галкин | Записи з міткою галкин | Щоденник LenaZayac: LiveInternet - Російський Сервіс Онлайн-Щоденників

Ще одна стаття від fan_galkin

Останнім часом про Максима Галкіна не говорить тільки ледачий. Бажання все знати - це нормальне бажання будь-якого журналіста. Але коли «вилазки» на концерти і в телеефіри плавно перетікають в подружні ліжка і особисті простору, іменовані «приватної і недоторканною (!) Власністю», це викликає негативну реакцію не тільки у самого артиста, а й у його шанувальників. Журналісти ж проповідують істину, що бруду багато не буває. Буває !!!
Останнім часом про Максима Галкіна не говорить тільки ледачий
Днями якраз прослухав чергове «авторитетну думку» відомого російського любителя покритикувати всіх і вся, причому дане пристрасть зведено їм у ранг професії. Так ось вищезазначений пан, а також запросила його телепрограма, в черговий раз обурювалися замком, в якому в даний час проживає з дружиною Максим Галкін. Подивитися на «обурливу розкіш зсередини», мабуть, не виходить. А бажання покритикувати залишилося. Як тут бути! Вихід один, слідом за численними псевдофото і розповідями очевидців, нам вирішили надати експертну думку.
Незрозумілим залишається одне, як можна міркувати про відсутність смаку і почуття міри у господарів будинку, в гостях у яких ти ніколи не бував. І навряд чи в осяжному часі побуваєш ...
Таким чином, перегляди багатьох недавніх передач укупі з останньою викликали в мені бажання розставити крапки над «і», захистити тим самим талановитого артиста від тієї великої кількості бруду, який ллється на нього з розкритих ротів сучасних «гуру» від шоу-бізнесу.
Отже ...
Сказання про Грязі
Село з неромантичних назвою Бруд останнім часом стала відома не тільки на всю Росію, а й за її межами. Виною тому дитяча мрія Максима Галкіна про власний замку. Так вийшло, що реалізована мрія була саме на землі, іменується Брудом. Даний факт шалено порадував журналістів, а ось Галкіна, нестандартного людини з почуттям гумору, нітрохи не збентежив.
Ділянка сподобався артисту з тієї простої причини, що виглядав незвично. Він не був стандартно плоским і нудним, а виглядав різнорівневим і затишним. Майбутній будинок, а побудований замок - це дійсно будинок пародиста, постав в його уяві у всій красі. Рішення прийшло відразу, і ділянка була пріоберетен негайно.
Всій країні відомо, що «оспіване пресою» і «прославлене у віках» будівництво тривало кілька років. Результат приголомшив уяву бувалих журналістів і вітчизняних зірок. «Романська готика», до якої відносять архітектурний стиль споруди, зробила його несхожим на давно приїлися особняки чиновників і нуворишів. Тут немає нагромадження стилів і відгомонів різних епох. Будинок виглядає помпезно, це визнають навіть найвідданіші фанати. Але він прекрасний своєю величчю, витриманістю деталей, продуманістю дрібниць. А дракони і гаргулії біля входу - це не більше, ніж дизайнерська вигадка і побажання господаря бачити настільки «серйозних вартою» свого житла. Погодьтеся, що велика кількість людей в камуфляжі і страшного вигляду дресированих собак виглядало б набагато гірше, ніж міфічні персонажі, втілені в бронзі.
Словом, все, хто бачив зведений на пагорбі замок, випробували на собі (ну, будемо вже називати речі своїми іменами) напади тягучою заздрості. Ставлення до будинку артиста, природно, вийшло неоднорідним. ЗМІ рясніли шаблонними заголовками, на кшталт «Із грязі в князі», «А ви звідки? - Ми із Грязі ». А що ще накажете їм говорити? Інтернет ряснів немислимими фото і коментарями, а також вигадками вітчизняних журналістів, критиків і просто людей про те, що розкіш в такому вигляді неприпустима, і треба бути скромніше.
Максим, треба сказати, виявився на висоті, він прямо і відкрито заявив про те, що будівля замку була дитячою мрією, а настільки неоднозначна реакція громадськості його здивувала. Розмах і велич отриманого будинку - це не «дешеві понти», не спосіб залучати постійну увагу, а виключно бажання людини здійснювати свої мрії. Тим більше, що гроші на будівництво не були вкрадені їм з бюджету або отримані шляхом розпродажу природних ресурсів держави.
В такому ракурсі стає незрозумілим бажання засудити або висміяти право громадянина мати той будинок, який він хоче. Той факт, що розкіш і вартість споруди перевершили всі мислимі очікування, бесспорен.Да, це зачіпає моральні засади і аскетичні погляди на життя некотрих громадян, але це зовсім не привід відмовитися від житла, побудованого згідно з власними бажаннями і можливостями. Що ж робити артисту, любов народна до которомувиражается не тільки в постійних переглядах його виступів по ТБ, але і в рублевому еквіваленті. Когось мучить заздрість? Так змусьте публіку полюбити себе будуйте курені. Так про що це я? Згадав, про бруд ...
легендарна Бруд

У містечка під назвою Грязі існує, як виявилося, історичне минуле. Мало того, що тут не раз проводилися розкопки стародавніх курганів. Зовсім недавно правнучкою Льва Миколайовича Толстого в документах знаменитого предка була знайдена акварель, на якій і зображена село Грязь кінця 18-го - початку 19-го століття. Точніше не село, а саме те місце, де височіє зараз замок Галкіна. Тут був маєток Наталії Іванівни Толстой, родички Льва Миколайовича. Будинок з акварелі дивним чином нагадує сучасну споруду. Перегукується колір каменю, одна з веж, загальна спрямованість стилю. Єдиним розбіжністю стало те, що сучасне маєток Галкіна винесено на пагорб, тоді як будинок Толстой стояв трохи нижче. Сам артист дізнався про такому цікавому збігу, вже після новосілля. Таким чином, історична правда розставила все на свої місця. І «новодел» не суперечить загальній картині села, як про це говорили днями в популярній телепередачі.
Головна думка всіх, хто судить і журналістів, така: «Мати настільки розкішний маєток в не призначеному для цього місці нерентабельно». Це пояснюють тим, що доведеться самостійно піклуватися і про комунікації, і про прокладання та утриманні доріг. А вже скільки коштують комунальні платежі і зміст самого будинку і прислуги, залишається тільки гадати. І якби артист побудував будинок в будь-якому елітному селищі, це не викликало б стільки пересудів і пліток, а, головне, обійшлося б набагато дешевше. Але дороги були прокладені, комунікації проведені, місцеві жителі заспокоєні своєчасної допомогою і участю в житті населеного пункту. А «участь рублем» хоч і породжує чисто російське осуд і заздрісні висловлювання непрацюючих громадян села, проте викликає трепет і стриману подяку в їх серцях.
Даний опус хочеться закінчити словами: «І життя хороша, і всім добре». Так навіщо тоді злословити і розкидатися словами? Відповідь, я думаю, кожен знайде для себе сам.

Автор http://fan-galkin.livejournal.com/

ЗМІ рясніли шаблонними заголовками, на кшталт «Із грязі в князі», «А ви звідки?
А що ще накажете їм говорити?
Когось мучить заздрість?
Так про що це я?
Так навіщо тоді злословити і розкидатися словами?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация