Генератор назв фірм за ключовими словами і родом діяльності

  1. важливість ідеї
  2. Використання генератора
  3. Принципи роботи
  4. Вплив на розвиток бізнесу
  5. Сервіси і програми
  6. Рекомендації по вибору
  7. За ключовими словами
  8. прийоми нейминга

Досвідчений підприємець завжди ретельно продумує називання своєї компанії, адже як її назвеш, так і вона і буде просуватися на ринку. Люди, а вірніше потенційні клієнти, мислять абстрактно і відштовхнути від товару їх може навіть непривабливе назву. Як вибрати назву для компанії і якими сервісами можна для цього користуватися?

Як вибрати назву для компанії і якими сервісами можна для цього користуватися

Зміст статті

важливість ідеї

Ім'я, дане людині при народженні, впливає на його тип особистості Ім'я, дане людині при народженні, впливає на його тип особистості. Так і назва, дана фірмі в момент її реєстрації, може позначитися на тому, наскільки вона буде успішна.

Клієнти мислять асоціаціями і якщо їх щось не влаштувало в найменуванні товару, то вони негайно ж виберуть товар конкурента. Більш того, найменування фірми впливає навіть на те, який колектив в ній працює і як.

якщо планується реєстрація фірми , При виборі назви завжди спирайтеся на наступні поради:

  • обов'язковою умовою успішного найменування є легкість його вимови;
  • найменування не може бути двозначним;
  • постарайтеся зробити назву унікальним, перевірити це нескладно за допомогою інтернету;
  • назва повинна асоціюватися з діяльністю організації;
  • якщо збираєтеся працювати з іноземними клієнтами, то упевніться, що назва англійською (або іншому передбачуваному мовою) добре звучить і не означає нічого поганого.

Підбір назви - нескладна справа, проте так здається тільки на перший погляд. Якщо у вас немає ідей, то спробуйте їх пошукати в наступному:

  • своє прізвище або прізвища засновників;
  • прізвище з додаванням До в кінці (Іванов і Ко);
  • прізвище з додаванням off в кінці (ІванOff);
  • імена ( «У Петровича», «Любаша»);
  • вид пропонованого товару або послуги ( «Світ меблів»);
  • красиві російські слова;
  • красиві закордонні слова;
  • нове слово, створене за допомогою декількох ключових слів;
  • назва по географічному об'єкту, розташованого поруч.

Звичайно, будь-яке найменування має поєднуватися з тією діяльністю, яку ви будете вести. Завод «У Петровича» ніяк не назвеш, рівно, як і магазин продовольчих товарів «Belissimo».

Використання генератора

На що тільки не йдуть підприємці, щоб отримати найкраще назву для своєї фірми На що тільки не йдуть підприємці, щоб отримати найкраще назву для своєї фірми. Крім мозкового штурму серед близьких, родичів і партнерів, вони також замовляють найманого на біржах і навіть звертаються в спеціальні агентства.

Але що робити, якщо бюджет нейминга невеликий, а ідеї, які були отримані в результаті мозкового штурму, не підходять?

На допомогу підприємцю може прийти так званий генератор назв фірм.

Принципи роботи

Назва для нової компанії має бути яскравим і незабутнім. Підібрати самому підприємцю таке найменування буває складно, а ринок так і рясніє помітними написами. Якщо ваш бюджет для нейминга обмежений, то ви можете скористатися спеціальними сервісами по підбору назв компаній. Це своєрідний мозковий штурм при заданих параметрах.

Зазвичай перед початком роботи з генератором назв потрібно вказати наступне:

  • галузь діяльності;
  • регіон діяльності;
  • солідність майбутнього найменування;
  • елітарність майбутнього найменування;
  • то, наскільки назва повинна бути унікальним і креативним.

Деякі онлайн генератори запитують до того ж такі параметри, як кількість букв і періодичність чергування голосних і приголосних.

Кожен генератор забезпечений інструкцією по користуванню і розібратися в ньому не складе труднощів.

Вплив на розвиток бізнесу

Досвідчені маркетологи запевняють підприємців, що назва з відкриття компанії має бути правильним. Якщо ваша справа піде в гору і в подальшому з маленької фірми виросте фірма-гігант, то назва доведеться міняти.

Щоб не витрачати десятки і навіть сотні тисяч рублів на ренеймінг і ребрендинг, назва для фірми потрібно вибирати відразу правильне і відповідне під подальше її розвиток.

Генератори найменувань відмінно підійдуть для того, щоб створити хмару слів і словосполучень, з яких можна якщо не вибрати щось, то хоча б почерпнути свіжі ідеї.

Онлайн-генератори запропонують найрізноманітніші варіанти того, як можна назвати фірму. Такі онлайн-сервіси можна з успіхом використовувати для того, щоб придумати назву бренду, придумати псевдонім або навіть доменне ім'я.

Сервіси і програми

В інтернеті можна знайти безліч генераторів, як хороших, так і не дуже, що пропонують найменування, які не підійдуть нікому В інтернеті можна знайти безліч генераторів, як хороших, так і не дуже, що пропонують найменування, які не підійдуть нікому. Розглянемо найпопулярніші і кращі з них.

  1. earn24.ru . Можна назвати одним з кращих генераторів найменувань. Завжди пропонує добре звучать слова. Можна вибрати кількість букв, а також алгоритм їх чергування. Є можливість додати закінчення і додати ключове слово, з яким і буде відбуватися підбір ідей.
  2. planovik.ru . Містить багато способів генерації назв, видає слова, яких немає в російській мові. Іноді їх можна використовувати. Більшість варіантів, пропонованих генератором, потрібно допрацьовувати.
  3. namegenerator.ru . Є можливість створити найменування не тільки російською, а й англійською мовою. Параметри стандартні: кількість букв, початковий текст, чергування приголосних і голосних.
  4. brandogenerator.ru . Непоганий генератор, який видає варіанти для компаній, без гонки за престижним назвою. Можливо вибрати режим генерації.
  5. online-generator.com . Генератор для назв англійською мовою. Перед тим як почати підбір, генератор просить ввести категорію вашого бізнесу. Простий у використанні, підійде не тільки для пошуку найменувань фірм, а й продуктів, онлайн-магазинів, доменів.
  6. numbergeneratoronline.com . Зарубіжний сервіс. З його допомогою можна придумати гідне найменування компанії, а також доменне ім'я. Для початку роботи з сервісом досить вибрати категорію вашого бізнесу.

Крім онлайн-сервісів, є спеціальні програми з генерування найменувань, які можна встановити прямо на персональний комп'ютер. Такими програмами користуються маркетологи .

Рекомендації по вибору

Назва компанії повинна бути простим, яскравим, зрозуміло читатися і легко вимовлятися. Все це - основи нейминга.

За ключовими словами

У процесі створення назви вийде хмара слів, що складається в основному з ключів, які відносяться до бізнесу У процесі створення назви вийде хмара слів, що складається в основному з ключів, які відносяться до бізнесу.

Відмінним прийомом нейминга служить складання відразу списку ключових слів. На цьому етапі допоможе все, що пов'язано з вашою справою: особливості виробництва, географія розташування, колір виробленого товару, якість послуги, вигоди для споживача, технології виробництва.

Потім можна спробувати самим згенерувати назву. Спробуйте поміняти у слів закінчення, додати приставку, з'єднати кілька ключів.

Якщо сумніваєтеся, що використовували всі можливі варіанти, зверніться до генераторам в інтернеті. З їх допомогою ви отримаєте ключі, про які навіть не підозрювали раніше.

прийоми нейминга

Назва не завжди може бути засноване на ключових словах. Іноді найменуванням компанії може стати абсолютно будь-яке слово. Розглянемо найпопулярніші і працюють прийоми пошуку найменувань.

  1. Латиниця. Тут можна застосовувати як ключові слова, так і абстракції. Добре виглядають написані латиницею прості російські слова, а також слова, складені з декількох ключових слів.
  2. Імена та прізвища. Старий спосіб, який працює до цих пір. Можна використовувати не тільки російські імена, а й зарубіжні. Якщо є можливість, то підійде навіть ваше власне ім'я або прізвище. Наприклад, Антонов Василь Іванович, можна скоротити до лаконічного найменування «Іва-Строй», де «Іва» - це перші літери прізвища, імені та по батькові власника компанії.
  3. Провокація. В Америці такий спосіб працює давно, в Росії ж ще не випробуваний. Так, в США є напій з провокаційною назвою «Cocaine».
  4. Метафора. Назва-метафора не має нічого спільного з ключовими словами. Так, назва найдорожчої компанії в світі Apple відноситься саме до назв-метафор. Такі найменування покликані показати споживачу як саме позиціонує себе компанія.
  5. Опис. Найпростіший спосіб. «Майстерня дядька Вови», «Квіти у Любаші», «Кафе Lenin 'street». Щоб використовувати такий прийом, просто спробуйте описати, чим займається ваша фірма або де вона знаходиться.

Після того як ви визначилися з декількома претендентами, варто пропустити їх через наступну таблицю.

Назва 1 Назва 2 Назва 3 привабливість Легкість вимови Легкість запам'ятовування Броскость Відповідає цільової аудиторії і категорії ринку Сумарний бал

Неймінг - процес непростий, вимагає багато сил і вкладень. Якщо ви хочете назвати компанію так, щоб в процесі її діяльності не довелося міняти назву і виробляти повний ребрендинг фірми, слід підійти до неймингу відповідально.

Детальніше про генератор назв можна дізнатися з даного відео.

Як вибрати назву для компанії і якими сервісами можна для цього користуватися?
Але що робити, якщо бюджет нейминга невеликий, а ідеї, які були отримані в результаті мозкового штурму, не підходять?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация