Фільм на вихідні: "Кухня в Парижі" або "Готель" Гранд Будапешт "?

  1. Кухня в Парижі (2014 року)
  2. Готель «Гранд Будапешт»
  3. Сюжет фільму

Я з нетерпінням чекала виходу двох фільмів, назви яких винесені в заголовок поста. І так вийшло, що в кінотеатрах я їх прогавити - не вдалося вибратися. Тому довелося ще трохи почекати, щоб подивитися ці фільми онлайн.

В результаті те, що так і не потрапила в кінотеатр на «Кухню в Парижі» - мене аніскільки не засмутило. Навпаки, якби я за «це кіно» ще й заплатила гроші, то вийшла б з кінозалу не тільки з почуттям здивування, а й втрати.

«Готель Гранд Будапешт» ... м-м-м ... з'їла в один присід, залишилося приємний післясмак і величезне бажання взяти ще порцію. Офіціант, подайте Будапешту, і пармезаном присипте! Фільм просто шикарний, у мене немає слів. Але, спочатку про кухню.

Кухня в Парижі (2014 року)

Кухня в Парижі (2014 року)

«Кухню в Парижі» я чекала з нетерпінням, так як однойменний серіал був переглянутий повністю і залишив хороше враження . Фільм дуже хотілося подивитися, щоб дізнатися «і як же це все у них там скінчиться?» І «а як вони покажуть Париж?»

Мої очікування не виправдалися. Здавалося б, такий блискучий серіал мав закінчитися фільмом з захоплюючим сюжетом, нестандартними ходами, яскравими розумними жартами, грою акторів ... Але, нічого цього, на жаль, не побачила. Сюжет банальний, гра акторів - так собі, єдиний хто впорався - Нагієв в ролі Нагієва.

Замість хорошого гумору глядачеві запропонували набила оскому «нашу Рашу» зі скачуванням в повний треш - педалювання теми Федя і Сеня - придурки, Сеня ще й злодій, шеф Баринов - ненадійний алкоголік з претензією і зарозумілістю, Макс - передбачуваний бовдур, Віка - вічно потерпіла, Путін - передбачуваний образ президента часів пізнього Суркова.

Сюжет фільму я переказувати не буду, обмежуся лише кількома моментів

жарти не смішні

Таке відчуття, що сценаристів хтось підмінив - кухарів почало нудити в тарілки, на кухні з'явився су-шеф карлик (бугога, обхохочешься), педики окупували ресторан, араби потопили баржу на Сені (З характерною назвою «Аврора»).

Париж показаний так собі

Араби, негри, бруд і Ейфелева вежа.

Французькі актори

Дійсно французькі актори хоч якось скрашують кіно і вносять певну родзинку, без них все виглядало б набагато більш сумно.

Моя оцінка фільму - 2,5 з 5. Дивитися можна, але задоволення ніякого. Фільм, який укладає довгий серіал, вийшов не в вигляді вишеньки на торті, а тим, що видавив з себе один кухар в тарілку французькому критику по «сюжету», вже вибачте за прямоту і грубість порівняння.

Готель «Гранд Будапешт»

Готель «Гранд Будапешт»

У фільмі прекрасно все. Акторський склад - просто блискучий, справжні актори-інтелігенти - Рейф Файнс, Білл Мюррей, Оуен Вілсон, Джуд Лоу, Вільям Дефо, Тільда ​​Суїнтон (яку в гримі просто не впізнати), Едвард Нортон, всіх не перелічити. Причому зібралися ці актори щоб зіграти в хорошому інтелектуальному кіно, а не блокбастері від Сталлоне з людьми похилого віку качками.

Хоч і кажуть, що Голлівуд «вже не той» і «фільми вже не ті», насправді це не так. Досить подивитися «Готель« Гранд Будапешт »щоб зрозуміти, що є ще в Америці справжні інтелектуали, здатні написати відмінний сценарій з прекрасним сюжетом і блискучі режисери, які знімають великих акторів в епізодичних ролях.

Особливо здивувало, що політкоректні американці зняли азіатів в ролі азіатів, євреїв в ролі євреїв, білих лиходіїв в ролях білих лиходіїв-психопатів і ніяких еківоків. Особливо сподобалося участь у фільмі в ролі актора одного з найяскравіших французьких кінорежисерів сучасності Матьє Амальрік. І кого б ви думаєте він грав? Француза. У фільмі, на подив, все виявилися на своїх місцях.

Янки на цей раз вдосталь покомизитися над старенькою-Європою, зобразивши представників знатного європейського роду Десгофф-унд-Таксис (пародія на реально великий німецький рід аристократів Турн-і-Таксис) у вигляді повних дегенератів, а їх величезний спадок - пущений на вітер і прибраним до рук державою, пройдисвітами і, в кінцевому рахунку, в результаті ряду сюжетних кульбітів, безрідними азіатськими мігрантами. Дуже цікава думка, тільки одну її можна думати годинами))).

Пройшлися янкі і по політичній карті Європи. У стилі, ми знаємо, що у вас була Австро-Угорщина (а це відразу приходить на розум, судячи з місця зйомок і підтексту фільму), але за сюжетом підноситься настоянка «країна Зубрівка». А то у вас там в Європі не розбереш, на скільки Австро-Угорщина частин розкололася, як вони називаються і мали ми взагалі на увазі цей географічний калейдоскоп. Зубрівка - це замінник Австро-Угорської Імперії в американському фільмі. Не те напій, не те країна, не те прикол. Глядач повинен розібратися самостійно.

Підкреслює австро-угорський стиль і змішання народів і персонажів - німці, євреї, слов'яни, французи ... не вистачає тільки циган)).

Сюжет фільму

За сюжетом фільму дія відбувається в передвоєнний період, але глядачеві так і не ясно, яка ж почнеться в Європі війна на цей раз - Перша чи Друга Світова? Американські сценаристи знову навмисно проявили недбалість - перша, друга, громадянська війна, яка нам за океаном різниця? Ви там у себе в Європі весь час воюєте і весь час народжуєте якісь фашистські режими, нацистські режими, соціалістичні режими, а ми тут у себе в Голлівуді куримо сигари і на вас дивимося крізь пальці, сміючись. Тому розбиратися нам з вами ніколи і в своєму сценарії ми все змішаємо в купу. Спеціально.

Прекрасно показана у фільмі і така складна, незвичайна, а для Росії і зовсім екзотична, професія консьєржа. Тут претензій ніяких, все показано чесно і без підтекстів. Зате з гіперболою - адже ясно, що основне завдання консьєржа в хорошому готелі - виконувати всі забаганки клієнтів в рамках закону, робити їх перебування максимально комфортним, зі шкіри геть лізти, щоб гості заплатили чайові і ще раз повернулися в готель. Гіпербола полягає в тому, що головний герой Месьє Густав занадто завзято виконував свої обов'язки, дійшовши до задоволення престарілих постояльців готелю в прямому сенсі цього слова. Вийшло смішно, але в той же час, злегка противно, як і відрубані за сюжетом пальці і інші сцени з фільмів в стилі «нуар».

Жанр фільму визначити важко, можна позначити його як «смішний прикол з елементами трилера, хорошого детектива і трошки драми». За моєю шкалою привласнюю Будапешту оцінку 5 з 5 і додаю плюсик, так як одним переглядом це кіно у мене ніяк не обмежиться.

Поділіться інформацією з друзями в соц. мережах:

схоже

Фільм дуже хотілося подивитися, щоб дізнатися «і як же це все у них там скінчиться?
» І «а як вони покажуть Париж?
І кого б ви думаєте він грав?
Американські сценаристи знову навмисно проявили недбалість - перша, друга, громадянська війна, яка нам за океаном різниця?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация