Герби міст Алтайського краю


Герб затверджений 25 травня 2000 г. Опис герба: "Герб краю є щит французької геральдичної форми, основа якого дорівнює восьми дев'ятим висоти, з виступаючим в середині нижньої частини щита вістрям. Нижні кути щита закруглені. Щит розділений горизонтальною смугою на 2 рівні частини; у верхній половині щита на блакитному тлі, що символізує велич, зображена паруюча доменна піч 18 століття, - як відображення історичного минулого Алтайського краю. в нижній частині щита на червоному (червленому) тлі, що символізує гідність, хоробро сть і мужність, вміщено зображення коливанських "Цариці ваз" (яшма з переважанням зеленого кольору), що зберігається в Державному Ермітажі. Щит обрамований вінком із золотих колосків, які уособлюють сільське господарство як провідну галузь економіки Алтайського краю. Вінок перевитий блакитному стрічкою ".


. Затверджено 8 травня 1846 г. Опис герба: "Щит розділений на дві частини: у верхній, меншою, в зеленому полі герб Томський, а в нижній, розлогій, в блакитному полі серед гірських порід паруюча доменна піч".

Бійськ. Затверджено 12 березня 1804 г. Опис герба: "У щиті, розділеному горизонтально надвоє, у верхній половині герб Томський, а в нижній в блакитному полі на золотій горі гірська шахта".

Заринск. Затверджений 18 лютого 2000 г. Опис герба: "У блакитному (синьому, блакитному) полі вгорі - летить жайворонок, распростешій крила і лапки; внизу виникає сонце (без зображення особи); всі фігури золоті".

. Затверджено 8 червня 1976 г. Опис герба: "У зеленому щиті три золотих колоса в стовп, супроводжувані угорі чорної шестерінкою, внизу - чорним залізничним мостом".

Автор герба Юрій Гнатович Петров.

Головна сторінка | статті | герби губерній | Домашня сторінка


Установка пломби на Щукінське
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация