Глава МЗС Латвії рекламує Кремль

Антиросійська тематика у внутрішньополітичній боротьбі стала не тільки маркетинговим трюком, але і поступово трансформується в національну ідею для держав колишньої радянської Прибалтики. Антиросійська тематика у внутрішньополітичній боротьбі стала не тільки   маркетинговим   трюком, але і поступово трансформується в національну ідею для держав колишньої радянської Прибалтики

Міністр закордонних справ Латвії Едгар Ринкевич в цьому сенсі не став оригінальним. На прийдешні в Латвії вибори до сейму країни політик вийшов під гаслом: "На зло Кремлю - Латвія успішна країна і буде такий!"

Рекламні плакати з фотографією кандидата з цим чудовим гаслом буквально наводнили Ригу. Дивно, що партія, від якої балотується Едгар Ринкевич, називається "Нове єдність", тому що я особисто не бачу нічого нового в парадигмі "На зло мамі відморожу вуха!".

Вибори в Латвії відбудуться 6 жовтня 2018 року. За даними опитувань, цю партію підтримує близько п'яти відсотків населення країни. Едгар Ринкевич - один з переконаних критиків Росії, якщо ось так делікатно можна назвати банальне русофобські світогляд.

Однією з заслуг Едгара Рінкевич і його безсумнівних маркетингових переваг перед конкурентами в контексті європейських цінностей, крім традиційної русофобії, безсумнівно, є і його нетрадиційна сексуальна орієнтація.

6 листопада 2014 року політик оповістив співвітчизників про свою гомосексуальну гордості. Тим самим Едгар Ринкевич став першим політиком Латвії, визнаних в успішній диверсифікації деяких частин свого стомленого балтійської кількою організму.

Застосування інструментів маркетингових комунікацій деякими політиками колишніх радянських республік, які обрали відкритий Русофобський тренд, залишають бажати кращого.

В якому б контексті ні вживалося слово "Кремль" або ім'я російського президента, вони в будь-якому випадку працюють на маркетингову впізнаваність Росії і всіляку її популяризацію. Так уже влаштовано людську свідомість.

Не випадково в Європі і Північній Америці політики змагаються між собою, хто з них буде відображений в тому числі і на карикатурах в різних виданнях. Кожне їх згадка - плюс до їх популярності.

Так, в тому числі і зусиллями пропагандистів на колективному Заході Володимир Путін став одним з найпопулярніших політиків. Люди звертають увагу на публікації абсолютно будь-якого змісту. Потім починають проявляти глибший інтерес до персони. Потім дізнаються про його життя, політичних поглядах та світогляді.

Ось тепер і Едгар Ринкевич включився в процес зі своїм "на зло Кремлю". У цьому контексті політика можна віднести до інформаційного спонсору Росії. Орден Дружби, звичайно, йому навряд чи вручать в Кремлі, але за його зусилля в популяризації країни можна щиро подякувати.

Національна ідея, сформульована запереченням, за своєю природою є хибною і не приносить ніякої користі жодній державі. Неможливий ніякий процес творення під гаслом "На зло!". Ефект від такої фундаментальної ідеї на рівні відморожених вух. І це не раз було підтверджено ходом історії.

Ну добре, переконають політики, які сповідують антиросійську парадигму, своїх співвітчизників, що Кремль поганий, - а що далі? Від цього відкриються світові ринки для латвійських шпрот? Ні. Швидше, гігантський російський ринок в черговий раз в прощанні помахає ручкою.

У Латвії з'являться нові робочі місця або, що актуальніше для країни, збережуться нині існуючі? Ні. Колись найбільш затребувані в Радянському Союзі мікроавтобуси РАФ вже стали доброю згадкою, як і радіоелектроніка Латвії. І все "На зло Кремлю!".

Влаштували візовий цирк з російськими артистами - позбулися безкоштовної реклами свого головного курорту Юрмали. фестиваль пісні "Нова хвиля" переїхав в Сочі. За це вже напевно подякували уряду своєї країни місцеві жителі цього затишного і доброзичливого міста.

Вторять цього самого "На зло!" і політики на Україні. Переважна більшість громадян думає і говорить по-російськи, але гасло "Україна - не Росія!", Щось на кшталт за змістом рішучого заявою, що кеди - це не напівкеди, теж став національною ідеєю.

Думати, що від цього країна стане перлиною Європи, дещо наївно. Для досягнення цієї благородної мети після розвалу Союзу РСР Україна мала всі шанси. Це була найрозвиненіша республіка.

Практично до 2000 року жахлива Росії поставляла в країну безкоштовний природний газ, що для будь-якої держави послужило б неймовірним фундаментом для економічного зростання. Загалом, як говорив герой Володимира Етуша у фільмі "Кавказька полонянка" товариш Саахов: "І кузня, і житниця, і здравниця!".

Прибалтійські республіки, будучи аграрними країнами, за підсумками "окупації" залишилися з розвиненими промисловістю та інфраструктурою. Стараннями русофобів вони зуміли втратити нажите. Більш того, сподобилися, пішовши з одного Союзу, тут же записатися в інший з більш жорсткими умовами. Фактично вони знову втратили свою незалежність, але все з тим же рішучим усвідомленням, що зробили це на зло Кремлю.

Крім перманентного флешмобу "На зло Кремлю!", Доведеться адже і щось корисне зробити для того, щоб ті ж Латвія, інші прибалтійські республіки і, знову ж таки, Україна дійсно стали успішними країнами. Відморожуватися вуха - не мішки перевертати.

Он на Україні створили штучне сало. Звичайно, це, напевно, великий крок до успіху. Але хіба не більш здібні насолоджуватися справжнім дивно смачним українським салом, ніж незрозуміло з чого радіти ерзац?

Добре, що в Латвії поки не дійшло до штучної кільки. правда політики , Які на догоду антиросійським трендам засунули на другий план турботу про свою Батьківщину, виглядають не меншими фейк патріотів, ніж сало з пробірки.

На фото: міністр закордонних справ Латвії Едгар Ринкевич.

Джерело фото: facebook.com/ Edgars Rinkēvičs

Читайте також:

Про що мовчать латиські пропагандисти-русофоби?

Латвія буде гинути, але від русофобії не відмовиться

Русофобія змушує Литву звертатися до давніх ...

Утиск росіян у Прибалтиці

Русофобія як частина системи європейських цінностей

Ну добре, переконають політики, які сповідують антиросійську парадигму, своїх співвітчизників, що Кремль поганий, - а що далі?
Від цього відкриються світові ринки для латвійських шпрот?
У Латвії з'являться нові робочі місця або, що актуальніше для країни, збережуться нині існуючі?
Але хіба не більш здібні насолоджуватися справжнім дивно смачним українським салом, ніж незрозуміло з чого радіти ерзац?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация