Геннадій Андрійович Зюганов біографія

Геннадій Андрійович Зюганов - біографія

відомий: Політичний діяч

Країна: Росія

Категорія: держава

Знак зодіаку: рак

Дата народження: 26 Июня 1944р. (74 роки)

Біографія додана 31 Марта 2013 р.

Геннадій Андрійович Зюганов - російський політичний діяч, депутат Державної думи першого-п'ятого скликань (з 1993), голова Центрального комітету Комуністичної партії Російської Федерації (з 1993), керівник фракції КПРФ у Державній думі (з 1993); доктор філософських наук.

Путін з Кудріним створили ублюдочною економіку

Зюганов Геннадій Андрійович

Геннадій Андрійович Зюганов народився 26 червня 1944 року, в селі Мимрін Хотинецкого району Орловської області, в родині сільських учителів. Закінчив зі срібною медаллю середню школу в рідному селі (1961), потім працював в цій же школі вчителем. У 1962 році він вступив на фізико-математичний факультет Орловського педагогічного інституту. У 1963-1966 роках Г. Зюганов служив в Радянській Армії в радіаційно-хімічної розвідки в Групі радянських військ у Німеччині; перед демобілізацією вступив до лав КПРС.

Вітер зараз дійсно дме в вітрила лівих сил, але його треба зуміти зловити вітрилами саме нашого корабля.

Зюганов Геннадій Андрійович

З 1967 року поряд з навчанням в інституті Геннадій Андрійович займався комсомольською роботою, займав виборні посади районного, міського та обласного ланки. У 1969 році Зюганов з відзнакою закінчив навчання в Орловському педагогічному інституті, почав викладати фізику і математику в тому ж інституті. З 1970 року - на звільненій комсомольській роботі, займав пост першого секретаря Орловського обласного комітету ВЛКСМ (1972-1974), в 1974-1983 роках був секретарем райкому, другим секретарем Орловського міського комітету КПРС, завідувачем відділом пропаганди і агітації Орловського обласного комітету КПРС, обирався депутатом Орловського міської Ради народних депутатів. У 1978-1980 роках він навчався в Академії суспільних наук при ЦК КПРС, закінчив при ній аспірантуру екстерном, захистив кандидатську дисертацію (1980). Відтак захистив докторську дисертацію з філософії на тему: «Основні тенденції і механізм соціально-політичних змін в сучасній Росії»; автор ряду монографій.

Ми з Росією повинні жити в світі.

Зюганов Геннадій Андрійович

У 1983-1989 роках Геннадій Зюганов працював у відділі агітації та пропаганди ЦК КПРС інструктором, завідуючим сектором, в 1989-1990 - заступник завідувача ідеологічного відділу ЦК КПРС. Делегат Двадцять восьмого з'їзду КПРС (червень 1990 року) і Першого Установчого з'їзду Комуністичної партії РСФСР (червень-вересень 1990 року), на якому був обраний секретарем ЦК і членом Політичного бюро КП РРФСР, головою постійної комісії ЦК КП РРФСР з гуманітарних і ідеологічним проблемам.

У грудні 1991 року Зюганов був кооптований до складу координаційної ради Російського загальнонародного союзу. Тоді ж він був обраний членом координаційної ради руху «Вітчизна». 12-13 червня 1992 року Зюганов брав участь в Першому соборі (з'їзді) Російського національного собору (РНС), став членом його президії. У жовтні 1992 року він увійшов до організаційного комітету Фронту національного порятунку (ФНП).

Єльцин все більше перетворюється в дyбінy пана Чyбайса.

Зюганов Геннадій Андрійович

На Другому надзвичайному з'їзді Комуністичної партії Російської Федерації (КПРФ) 13-14 лютого 1993 року М. Зюганов був обраний головою її Центрального виконавчого комітету. Після указу Бориса Миколайовича Єльцина про розпуск Верховної Ради, він взяв участь в акціях опору, з 21 вересня 1993 року перебував в Будинку Рад на Краснопресненській набережній, але в цілому його роль в жовтневих подіях 1993 року малопомітною. Після захоплення урядовими військами Білого дому і арешту основних політичних супротивників президента Росії, що залишився на свободі Г.А. Зюганов виявився в ролі лідера легальної комуністичної опозиції правлячому режиму.

12 грудня 1993 року він був обраний депутатом Державної думи першого скликання по федеральному списку КПРФ, очолив фракцію комуністів у думі. 21-22 січня 1995 року в Третьому з'їзді КПРФ Г.А. Зюганов став головою ЦК КПРФ. 17 грудня 1995 року він був обраний депутатом Державної думи другого скликання по загальнофедеральних списком КПРФ. 4 березня 1996 року Г.А. Зюганов був зареєстрований кандидатом в президенти Росії. 16 червня 1996 відбувся перший тур голосування. Кандидатуру Геннадія Зюганова підтримали 31,96% від загального числа виборців, які взяли участь в голосуванні. 3 липня 1996 року під другому турі виборів за нього проголосувало 40,41% виборців, але лідер комуністів все ж поступився першістю Борису Єльцину. У 1996-2000 роках Зюганов очолював Народно-патріотичний союз Росії.

Що режим пpедлагает молоді? Водкy, наpкотики і Баpкашова.

Зюганов Геннадій Андрійович

19 грудня 1999 року в чергових виборах в Державну думу КПРФ зібрала найбільшу кількість голосів. Г.А. Зюганов був обраний депутатом Державної думи третього скликання за федеральним списком КПРФ, знову очолив фракцію комуністів у думі. У 2000 році він брав участь в президентських виборах, отримав 29,21% голосів і програв боротьбу за пост президента Володимиру Володимировичу Путіну. У 2001 році Зюганов очолив Союз комуністичних партій - Комуністичної партії Радянського Союзу. У грудні 2003 року на чергових виборах в Державну думу він знову очолював виборчий список КПРФ, однак партія на цей раз поступилася лідерством «Єдиної Росії», набравши вдвічі менше голосів, ніж в 1999 році.

У президентських виборах 2004 року Зюганов не брав участі, партію комуністів на них представляв Микола Харитонов. У грудні 2007 року Зюганов був обраний до Державної думи п'ятого скликання за списком КПРФ, знову очолив фракцію комуністів у думі. У березні 2008 року він безуспішно намагався змагатися з Дмитром Анатолійовичем Медведєвим на президентських виборах, зібрав понад 13 млн. Голосів, або 17,7% від які взяли участь у виборах.

Я є реальність pоссійской життя.

Зюганов Геннадій Андрійович

Як лідер комуністичної партії Геннадій Зюганов охоче користується багатьма кліше марксистсько-ленінського вчення про класову боротьбу, охоче апелює до ностальгічних почуттів старшого покоління виборців за радянськими часами. У той же час він не може не враховувати змін, що відбулися в політичній ситуації і суспільних настроїв населення. Зюганов не закликає до революційних перетворень, не висуває гасел націоналізації приватної власності, єднання пролетарів усіх країн в боротьбі з капіталістами-експлуататорами, позиціонує себе як борця за соціальну справедливість, православних християн, патріота Росії. Центральне місце в зюгановской пропаганді займає ідея іноземного змови, який вже не одну сотню років плететься проти Росії. Саме в результаті підступів з-за кордону ліберальні реформи привели Росію на край загибелі. Проте, Зюганов визнає, що багатоукладна економіка відповідає умовам сучасної Росії, що комуністи повинні прийти до влади виключно парламентським шляхом. В цілому його політичні погляди можна охарактеризувати як суміш соціал-демократичних і націонал-патріотичних установок.

Рекомендований контент:

Геннадій Андрійович Зюганов - цитати

Кількість переглядів: 6057

Що режим пpедлагает молоді?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация