ГЕМАТИТ - опис, лікувальні та магічні властивості

  1. фото гематиту опис гематиту
  2. різновиди гематиту
  3. Склад і фізичні властивості гематиту
  4. Інші назви гематиту
  5. Лікувальні властивості гематиту
  6. Магічні властивості гематиту
  7. змова каменю
  8. Вплив на чакри
  9. енергія гематиту
  10. Зв'язок з іменами
  11. Знаки зодіаку
  12. стихія
  13. Зв'язок з планетами
  14. Зв'язок з картами Таро
  15. Вироби з гематиту
  16. Імітація і підробка натурального гематиту

фото гематиту

опис гематиту

Назва цього твердого і важкого каменю походить від грецького слова haima - «кров», не випадково його інакше називають кровавиком. Гематит дійсно має колір запеченої крові, який йому надають оксиди заліза. Іноді буро-червоний відтінок гематиту стає майже чорним. Часто на поверхні каменя проявляється синювата "мінливість" - як у мильних бульбашок. Дуже часто тонкораспилённий гематит в окремих мінералах і гірських породах забарвлює їх в інтенсивний червоний колір. Такі, наприклад, сургучно-червоні яшми, червоні мармури, червоні глинисті сланці. Тонкі пластинки гематиту напівпрозорі, а самі камені відливають металевим, скляним блиском. У давнину плоскі шматки гематиту використовували в якості дзеркал і називали спекулярит. Кровавик утворюється в родовищах різних генетичних типів і різноманітних гірських породах, разом з магнетитом, гетитом, кварцом і іншими при досить високому окислювальному потенціалі середовища. Гематитових руди належать до числа найважливіших залізних руд, з яких виплавляються чавун і сталь. Вміст заліза в суцільних гематитових рудах коливається від 50 до 65%. Найбільші родовища високоякісних гематитових руд пов'язані з найдавнішими докембрийскими залізистих кварцитів (джеспіліти). Ще одна роль гематиту - використання його порошку для отримання червоної фарби (червоної охри).
Прикраси з натурального гематиту треба зберігати дбайливо, уникаючи ударів або тертя. Не можна носити прикраси з гематитом на голе тіло під яскравим сонцем - гематит може розжаритися і обпекти шкіру.
Родовища гематиту існують в Росії, Казахстані, Україні. За кордоном гематит добувають в Бразилії, Італії, Швейцарії та США.

різновиди гематиту

У природі зустрічається кілька різновидів гематиту:

1) залізний блиск - кристали і крупнокрісталліческіе паростки;
2) залізна слюдка - лускаті агрегати;
3) залізна троянда - зростки пластинчастих кристалів, що нагадують за формою віночок махрового квітки шипшини;
4) червоний залізняк - щільні мелкокристаллические агрегати червоного кольору;
5) червона скляна голова - щільні ниркоподібні скупчення;
6) мартит - щільні або пухкі освіти.

Склад і фізичні властивості гематиту

Гематит - залізорудний мінерал Fe2O3. Містить до 70% заліза. Гематит кристалізується в тригональной системі. Кристали залізно-сірого кольору з напівметалевим блиском.
Гематит непрозорий. Твердий, але крихкий. Твердість за шкалою Мооса: 6-6,5; щільність - 5,3 г / см3. Оброблений гематит зовні схожий на морион, чорний кремінь, гагат, обсидіан, але від них відрізняється сильним металевим блиском, високою щільністю (набагато важче схожих з ним мінералів і будь-який синтетики), характерний відмітний ознака - червоний колір риси.

Інші назви гематиту

Аляскинский алмаз, залізна нирка, залізна слюдка, залізна сметана, залізний анатаз, залізний вічко, залізний червоний блиск, дзеркальна руда, червона руда, червоний залізняк, червоний охристий залізняк, кровавик, кривавий камінь, сангвіною, чорний алмаз.

Лікувальні властивості гематиту

Гематит здавна застосовувався при захворюваннях крові, ранах, порізах, травмах і переломах. Основна дія гематит надає на гемоглобін крові і сприяє кращому засвоєнню кисню тканинами і ферментними системами організму. Носіння каменю добре впливає на склад самого гемоглобіну, дозволяє кисню утворювати зв'язок з цим важливим білком крові з меншими для організму енерговитратами і подовжує термін життя еритроцитів. Крім цього, гематит стимулює роботу червоного кісткового мозку, збільшуючи кількість і покращуючи якість освіти червоних кров'яних тілець. Помітно дію каменю і на систему згортання крові - все чинники починають працювати в посиленому режимі, що призводить до прискорення загоєння порізів і освіти захисного тромбу на поверхні рани. Вважається, що гематит дозволяє зняти місцеве запалення в рані за рахунок стимуляції утворення згубних для мікроорганізмів речовин і посилення обміну кисню в судинної мережі на місці травми. Позначається позитивний вплив мінералу і при загальних судинних розладах, особливо пов'язаних зі зниженим артеріальним тиском. У цих випадках вплив гематиту дозволяє тканинам отримувати більшу кількість поживних речовин, незважаючи на ослаблення кровотоку. Камінь забезпечує правильне постачання органів кров'ю і виведення шлаків при звужених судинах. Але необхідно пам'ятати, що носіння гематиту може піднімати артеріальний тиск на 10-15 мм ртутного стовпа, тому його не можна постійно носити при гіпертонічній хворобі. А ось при вегето-судинній дистонії носіння мінералу найчастіше приносить помітне полегшення, стабілізуючи артеріальний тиск і нормалізує обмін речовин в тканинах. Носити гематит можна на руках у вигляді браслетів, або кілець на безіменному пальці при судинних розладах, у вигляді кольє або кулона на шиї при проблемах в системі кровообігу. Часто камінь застосовують місцево, прикладаючи його поруч з порізами або травмами, проводячи легкий погладжуючий масаж навколо рани. При серйозних захворюваннях камінь починають носити в першу половину Місячного місяця при зниженому артеріальному тиску і в другу половину - при підвищенні артеріального тиску. Для стимуляції обміну кисню і для омолодження крові камінь надягають в першу Місячну чверть.

Магічні властивості гематиту

У давнину цей камінь цінувався як найсильніший магічний амулет. Ці його магічні властивості відзначені в стародавньому трактаті про дорогоцінні камені, написаному Азхаліем вавилонським для понтійського царя Мітрідата (померлого в 63 р.до н.е.). У Стародавньому Єгипті жриці Ісіди прикрашали себе гематитом під час здійснення ритуалів, так як вважалося, що гематит не тільки захищає їх від темних сил, але і охороняє богиню, що спускається під час обряду на Землю. Як магічний талісман шанували його в Стародавній Греції і в Стародавньому Римі. Відомо, що римські легіонери, вирушаючи в завойовницькі походи, обов'язково брали з собою виріб з цього каменю (найчастіше фігурку домашнього божка), оскільки були впевнені, що мінерал додасть їм мужності і хоробрості. На Русі існувала традиція підвішувати над дитячою колискою шматочок гематиту - вважалося, що дитина тоді буде рідко падати і не розіб'є до крові. У книгах, що описують магічні ритуали, гематит є неодмінним атрибутом цих дій. З його допомогою викликають духів стихій, спілкуються з душами померлих, захищають себе від нечистої сили. Вважається, що гематит захищає від астральних нападів, відкриває людині світ з іншого боку, допомагає розшифровувати знаки Всесвіту і Світобудови, допомагаючи стати мудрішими. Цей камінь допомагає відкрити майбутнє, і тому рекомендується тим, хто займається проріцательством і філософією. Оправляти гематит можна тільки в срібло. Він приносить щастя чоловікам, коли його носять на вказівному пальці правої руки, жінкам - на лівій. Гематит стимулює сексуальну енергію. Гематит по внутрішнім якостям відноситься до розряду найбільш потужних каменів, і носити його бездумно, як нічого не значущу річ, не слід. Це дуже честолюбний камінь. Він допомагає господареві просуватися по соціальних сходах. Причому, фінансова забезпеченість для каменю менш значима, ніж статус господаря. Також гематит допомагає в професійному навчанні, при початку будь-якого підприємства.

змова каменю

змова сили
Народжений, нестворений, єдиносущний,
Повеліває світом і часом,
Хто відкриває межі Земної
І керуючий Вічним!
Відкрий силу каменю цього
Для сили моєї посилення!
Зроби посохом мені його,
Для життя моєї веління!
Читається тричі на схід. Для водних знаків Зодіаку, а також Водоліїв і Тельців цей камінь краще заговорювати, коли Сонце проходить по Скорпіону; для інших - коли Сонце проходить по Овна. Його день тижня - вівторок.

змова захисту
Ти - той, хто був,
Ти - той, хто є
, Ти - той, хто буде,
Сили мені з цього дня давати,
Від безсилля мене захищати!
В ім'я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь.
Читається 12 разів.

мантра
Руда ор
Читається 12 разів. На схід - дає силу, активність і швидкість реакції. На південь - підсилює вроджену здатність впливати на інших людей. На захід - підсилює сексуальний потенціал власника. На північ - зміцнює здоров'я.

душа каменю
Для того щоб швидше запустити силу цього каменю, чертится правильна 12-кінцева зірка. На кінці кожного променя пишуться імена 12 апостолів. Ставляться 12 свічок і в центр кладеться гематит. Змова читається спокійно, так, як ніби ви розмовляєте з улюбленими людьми. Ті, хто прийдуть на ваш заклик, краще вас будуть знати, що вам насправді треба.
Господи, почуй прохання моєї.
Нехай сили дванадцяти в серці моєму відгукнуться,
Нехай межі часу відімкнути.
Так освятиться Сила каменю (ім'я каменю)
Силою дванадцяти Вічних свічок,
Силою дванадцяти Світлих вогнів,
Силою дванадцяти Небесних ключів!
В ім'я Твоє, який створив усе єдиним своїм словом,
Так відчиниться закон Твій, прихований в серці цього каменю,
Мені (ваше ім'я) в допомогу,
Тобі - на славу!
В ім'я Твоє - Отця і Сина і Святого Духа. Амінь.

Вплив на чакри

Гематит впливає на кореневу ( Муладхара) і статеву ( Свадхістана ) Чакри. Навіть назва каменю говорить про те, що його основний вплив на фізичне тіло пов'язане з кров'ю та іншими рідкими середовищами організму.

енергія гематиту

енергія Ян .

Зв'язок з іменами

Микита, Павло, Наталія, Раїса.

Знаки зодіаку

Сприятливий гематит для наступних знаків Зодіаку: Овен, Скорпіон, Рак. Не рекомендується він Близнюкам, Дівам і Рибам. Всі інші знаки Зодіаку також можуть носити гематит, але не постійно, а для вирішення певних завдань, або при певному настрої, коли відчувається, що необхідна додаткова допомога і захист.

стихія

Стихія - Земля і Вода.

Зв'язок з планетами

Пов'язаний з планетою Марс. Кілька років тому вчені зробили відкриття: американський зонд виявив гематит на Марсі.

Зв'язок з картами Таро

Гематит пов'язаний з Королем Жезлів.

Вироби з гематиту

Як камінь гематит відомий з глибокої давнини. З нього робили персні-печатки і різьблені мініатюри (геми), які притягували погляд яскравим металевим блиском і глибоким темно-сірим кольором. Гематит застосовується в якості ювелірного і виробного матеріалу для виготовлення вставок в прикраси, бус, брошок та інших виробів. Гематит полірується насилу і хороша полірування виходить тільки після ретельної шліфовки. Багато "зоряні особистості" люблять гематит і прикраси з нього. У списку імен - Кейт Бекінсейл, Міша Бартон, Сара Джессіка Паркер, Сієнна Міллер, Кейт Мосс, Емма Уотсон, Одрі Тоту, з російських - Алекса і Вікторія Дайнеко, Настя Каменських і Ані Лорак, Лера Кудрявцева і Маріка, Согдіана і Зара. Це не вечірні, але денні та коктейльні прикраси, які не можуть залишити байдужими, тому що різноманітність велике, і варіанти є різні, іноді - по-справжньому дивовижні. Випускають прикраси з гематитом навіть самі прославлені Будинки і ювеліри, такі як Buccellati, Piaget, Arpels, Graff, Mikimoto, Stella McCartney, David Yurman, Monies, Zoccai.

Імітація і підробка натурального гематиту

Незважаючи на широку поширеність, існує багато підробок гематиту. Під його видом іноді продаються «камені» з металокераміки. Щоб відрізнити гематит від металокераміки, проведіть шматочком каменю по нерівному відколу керамічного осколка чашки або блюдця: гематит залишить червону риску, а металокерамічний сплав - немає. Якщо з силою провести одним неполірованим каменем по іншому, то також виникне криваво-червона смужка. Був створений синтетичний аналог гематиту - гематин, який практично не відрізняється від оригіналу. Але гематин, на відміну від натурального каменю, притягується магнітом.

Але гематин, на відміну від натурального каменю, притягується магнітом

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация