глінтвейн. Гарячі коктейлі

  1. глінтвейн
  2. ґльоґ
  3. Рецепти глёгов від Товариства СОМЕЛЬЕ
  4. грог
  5. Рецепти грогом від Товариства СОМЕЛЬЕ
  6. пунш

Навряд чи хто-небудь стане сперечатися, що зима найкращий сезон для гарячих коктейлів. Пряні і яскраві вони зігрівають не тільки тіло, а й душу. Ми не станемо сильно заглиблюватися в історію їх походження, скажімо тільки, що вино почали зігрівати ще в Стародавньому Римі. Сьогодні майже в кожній країні, особливо північній, є свої національні рецепти гарячих напоїв, які створюють затишну атмосферу навіть серед лютої холоднечі.

глінтвейн

Навряд чи хто-небудь стане сперечатися, що зима найкращий сезон для гарячих коктейлів

Найчастіше глінтвейн роблять з підсолодженого червоного вина з прянощами, що не дивно, адже в перекладі воно означає «гаряче вино». Цей напій ви обов'язково зустрінете в Німеччині, Австрії, Чехії та Швейцарії. Їх розливають прямо на вулиці під час різдвяних базарів, ярмарків і великих свят, на гірськолижних курортах або просто в домашніх кафе.

Головне в приготуванні глінтвейну - не нагрівати вино вище 80 градусів, щоб не розгубити смако-ароматичні властивості напою. Адже, як не крути, вино тут займає найважливіше місце. З цієї ж причини не варто використовувати вина, які викликають у вас сумніви.

ґльоґ

У скандинавських країнах підігріте вино з прянощами називають глёгом і варять як з червоного вина, так і з білого, а також сидру і навіть яблучного або брусничного соку. У готовий напій до смаку додають насичений міцний алкоголь або кріплене вино, наприклад, мадеру. Глег - традиційний різдвяний напій в Швеції, Фінляндії та Естонії.

Рецепти глёгов від Товариства СОМЕЛЬЕ

яблучний рай

грог

На відміну від глінтвейну і Глега основу грогу становить не вино, а ром, який сильно розбавляють солодкою водою або чаєм. Цей гарячий коктейль був названий на честь віце-адмірала на ім'я Евард Вернон, відомого під прізвиськом Олд Грог. За його вказівкою щоденну порцію рому, полагавшуюся кожному моряку, який служив у флоті XVIII століття, слідувала розбавляти водою. Це рішення, прийняте для усунення проблем з дисципліною, з часом багатьом припало до смаку, особливо коли ром стали розбавляти гарячою водою з лимонним соком. У наші дні існує безліч рецептів грогу, де обов'язковими інгредієнтами є міцний алкоголь, цитрусові і прянощі.

Рецепти грогом від Товариства СОМЕЛЬЕ

Новорічний гарячий грог

пунш

Егг-ніг


Діліться з нами рецептами своїх улюблених коктейлів!

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация