Фото на грінкарту, Green Card, заявка на участь в DV lottery в Центрі Медіана

  1. Заявка на Грін Карту Прийом заявок на Лотерею DV-2020 буде з 3 жовтня по 6 листопада 2018 року. ...
  2. 1. Композиційні вимоги до фотографії
  3. 2. Технічні вимоги
  4. Фото на Грін Карту в фотостудії Центру Медіана
  5. Додаткова інформація про фотографії на Грін карту:
  6. Додаткова інформація про лотереї DV:

Заявка на Грін Карту

Прийом заявок на Лотерею DV-2020 буде з 3 жовтня по 6 листопада 2018 року. Перевірити, чи виграла заявка, можна буде починаючи з 15 травня 2019 року на сайті http://www.dvlottery.state.gov/ESC/ .

Правила Лотереї Грін Карт опубліковані на сайті Державного департаменту США. Тільки розміщена на сайті www.state.gov інструкція англійською мовою є тим текстом, яким потрібно керуватися при підготовці до участі в лотереї та подачі заявки на участь. Всі інші тексти, передруки, переклади тощо, навіть опубліковані на сайтах американських посольств, можна використовувати лише довідково.

Чи буде проводитися лотерея наступного року, невідомо. Зазвичай в серпні-вересні Державним департаментом США публікуються Офіційні правила, в яких чітко вказуються терміни, в які будуть прийматися заявки. Як правило, це всього один календарний місяць.

Ні раніше, ні пізніше цих строків подати заявку неможливо.

Подача заявки здійснюється БЕЗКОШТОВНО, через інтернет і виключно на урядовому сайті http://www.dvlottery.state.gov/

Заявка подається онлайн, тобто заповнюється прямо на сайті, комп'ютер при цьому повинен бути підключений до інтернету.

У заявку повинні бути вставлені фотографії.

Оскільки заявка заповнюється прямо на сайті, фотографії для лотереї мають бути в електронному вигляді, а не в роздрукованому на папері - по простому, вам потрібні файли з фотографіями.

Ці файли фотографій і зображення на них повинні відповідати певним суворим американським візовим стандартам.

Вимоги до фотографій на Green Card

Американські стандарти помітно відрізняються від російських, тому дуже важливо бути впевненим в тому, що все зроблено правильно.

1. Композиційні вимоги до фотографії

Заявник отримає автоматичну дискваліфікацію на інтерв'ю в посольстві, якщо відправлені з первісної заявкою цифрові зображення не будуть відповідати наступним композиційним вимогам:

    Положення голови:
  • Фотографований повинен дивитися прямо в камеру;
  • Голова фотографируемого не повинна бути нахилена убік, піднята вгору або опущена вниз;
  • Голова фотографируемого повинна займати від 50-ти до 69-ти відсотків зображення по висоті. Очі повинні знаходитися на рівні від 56-ти до 69-ти відсотків від повної висоти зображення (це відстань між нижнім краєм зображення і лінією розташування очей);
  • Тіні на обличчі або на тлі неприпустимі.
УВАГА!Всі ці відсотки повинні бути дотримані ОБОВ'ЯЗКОВО!Заявки в Америці перевіряє спеціальна програма (Не валідатор на сайті) для розпізнавання осіб.Якщо відсотки не дотримані, заявка автоматично відсівається і не бере участі в розіграші!

Приклад цифрового зображення і розмірів голови
Приклад цифрового зображення і розмірів голови

    Фон фотографії:
  • Для фотографії необхідно використовувати нейтральний, світло-забарвлений фон.
  • Фотографії, зроблені на темному тлі або на тлі поверхні з декоративним або іншим візерунком, а також на тлі, перевантаженому деталями, прийматися не будуть.
    Фокус:
  • Фотографії, на яких зображення особи, що фотографується розфокусовані, не братимуться.
    Декоративні елементи:
  • Фотографії, на яких особа зображена у темних окулярах, звичайних окулярах, або ж на його обличчі знаходяться будь-які інші предмети оздоблення, прийматися не будуть.
    Головні убори та капелюхи:
  • Фотографії, на яких заявники зображені в головному уборі, приймаються лише в тому випадку, якщо носіння головного убору обумовлено релігійними переконаннями, але навіть в цьому випадку головний убір не повинен закривати будь-яку частину обличчя заявника. Фотографії, на яких заявники зображені в традиційному національному або будь-якому іншому головному уборі, носіння якого не обумовлено релігійними переконаннями, прийматися не будуть. Фотографії, на яких заявники зображені у військовому головному уборі або головному уборі будь-якої авіакомпанії, або будь-якому іншому головному уборі, що є частиною професійної уніформи, прийматися не будуть.

2. Технічні вимоги

  • Формат зображення: jpg
  • Розмір файлу зображення: максимум 240 кілобайт
  • Дозвіл зображення і розміри: 600 пікселів на 600 пікселів.
  • Глибина кольорового зображення: 24-бітова кольорова
  • Давність фотографії: знімок повинен бути зроблений не пізніше 6 місяців до моменту подачі заявки на Green Card. Якщо прикласти той же фото, яке було докладено в минулому році, заявка буде дискваліфікована.
  • У фотографіях не допускається робити будь-які зміни.

Важливість відповідності фотографії вимогам

Дуже великою помилкою може стати неуважне ставлення до підготовки фотографії.

Здавалося б, заповнити заявку на грінкарту не складно, робиться це безкоштовно, шанс виграти відносно невеликий. Така простота породжує хибне відчуття, що це несерйозно, типу покупки лотерейного квитка: виграю - добре, немає - ну й добре.

Однак тут криється величезна небезпека - якщо заявка заповнена не вірно, неповно, або якщо прикладена неправильна фотографія, це буде перевірено лише консулом в посольстві на інтерв'ю - і відкриється в самому кінці предімміграціонной епопеї!

Уявіть - ви зібрали десятки документів, довідок, перевели їх і запевнили, заповнили спеціальні складні формуляри, підготували оцінку нерухомості, побудували плани на нове життя, пройшли медкомісію (з кожного члена сім'ї близько 200 доларів плюс щеплення), оплатили співбесіду (це ще по 330 доларів (до 2 лютого 2012 року було 819 доларів) з кожного члена сім'ї), хвилювалися, готувалися до інтерв'ю, прийшли - і отримали Автоматичний відмову через однієї фотографії в першій заявці!

Крім краху надій ви понесете і досить серйозний матеріальний збиток (на сім'ю з чотирьох осіб - двоє дорослих і двоє дітей) збиток складе 330 х 4 + 200 х 4 = 2120 доларів! Плюс зроблена оплата стали непотрібними довідок, дублікатів, їх перекладів, запевнень, пересилання документів тощо.

Приклад (достовірний факт): ця фотографія одного з дітей була прикладена до заявки від Узбекистану на DV-2008. Через фону на цій фотографії було відмовлено у візах всієї сім'ї на інтерв'ю в Ташкенті (в той час оплата інтерв'ю була ще більше - 819 доларів з людини, відмовили всій багатодітній родині):

Через фону на цій фотографії було відмовлено у візах всієї сім'ї на інтерв'ю в Ташкенті (в той час оплата інтерв'ю була ще більше - 819 доларів з людини, відмовили всій багатодітній родині):

Будьте вкрай уважні! Відмова, винесений консулом через неправильну фотографії, оскарженню не підлягає.

Фото на Грін Карту в фотостудії Центру Медіана

Як дізнатися про виграш Грін карти

До 2010 року з США всім виграв звичайною поштою приходили надішле паперові листи (так звані "перші пакети", що містять інструкції і бланки для подальшого процесу оформлення Грін Карти - тут можна подивитися, як виглядали перші пакети ). Починаючи з DV-2012 паперові листи розсилати перестали і залишився єдиний спосіб дізнатися про виграш - це перевірка своєї заявки на тому ж сайті, де вона і подається. Коли підходить час перевірки результатів лотереї, там з'являється спеціальна форма, в яку потрібно ввести своє прізвище, рік народження і реєстраційний номер (confirmation numder) заявки, після чого вам, в разі виграшу, покажуть сторінку з інформацією, що робити далі.

На нашому сайті є розділ Як перевірити виграш у лотереї Грін Карт - там детально, англійською та російською мовами, розказано про те, як правильно перевіряти статус своєї заявки.

Зверніть увагу - Державний департамент США ніколи не повідомляє про виграш електронною поштою! Якщо ви отримали на e-mail лист з повідомленням про те, що ви виграли в лотереї грінкарти, це робота шахраїв (ось приклад того, як може виглядати шахрайське повідомлення про виграш Грін Карти ).


Додаткова інформація про фотографії на Грін карту:

Чиї фотографії треба прикладати до заявки - Роз'яснення, кого з членів сім'ї треба включати в свою заявку


Guidelines for Producing High Quality Photographs - Повне керівництво по виробництву фотографій (на англ. Мові)


Помилки при підготовці фотографій - Типові помилки фотографів

Самостійна підготовка фотографій - Рекомендації по фотографуванню і обрізку фото

Як перевірити зроблені фотографії - Керівництво по перевірці фотографій для лотереї


Додаткова інформація про лотереї DV:

Про лотереї грінкарти - простими словами

Instructions for the 2019 Diversity Immigrant Visa Program - Офіційна інструкція лотереї DV-2019 (на англ. Мові)

Інструкція до програми DV-2019 російською мовою - Переклад з сайту уряду США


Instructions for USA consuls - DV program - Службові інструкції держдепу США для консулів (на англ. Мові, 2013)

Інструкції для консулів США - DV program - Службові інструкції держдепу США для консулів (російською мовою, 2013)


Зразок заявки на лотерею DV - eng - Зразок заявки на DV-лотерею і Керівництво по її заповненню на англ. мовою

Зразок заявки на лотерею DV - ru - Зразок заявки на DV-лотерею і Керівництво по її заповненню російською мовою

Як перевірити виграш у лотереї - eng - Керівництво по перевірці виграшу в лотереї Green Card на англ. мовою

Як перевірити виграш у лотереї - ru - Керівництво по перевірці виграшу в лотереї Green Card російською мовою

Дії в разі виграшу - Що робити якщо ви виграли грінкарту


Про Diversity visa лотереї - Історія лотереї, статистика, ймовірність виграшу, процес розіграшу, перспективи

Face recognition для лотереї Грін Карт - Як Держдеп перевіряє заявки і фотографії на грінкарту-лотерею

Шахрайство і fraud на програмі DV - Основні види шахрайства в лотереї і боротьба з ними


Інформація може застарівати і змінюватися. З усіх питань, пов'язаних з імміграцією, рекомендуємо звертатися до ліцензованих імміграційним адвокатам.


Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация