Гаражі привели до потопу

Зараз їх побудовано близько 35-40 штук

Зараз їх побудовано близько 35-40 штук. При цьому щороку кількість автодомов постійно зростає. Ми нарахували близько 20 незаконно встановлених об'єктів, причому всі вони красуються на тому місці, де проходить зливова каналізація. Зараз у будинку розбитий в'їзд, море води під вікнами. До підвалу просочується вода. Щодня тут проїжджає не менше 100 автомобілів. Вони впритул підходять і до газгольдерів. На тому місці, де проходила лівневка, утворилася яма. У неї постійно провалюються і легкові, і вантажні машини. Їх витягують, а далі нікому до цього неподобства немає діла. Куди ми не зверталися - все даремно. Нікому це не потрібно, нікому це не треба. Ми втомилися отримувати чиновницькі відписки. Невже навести порядок в місті так важко? Прибрати з десяток металевих гаражів, прокласти ливневку, заасфальтувати дорогу. Було б бажання, а гроші знайти можна всегда.Пісьмо підписали ще п'ятеро мешканців.

Анна Мусаткіна, Благовєщенськ.

Об'єкт поза законом

У нашому дворі по вулиці Трудовій, 27 ще взимку з'явився новенький капітальний гараж. Причому сам гаражний масив (чотири об'єкти) був в цьому місці встановлено давно. Більше тут будувати не дозволили - поруч знаходиться електричний стовп. Тому багато жителів нашого будинку неодноразово отримували в мерії відмову.

Зате новоспеченого господаря гаража таке «електрососедство» анітрохи не хвилює. До установці будинку для своєї машини він підійшов ґрунтовно, заасфальтував в'їзд. Хоча цей гараж спочатку був визнаний незаконним будовою. Нам відомо, що власник проживає далеко за межами двору і працює в силових структурах.

Весь цей час на гаражі періодично з'являються постанови міської адміністрації звільнити протягом місяця незаконно займану ділянку. В іншому випадку об'єкту загрожує примусова ліквідація. Але проходить час, і гараж ніхто не прибирає - ні господар, ні мерія.

Віталій Самойленко, Благовєщенськ.

від редакції

Як підтвердив заступник начальника відділу муніципального земельного контролю Юрій Шульга, цей об'єкт дійсно визнаний незаконним, про що його господар був неодноразово попереджений. Незважаючи на це, він всіляко ігнорує постанови адміністрації.

- Ми неодноразово розміщували на стінах цього об'єкта постанови прибрати самовільно встановлений гараж, - заявляє Юрій Миколайович, - проте його власник так і не з'явився. Також ми зверталися в УВС по місту Благовєщенську з проханням посприяти і встановити господаря цього бетонного гаража. Однак особа не було встановлено. Тепер у нас є всі підстави підготувати постанову про вивезення цього самовільної будови. Що і буде і зроблено найближчим часом.

До речі, питання, чому міська адміністрація одним людям дає дозвіл на будівництво гаража, а іншим ні, останнім часом дуже часто лунає в редакції АП. На момент поки верстався номер до нас з аналогічною проблемою звернулися мешканці будинку, розташованого за адресою Червонофлотська, 51. У минулому році вони кілька разів писали заяви заступнику мера Федору Бєльчикова з проханням виділити їм місце під будівництво в районі вантажний митниці, але отримали відмову. Через деякий час уподобані пустирі почали забудовувати, але вже зовсім інші люди.

Турслет для педагогів

З 3 по 7 липня в селі Чудіновка Свободненского району пройшов XXII туристський зліт працівників освіти Амурської області. У ньому взяли участь педагоги з 14 міст і районів області. Організаторами цього заходу стали Амурська обласна організація профспілки працівників народної освіти і науки РФ спільно з міністерством освіти області.

Протягом п'яти днів вчителя змагалися між собою в умінні орієнтуватися на місцевості, долати смуги перешкод, конкурсі художньої самодіяльності. Найсильнішою виявилася команда педагогів з Вільного, друге місце посіли співробітники міністерства освіти Амурської області, третє місце у команди Благовіщенського району. Всі переможці були нагороджені медалями та грамотами міністерства освіти області і Амурської обласної організації профспілки працівників народної освіти і науки РФ. Також переможцям були вручені цінні подарунки від обкому профспілки: намети, спальники, туристичні килимки.

Обком профспілки висловлює подяку міністру освіти Амурської області Сергію Степанову і висловлює надію на подальшу співпрацю в пропаганді здорового способу життя та розвиток туристично-краєзнавчої роботи в області. Хочеться подякувати і керівників муніципальних органів управління освіти Л. І. Безрідних, В. П. Коломицин, Т. Н. Черних, О. І. Жуковін, які протягом багатьох років надають допомогу по організації участі в зльоті районних команд, беруть активну участь в розвитку туристично-краєзнавчої роботи області.

Олена Ключникова, Благовєщенськ.

Кулі до суду не долетіли

Матеріал «6 куль для спортсмена», надрукований в АП 20 травня, викликав бурхливі відгуки читачів. У статті йшлося про те, що увечері 24 квітня у Костянтинівці сталася масова бійка зі стріляниною. У числі постраждалих - чемпіон області з вільної боротьби Артем Тороян.

До редакції звернувся Павло Перлухін - сільський тренер з карате і місцевий депутат. Він стверджує, що не причетний до бійки, і представив довідки і позитивні характеристики. Те, що Павло Андрійович користується повагою серед своїх вихованців та їхніх батьків, письмово підтвердила директор Костянтинівської ДЮСШ Л. В. Рязанська. За словами голови сільради

М. А. Мошковського, Перлухін є авторитетом для колег і односельців, як депутат показав себе з позитивного боку, допомагає проводити заходи з благоустрою села.

Тим часом 19 травня було порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 213 КК РФ «Хуліганство», повідомив АП начальник слідчого відділення при ОВС по Костянтинівському району Андрій Борсук. Справу порушили за фактом вчинення злочину, на пошук обвинуваченого було відведено два місяці. За цей час допитали понад 30 свідків і очевидців, було проведено три судово-медичні експертизи і одна балістична. Гільзи, знайдені на місці події, були доставлені в Благовєщенськ і досліджені в обласному експертно-криміналістичному центрі. Встановлено, що в той вечір нападники відкрили вогонь з пістолета самооборони марки «Лідер».

- Минулого понеділка справу було припинено у зв'язку з відсутністю особи, яка підлягає притягненню до кримінальної відповідальності в якості обвинуваченого. Але це аж ніяк не означає, що справа закрита, - уточнив Андрій Борсук.

На його думку, злочин було ретельно сплановано. Ніхто не запам'ятав номерів машин, на яких приїхали нападники. У слідчих є версія, що діяла організована злочинна група.

- Що стосується Перлухіна, то він проходить як свідок. Доказів його провини немає, потерпілих ж у даній справі четверо: Артем Тороян і ще три людини. Але потерпілі не називають імена тих, хто заподіяв їм тілесні ушкодження. Лише один потерпілий, Євген А., заявив, що його вдарив Перлухін. Між цим потерпілим і Перлухіним була проведена очна ставка. На ній потерпілий розповів, що закривався руками і не міг бачити, хто його бив. Таким чином, Євген А. не був упевнений в тому, що на нього напав Перлухін, - пояснив слідчий.

Найближчим часом співробітники ОВС повідомлять потерпілих і районного прокурора про те, що термін минув і слідство зупинено.

- Я тримаю цю подію на особливому контролі, - повідомив АП прокурор Костянтинівського району Олександр Петріенко. - Як тільки уважно вивчу всі матеріали справи, будуть дані подальші вказівки міліції.

Павло Сонін, кореспондент АП.


Невже навести порядок в місті так важко?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация