«Філософія» - для Сходу і «Чорне золото» - для Європи!

Соєвий соус - великий винахід Сходу. Соєвий соус винайшли ще до нашої ери. Сьогодні він високо цінується у всьому світі, будучи найпопулярнішим соусом (саме він, а не майонез). І все завдяки його неповторному смаку, корисності, легкості і універсальності. На Сході соус використовується для приготування багатьох страв, складних соусів і просто як самостійний соус. Країна винахідливих шеф-кухарів і кулінарних естетів - Франція - була також закохана в цей соус, навіть сам «Король Сонця» - Людовик XIV називав соєвий соус «Чорним золотом».

УНІВЕРСАЛЬНИЙ ПРОДУКТ
Соєвий соус - це ще й прекрасний маринад. Якщо змішати спеції з соєвим соусом і замаринувати в ньому м'ясо або рибу, то вийде першокласний результат, гідний шеф-кухаря. Соєвий соус вбирає аромат всіх спецій і віддає їх м'яса, швидко розм'якшуючи його (протягом півгодини / години; яловичину протягом 3 ч). Соєвий соус не псує структуру і смак м'яса - на відміну від майонезу або оцту, а шматочки м'яса після обсмажування на сковороді, грилі або вогні покриваються апетитною скоринкою і при цьому залишаються м'якими і соковитими. Азіатські жінки цінують соєвий соус не тільки за його смак і універсальність, а й за його корисні властивості. Використовуючи справжній соєвий соус, ви підтримуєте красу і силу свого волосся, нігтів і красивий колір обличчя. Мікроелементи справжнього соєвого соусу створюють гарний настрій.

ВИЗНАЧИТИ ПРАВИЛЬНИЙ СОЄВИЙ СОУС
Створення справжнього соєвого соусу - це процес не одного дня. Соус повинен дозрівати протягом декількох місяців. Проводиться справжній соєвий соус за традиційною рецептурою методом природного бродіння без використання шкідливих кислот. Справжній соєвий соус дуже смачний і має складний букет ароматів, який можна порівняти, мабуть, лише з справжнім вином. На жаль, деякі сучасні виробники грішать тим, що для прискорення процесу і отримання великих прибутків використовують шкідливі кислоти, які сприяють накопиченню в продукті онко-небезпечних канцерогенів. На етикетці справжнього правильного соєвого соусу повинна бути напис: «природне бродіння» або «створений методом природного бродіння».
Росія нітрохи не відстає від решти світу за кількістю споживання соєвого соусу, і число прихильників цього продукту зростає рік від року. Кожен день, прийшовши в магазин, ми стикаємося з вибором продукту. Не знаючи його особливостей, прийняти правильне рішення буває дуже складно. З точністю можна сказати одне: справжній соєвий соус не може коштувати надто мало, тому що це може явно говорити про його дешевому походження, неякісних інгредієнтах, застосування шкідливих кислот і наявності канцерогенів. Однак справжній соєвий соус не може коштувати також занадто дорого, в іншому випадку покупець просто переплачує за бренд, а отримує він за цю ціну справжній продукт, ніхто не гарантує. Соєвий соус може мати і гарна якість, але бути дорогим в силу великих транспортних витрат і митних зборів, які виробник перекладає на плечі покупця. Тобто ціна не є головним критерієм при виборі справжнього, правильного соєвого соусу.
АБСОЛЮТ
У Росії є тільки один єдиний завод з виробництва соєвих соусів. Соус тут виробляється за традиційною технологією - методом природного бродіння, без використання шкідливих кислот, тому не містить канцерогенів. Соус має дійсно преміальне якість - він став абсолютним переможцем премії «ТОВАР РОКУ». Соєвий соус дійсно дуже смачний, навіть при сліпих тестах-дегустаціях покупці в магазинах більшість балів віддавали саме цього соєвого соусу, тому він на голову обганяв відомі світові бренди. Етто соєвий соус виробляє компанія «Пожартував» під маркою «Сен Сой» і продається він у всіх великих федеральних і регіональних мережах.

КУЛІНАРНЕ ПОДОРОЖ
Сьогодні багато хто захоплюється культурою, естетикою і кухнею Східної Азії (Японія, Таїланд, Корея, Китай, В'єтнам, Індія). Відкривають для себе загадковий Схід і з задоволенням подорожують, дивуються не тільки пишності природи, а й різноманітністю екзотичних страв. Натхнення поїздкою призводить до природного бажання повторити, освіжити приємні емоції, тому наші співвітчизники шукають рецепти і намагаються приготувати щось екзотичне, полюбилося. Це буває дуже складно, тому що в російських широтах дістати екзотичні інгредієнти нелегко - вони тут не ростуть. А навіть якщо вдасться дістати, правильно приготувати і поєднувати з першого разу виходить не у кожного.
У тих, кому вдалося познайомитися з асортиментом торгової марки «Сен Сой» , Таких проблем немає. Хочете приготувати «Качку по-пекінськи» - легко! Берете соус «Хой Шин» ( "Hoi Sin") і спеціальний «Маринад для птиці» від «Сен Сой». Хочете приготувати гречану лапшу "Soba" по-японськи з соусом «якісоба» ( "Yakisoba") - теж не проблема. А може бути, ви давно мріяли покуштувати «скляну локшину» фунчозу під соусом «ЧАПЧ» (Chapchae ")? Або ваше серце торкнув соус «Якініку» ( "Yakiniku"), який ви спробували з м'ясом в одному з ресторанів Токіо? Або ви надихнулися смаком локшини з креветками в соусі «Пад Тай» ( "Pad Thai"), соковитою курочки в «Кисло-солодкому» соусі, або хрустким і соковитим м'ясо на грилі в соусі «Теріякі» ( "Teriyaki")? Треба все пробувати!
Ці та багато інших заправки, маринади, соуси для приготування м'ясних страв, азіатської локшини, японських і корейських салатів створені як раз на основі натурального соєвого соусу - він є тією сполучною ланкою, на яку налаштовуються аромати екзотичних спецій і прянощів, а потім приємно обволікають ваше блюдо, доставляючи неймовірне естетичне і кулінарне задоволення. Рецепти екзотичних страв винесені на упаковку, це полегшує приготування. До того ж з продуктами «Сен Сой» дійсно легко готувати, адже найголовніший секрет азіатських екзотичних страв, то що створює настрій для страви (по-японськи, по-тайськи, по-корейськи, по-в'єтнамських ...) - це спеціальний соус, а він уже готовий. Більше смачних рецептів і майстер-класів на www.sostra.ru. Всі рецепти і спосіб приготування є на звороті упаковки, а нові рецепти і майстер-класи є на сайті www.sostra.ru. Також можна стати активним учасником групи на FACEBOOK або VKONTAKTE (Все найцікавіше з осені ...).
Готувати екзотичні страви вдома - це просто і швидко!

РЕЦЕПТИ
Соковита свинина в соєвому маринаді від «Сен Сой»

Складові:
Корейка / свинячий окіст - 600 м
Соєвий соус Маринад «Сен Сой» - 150 г.
Цукровий пісок - 1 ч.л.
Часник - 3 зубчики.
Яблука зелені - 2 шт.
Груша - 1 шт.
Червоний гострий перець - за смаком.
Спосіб приготування:
Промити м'ясо, обсушити і нарізати кубиками. Залити соєвий Маринад в невелику миску, додати часник, цукор, сіль, перець, пюре з груші і яблук. Все добре розмішати. Шматочки м'яса помістити в маринад, все ретельно перемішати і залишити в маринаді на 1-1,5 ч.
Викласти замариноване м'ясо на розпечену сковороду і обсмажувати на сильному вогні до повної готовності, постійно помішуючи. М'ясо при подачі можна посипати кунжутом, на гарнір - варений рис.
Морепродукти під соусом «Teriyaki» ( "теріякі") від «Сен Сой Преміум»

Складові:
- Лосось філе - 450 г;
- креветки очищені - 300 г,
- соус Теріякі Сен Сой Преміум - 120 г,
- 3 ст.л. рослинна олія;
Спосіб приготування:
Лосось нарізати тонкими пластинами і обсмажувати разом з креветками на середньому вогні, безупинно помішуючи, протягом 3 хвилин. Потім влити соус «Teriyaki» ( "теріякі") Сен Сой Преміум і доводити до готовності, помішуючи, ще близько 3 хвилин. Можна подавати зі свіжими овочами або рисом. Приємного вам апетиту!
Локшина з соусом «Yakisoba» ( "якісоба") від «Сен Сой Преміум»

Складові:
Гречана локшина SOBA Сен Сой Преіум -1/2 упак.
Соус YAKISOBA Сен Сой Преіум - 80 м
Яловичина, нарізана дуже тонкими пластинами (слайсами) - 150 г.
Стебло селери (нарізаний тонкою соломкою) -1 шт.
Ріпчасту цибулю -1 шт .;
Червоний болгарський перець - 1 шт.
Часник -2 часточки;
Рослинна олія - ​​4 ст.л.
Гострий перець - 1/2 стручка. (Нарізані тонкими кружальцями)
Спосіб приготування:
М'ясо замаринувати в 1/3 соусу YAKISOBA з часником, залишити на 15 хв.
У сковороді розігріти олію, обсмажити цибулю, потім додати м'ясо, смажити 2 хв. Додати селеру і гострий стручковий перець. Всі обсмажувати 2 хв., До повної готовності.
Гречану локшину SOBA приготувати способом, зазначеним на звороті упаковки. Промити в холодній воді, трохи обсушити.
Обсмажити локшину в рослинному маслі 4-5 хв., Поки вона не стане еластичною, Додати соус, що залишився YAKISOBA, ретельно перемішати і обсмажувати 3 хв. Потім додати підготовлені овочі, ретельно перемішати, обсмажувати 1 хв.А може бути, ви давно мріяли покуштувати «скляну локшину» фунчозу під соусом «ЧАПЧ» (Chapchae ")?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация