівнів, починаючи від низових територіальних виборчих комісій і закінчуючи Центральною Виборчою Комісією. Ні для кого не секрет, що за останні 25 років існування "демократичної" Росії, практично всі вибори в Росії так чи інакше фальсифікувалися, це стосується як 1990-х років так і 2000-х тисячних. Ми зараз не будемо робити детальний аналіз всіх фальсифікацій, зауважимо що в 90-і роки для лібералів, єдиним способом утримання влади була саме фальсифікація виборів. Як говорив Чубайс в своїх одкровеннях і який був одним з головних ідеологів будівництва ліберального капіталізму в Росії, то за його словами їх метою було не допустити реставрації комунізму в Росії і заради цього вони йшли на все і на грабіжницьку приватизацію, що б передати державну власність в приватні руки і на фальсифікацію виборів, що б утримати владу лібералів.

Найбільш яскравим фактом фальсифікації, були президентські вибори 1996 року. Нагадаємо як тоді розвивалися події, в країні повним ходом йшли так звані реформи, а точніше розвал промисловості та грабіж країни купкою людей наближених до Єльцина, як наслідок багато людей сиділи без роботи, а ті хто працював місяцями не отримували мізерну зарплату, країну стрясали масові страйки , реальний рейтинг Єльцина на той час був близько нуля. І раптом на президентських виборах Єльцин чудесним чином набирає 53% голосів. При цьому у лібералів, коли мова заходить про ці вибори, відразу світлішають обличчя і вони проникливим голосом починають говорити про історичний вибір народу, який не дивлячись на всі труднощі, відмовився від проклятого комунізму і вибрав капіталізм і ліберальні цінності. При цьому, коли мова заходить про народ в інших випадках, ті ж ліберали називають народ не інакше як бидло, ватники та інше, які не розуміють і не поділяють ліберальних цінностей. Але коли мова знову заходить про 90-х роках, то тут особи лібералів знову світлішають і вони знову говорять про історичний вибір народу між комунізмом і капіталізмом, коли народ відмовився від проклятого комунізму заради ліберальних цінностей. Насправді це все відверта брехня. Єльцин в умовах 90-х років просто не міг виграти вибори, не буває такого в природі, що б люди не дивлячись на погіршення життя одностайно підтримували владу. Якщо ми подивимося на ті країни де не прийнято фальсифікувати вибори, то ми побачимо, що якщо президент або правляча партія проводять реформи які погіршують життя людей, то як правило люди на виборах починають голосувати за інших кандидатів і інші партії і це нормальна практика. Тому коли ліберали кажуть, що вони чесно вигравали вибори в 90-і роки, то це відверта брехня, в умовах 1996 Єльцин просто не міг виграти вибори.

Оскільки Єльцин не міг виграти вибори, то єдиним способом утримання влади для лібералів була фальсифікація виборів. І коли на виборах 1996 року фактично переміг Зюганов і це вже визнають багато очевидців тих подій, то Єльцину просто намалювали потрібний результат на папері і оголосили його переможцем. Тут ми не будемо розбирати зрада Зюганова, який не дивлячись на свою перемогу, визнав перемогу Єльцина і відмовився від будь-якої боротьби з ним, заради миру на землі, аби не було війни. Факт залишається фактом, ліберали змогли утримати владу лише завдяки фальсифікації виборів. Що стосується питання, а чи були фальсифікації виборів при Путіні, то цією темою конкретно ніхто не займався, та й опозиція стала говорити про фальсифікації лише після 2011 року, але чи означає це що до цього фальсифікацій не було? У зв'язку з цим варто звернути увагу на ряд аномалій на виборах 2000-х років. Перша аномалія це те, що Зюганов на виборах 2008 і 2012 року отримав практично однакову кількість голосів 17%, плюс мінус десяті частки відсотка. такого просто не може бути, що б одна людина в різні роки отримував однакову кількість голосів. Все це говорить про те що Зюганову просто малювали заздалегідь узгоджений результат виборів.

Друга аномалія пов'язана з президентськими виборами 2008 року, коли Медведєв набрав аж 70% голосів. При тому що Путін в 2004 році на піку своєї кар'єри набрав 71%, а на виборах 2012 року 63%. А Медведєв який до 2008 року був лише головою ради директорів Газпрому, а потім заступником голови уряду і який абсолютно нічим себе не проявив і не мав будь-якого авторитеті в суспільстві і він раптом набирає 70%. Це говорить від тому, що Медведєву за відсутності авторитету, вирішили просто намалювати авторитет на папері, приписавши йому потрібну кількість голосів. Ці цифри побічно свідчать про те, що і при Путіні практика фальсифікації виборів нікуди не поділася. Ще один яскравий приклад фальсифікації виборів, це вибори в Держдуму в 2011 році, коли комуністи, відповідно до протоколів багатьох низових територіальних виборчкомів, набрали більше голосів ніж Єдина Росія. Але коли Центрвиборчком став оголошувати підсумки виборів, то раптом чудесним чином стала лідирувати Єдина Росія отримавши більшість голосів. Тут ми знову ж таки, не будемо розбирати боягузтво Зюганова, який відмовився очолити стихійний народний протест, який спалахнув після виборів, натомість він насрати в штани кинувся до Путіна благаючи захистити його від помаранчевої прокази. Ще один факт фальсифікацій, це вибори в Держдуму в 2016 році, коли Єдина Росія отримала не просто більшість, а конституційна більшість, що фактично дозволяє єдиної Росії в поодинці приймати будь-які закони потрібні Путіну. І це при тому, що в 2016 році вже були введені санкції проти Росії і росіяни на своїй шкурі стали відчувати вплив санкцій, у вигляді погіршення якості життя, але не дивлячись на це, на виборах все як один підтримали Єдину Росію, чого звичайно в реальності не було. Просто Путіну в період загострення політичної боротьби дуже потрібен був слухняний і керований парламент, що б у разі необхідності можна було приймати будь-які закони, спрямовані на придушення і обмеження свободи. Таким чином вибори фальсифікував не тільки Єльцин, а й Путін.

Що стосується майбутніх президентських виборів, то на поточний момент ситуація для Путіна виглядає не настільки оптимістичною як представляє пропаганда. Згідно незалежним опитуванням, реальний рейтинг Путіна коливається в районі 50%, плюс-мінус 5%, і для того що б надати переконливість своєї перемоги, Путіну з будь-якого доведеться малювати потрібні йому підсумки виборів. Навряд чи Путін ризикне малювати такі бажані йому 70%, оскільки тут дуже багато треба приписувати і настільки великі цифри фальсифікації виборів, можуть викликати вибух невдоволення в суспільстві. Тому Путіну будуть домалювати в районі 5-10%, тобто в результаті він повинен отримати 55-65%. Так що Путіну доведеться з будь-якого фальсифікувати вибори, оскільки виграти вибори не вдаючись до фальсифікації для Путіна вельми проблематично. Таким чином, в результаті наших дій Путін поставлений перед неминучістю фальсифікації виборів, що нам власне і потрібно. Оскільки факти фальсифікацій будуть використані в боротьбі проти Путіна, крім того грунтуючись на фактах фальсифікації опозиція оголосить про нелегітимність виборів. Що послужить початком боротьби проти путінського режиму.

Методи фальсифікації виборів.

Що стосується методів фальсифікації виборів, то все це описано досить докладно. Ми не будемо детально все розбирати вкажемо лише основні методи фальсифікації виборів. Отже основна частина фальсифікації виборів робиться шляхом голосування за тих осіб, хто довгий час не ходить на вибори, так званих "мертвих душ". Якщо хто думає, що якщо він не піде на вибори, то його голос нікуди не дінеться, то ви сильно помиляєтеся. Наведу приклад свідком якого я був особисто. Як то на одних виборах, я проголосував і вже зібрався було йти, раптом чую як один чоловік почав голосно обурюватися, я зупинився і прислухався. В ході розмови з'ясувалося, що цей чоловік вже як 10 років не ходив на вибори, а тут вирішив прийти і проголосувати, але виявляється що за нього вже хтось проголосував, що викликало обурення чоловіки, тут звичайно прибіг голова комісії і постарався зам'яти скандал, мовляв сталася помилка і чоловіка внесли в додатковий список і видали бюлетень. Насправді помилки не було, за тих хто довгий час не ходить на вибори, голосують інші люди, так звані карусельники.

Схема тут досить проста, якщо ви уважно подивитеся журнал для видачі бюлетенів, то там можна побачити, як біля деяких прізвищ олівцем поставлені крапки або галочки, так позначені ті люди які довгий час не ходять на вибори, ну а далі справа техніки. Тут треба зауважити що не всі члени виборчих комісій беруть участь у фальсифікаціях, більшість це чесні і порядні люди, але в будь-якої виборчої комісії, крім голови, є спеціально відібрані і підготовлені люди, які займаються фальсифікаціями і які і працюють з карусельниками. І відповідно карусельщик приходячи на дільницю вже знає під якою буквою сидить потрібний йому людина, він відразу направляється до нього, при цьому в паспорті у карусельника є спеціальний відмітний знак у вигляді календарика, стікера або чого небудь подібного, побачивши цей знак член комісії видає бюлетень і карусельщик голосує за іншу людину. А як же паспортні дані запитаєте ви, а справа в тому, що після виборів ніхто і ніколи не перевіряє чи співпадають паспортні дані записані в журналі для видачі бюлетенів, з реальними паспортними даними конкретної людини. Таким чином якщо ви не ходите на вибори, то це не означає що ваш голос нікуди не дінеться, за вас проголосують інші, при чому проголосують не так як ви цього хочете, а так як це потрібно кандидату від влади. Тому що б за вас ніхто інший не голосував, краще самому прийти на вибори і проголосувати так, як ви цього хочете.

Ще одна схема фальсифікації виборів, це бригади карусельників, як правило це сезонні робітники знаходяться у відрядженні, які можуть голосувати не за місцем проживання. Ця бригада отримує відкріпні талони, сідає в автобус приїжджає до виборчої дільниці, виходять голосують і потім сідають в автобус де їм видають нові відкріпні талони і вони їдуть на наступну ділянку для голосування і так далі по колу ..

Ще один широко застосовуваний метод, це масові вкидання бюлетенів, коли в урну для голосування вкидаються десятки, а то і сотні бюлетенів на підтримку потрібного кандидата. Але тут необхідно що б кількість бюлетенів в урні, збігалося з кількістю людей, які прийшли на вибори, як же вирішується це питання, да дуже просто, він знову ж вирішується за рахунок тих хто не ходить на вибори, за них розписуються інші, оскільки знову ж справжність підписів згодом ніхто не перевіряє, паспортні дані беруться або з бази МВС, або з будинкових книг ЖЕУ, тобто і тут за тих, хто не ходить на вибори, голосують інші.

Але, цим фальсифікації виборів не обмежуються, після фальсифікацій в низових територіальних виборчих комісіях, у вигляді вкидань бюлетенів і голосування за "мертві душі", настає наступний етап, це фальсифікація підсумкових протоколів. Є свідчення, що на деяких виборчих дільницях результати голосування просто обнуляються і в протокол вписуються цифри надіслані зверху. Тобто, чиновники просто плюють на думку людей, плюють на підсумки підрахунку голосів, а просто вписують в протокол потрібні їм цифри.

Але і на цьому фальсифікації не закінчуються, а тільки починаються. Після того як низові територіальні виборчкоми закінчують підрахунок голосів, підсумкові протоколи відправляються в обласні виборчі комісії, ось тут то і починається основний етап фальсифікації виборів, коли багато протоколів просто переписуються і в них ставляться потрібні цифри. Яскравий приклад цьому вибори в Держдуму в 2011 році, коли за даними підсумкових протоколів багатьох територіальних виборчкомів лідирувала КПРФ, набравши більше голосів ніж Єдина Росія, але коли ці протоколи потрапили в обласні виборчкоми, то в обласних підсумкових протоколах дивом почала лідирувати Єдина Росія. Що красномовно свідчить про фальсифікацію виборів, на рівні обласних виборчкомів.

Але і обласних виборчкомах фальсифікації не закінчуються, заключний етап фальсифікації виборів відбувається в Центрвиборчкомі, де здійснюється остаточне зведення та балансування цифр, що б не було косяків у вигляді горезвісних 146%. Яскравим прикладом фальсифікації з боку Центрвиборчкому служать президентські вибори 1996 року, коли переміг Зюганов, але ЦВК просто переписав в підсумковому протоколі перемогу на Ельціна.Такім чином ми бачимо, що в Росії вибори фальсифікуються практично на всіх етапах, починаючи від низових тервиборчкомів, потім до справи підключаються обласні виборчкоми, ну а остаточний етап фальсифікацій здійснюється в Центрвиборчкомі. Те що майбутні вибори будуть фальсифікуватися свідчить зокрема той факт, що Центрвиборчком відмовився допустити на вибори незалежних спостерігачів від організації "Голос", а також від Навального, що б вони не заважали фальсифікацій.

Що робити опозиції в умовах тотальної фальсифікації виборів, оскільки запобігти ми це не в силах, то наше завдання це спостереження і виявлення фактів фальсифікацій, з тим щоб в подальшому звинуватити Путіна в фальсифікації виборів і почати боротьбу проти нього. Тут варто нагадати досвід інших країн, де правлячі режими скидалися після фальсифікації виборів, той же метод повинні використовувати і ми щодо Путіна.

Безумовно влада повинна нести відповідальність за фальсифікацію виборів, саме тому президентським виборам 2018 року має бути приділена особлива увага. Оскільки ми загнали Путіна в такий стан, що він вже практично не може виграти вибори, не вдаючись до фальсифікацій і для того що б утримати владу, йому з будь-якого доведеться фальсифікувати вибори. І як тільки будуть виявлені факти фальсифікації виборів, то опозиція негайно повинна буде пред'явити Путіну звинувачення в фальсифікації і оголосити про нелегітимність виборів. Після цього і почнеться наступний етап боротьби проти Путіна, це проведення протестів. Про те для чого потрібні протести, яких організовувати та проводити і як протести трансформувати в Революцію, ми поговоримо пізніше, у міру розвитку ситуації.

Як таке може бути, що б при відсутності підтримки, вигравати всі вибори?
Що за чудовий рецепт?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация