Голосуйте: вибір між двома банкірами, бізнесменом, фермером, хірургом

  1. «Братків ПРИЇЖДЖАЛИ, загрожує. ПАПА СПАЛ з рушницею ПІД ПОДУШКОЮ »
  2. Профінансувати створення НАЙБІЛЬШОГО ДРУКОВАНОГО Корану У СВІТІ
  3. МАЙБУТНЄ - ЗА фізики і математики
  4. «АВТОМОБІЛЬ ПОВИНЕН БУТИ, ПО-ПЕРШЕ, БЕЗПЕЧНИМ»
  5. ОДЯГНУТИ молекул в «овечій шкурі» І заслав ЇЇ, невидимими для ВОРОГА, В ОСЕРЕДОК ХВОРОБИ
  6. ГОЛОСУЙТЕ!
  7. ТАРКАЕВСКАЯ ПРЕМІЯ
  8. РУХ КОШТІВ ФОНДУ ІМ. ОЛЕКСАНДРА ТАРКАЕВА ЗА 2017 рік:

19.12.2018

Номінанти премії ім. Таркаева вміють надіти на молекулу «овечу шкуру», протистояти браткам, зробити найбільший в світі Коран ...

З рекордної кількості запропонованих читачами «БІЗНЕС Online» кандидатур, гідних Таркаевской премії, члени опікунської ради фонду ім. Таркаева голосуванням обрали 5 осіб. Це Олена Бєлоглазова, Ільдар Галяутдінов, Дмитро Єремєєв, В'ячеслав Зубарєв і Олександр гребінець. Тепер нашим читачам належить визначити, хто з них стане лауреатом. Голосуйте!

5 номінантів ВИЗНАЧЕНО

В цьому році, як розповідала газета «БІЗНЕС Online», наші читачі запропонували рекордну кількість кандидатур на премію Олександра Таркаева. Серед них були промислові «генерали», банкіри, «майонезні королі», знамениті лікарі, фермери, політики ... За статутом фонду сприяння розвитку підприємництва імені Олександра Таркаева члени його опікунської ради голосуванням (на цей раз воно було непростим - багато сильних кандидатур!) Вибрали 5 чоловік. Отже, в лістинг голосування на сайті «БІЗНЕС Online» включені:

  • Бєлоглазова Алена
  • Галяутдінов Ільдар
  • Єремєєв Дмитро
  • Зубарєв В'ячеслав
  • Гребінець Олександр

Алена Бєлоглазова cмело виступає за те, щоб наше село і, зокрема, молочна галузь розвивалися і відчували менше проблем, щоб татарстанци купували не пальму», а екологічно чисті молочні продукти і молоко Алена Бєлоглазова cмело виступає за те, щоб наше село і, зокрема, молочна галузь розвивалися і відчували менше проблем, щоб татарстанци купували не "пальму», а екологічно чисті молочні продукти і молоко

«Братків ПРИЇЖДЖАЛИ, загрожує. ПАПА СПАЛ з рушницею ПІД ПОДУШКОЮ »

«Наступ сурогату стало ще більш сильним і агресивним. В даному випадку мова йде про продукт як товар, який потрібно продати максимально дорого, з найбільшою вигодою для себе. Виробляти з сухого молока і «пальми» переробнику набагато вигідніше. Сире ж молоко - це щоденні приймання, охолодження, контроль. А сухе молоко і «пальму» ви можете придбати тоді, коли воно вам потрібно. І зберігати досить довго на складі, роблячи суміш рівно під той обсяг, який необхідний. Таке молоко термостабільність. По суті, це хімічна формула. А смак натурального молока ми вже починаємо забувати, - розповідала в нашій редакції Олена Бєлоглазова, глава знаменитого СФГ, багатодітна мама.

Вона сміливо виступає за те, щоб наше село і, зокрема, молочна галузь розвивалися і відчували менше проблем, щоб татарстанци купували не "пальму», а екологічно чисті молочні продукти і молоко. Методи проти СФГ Олени Бєлоглазова використовувалися аж ніяк не делікатні: «Братки приїжджали, погрожували. Папа спав з рушницею під подушкою. Потім податкова нарахувала заднім числом за 10 років божевільну недоїмку ... Але Олена і її сім'я вистояли, працюють, виховують четверте дітей ...

Ільдар Галяутдінов відомий не тільки як успішний банкір, а й як людина, який брав активну участь в проекті відновлення стародавнього міста Болгара Ільдар Галяутдінов відомий не тільки як успішний банкір, а й як людина, який брав активну участь в проекті відновлення стародавнього міста Болгара

Профінансувати створення НАЙБІЛЬШОГО ДРУКОВАНОГО Корану У СВІТІ

Голова правління ПАТ «АКІБАНК» Ільдар Галяутдінов відомий не тільки як успішний банкір, а й як людина, який брав активну участь в проекті відновлення стародавнього міста Болгара і профінансував будівництво пам'ятного знака та створення найбільшого в світі друкованого Корану.

«В ісламі найголовніше - це Коран, слово боже, тому я запропонував зробити якесь некультового будівля, куди могли б приходити люди різних конфесій, але всередині воно повинно було бути виконане саме як мусульманська культова споруда з усіма атрибутами, в центрі якого - Коран, - розповідав нашій газеті Галяутдінов - Коран облицювали малахітом, а підставка під нього була зроблена з знаменитого каррарського мармуру з Італії. До речі, всі роботи по каменю робилися в Італії, а сам Коран друкувався в друкарні Ватикану ... Збирали Коран в Мілані, а спеціальну армовану папір для нього замовляли в Англії. Справа в тому, що при таких розмірах кожен лист важить більше 340 грамів, його треба підсилювати, щоб при перевертанні сторінок вони не пошкодилися під своєю вагою. Мозаїку робили в селі під Бергамо - там цим мистецтвом займаються вже багато сотень років ... »

Дмитру Єремеєва 35 років Дмитру Єремеєва 35 років. Він власник міжнародного IT-холдингу Fix з оборотом в $ 100 мільйонів. Дмитро подав у Центробанк документи на отримання ліцензії для відкриття нового «Банку 131»

МАЙБУТНЄ - ЗА фізики і математики

Дмитру Єремеєва 35 років. Він власник міжнародного IT-холдингу Fix з оборотом в $ 100 мільйонів. Дмитро подав у Центробанк документи на отримання ліцензії для відкриття нового «Банку 131». Таку назву вибрав, тому що сам, його брат і мама закінчували знаменитий казанський фізико-математичний ліцей №131. «Тому мені здалася вдалою ідеєю назвати свій банк в честь цього ліцею, який так багато дав нашій родині. Я взагалі вважаю, що майбутнє - за фізиками і математиками, в тому числі і в банківській сфері », - розповів Дмитро «БІЗНЕС Online», пояснивши, що має на увазі не професію, а хороші знання, навички та вміння логічно мислити, що дає фізико-математичну освіту.

«Така назва підкреслює цифрову природу нашого банку. 131 - це цифра, просте число. Коли у мене все це в голові зійшлося, я подумав, що це буде гарна назва для банку », - говорить президент групи Fix. До речі, за збігом обставин офіс банку буде розташовуватися недалеко від ліцею №131 - на вулиці Некрасова. Дмитро планує очолити банк в якості голови ради директорів і вкласти в капітал «Банку 131» порядку 340 млн рублів, так як в перші роки роботи фінансова установа буде збитково - знадобляться інвестиції на розробку і впровадження платформи, організацію бізнесу. «Це мої особисті кошти, які я заробив на проекті ePN.bz», - повідомив Дмитро.

В'ячеслава Зубарєва двічі - в 2016-м, коли Таркаевская премія присуджувалася вперше, і в 2017-му - наші читачі висували на Таркаевскую премію В'ячеслава Зубарєва двічі - в 2016-м, коли Таркаевская премія присуджувалася вперше, і в 2017-му - наші читачі висували на Таркаевскую премію

«АВТОМОБІЛЬ ПОВИНЕН БУТИ, ПО-ПЕРШЕ, БЕЗПЕЧНИМ»

Перш за все, нагадаємо, що відомого підприємця, голову ради директорів ГК «Транстехсервіс». В'ячеслава Зубарєва двічі - в 2016-м, коли Таркаевская премія присуджувалася вперше, і в 2017-му - наші читачі висували на Таркаевскую премію. І обидва рази він за результатами голосування членів опікунської ради входив в п'ятірку номінантів, проте був у підсумку нагороджений дипломом фонду сприяння розвитку підприємництва ім. Таркаева. Але до перемоги, до п'єдесталу пошани дістатися (поки що?) Не вдалося.

«Ми залишилися в трійці лідерів по Росії», - розповів Зубарєв «БІЗНЕС Online» про ГК «Транстехсервіс». А про те, що таке сучасний автомобіль, помітив: «По-моєму, автомобіль повинен бути, по-перше, безпечним. За останні роки в моїй внутрішній шкалі оцінки важливості характеристик все більше переважає безпеку, тому що життя одне, для людини немає нічого важливішого здоров'я. Друге, що важливо для мене, - рівень комфорту. Третє - динаміка, тому що я люблю їздити за кермом і автомобіль для мене - це емоції. Керованість - значуща характеристика. Четверте - це зовнішній вигляд автомобіля ».

Олександра Расческова, напевно, і представляти не треба - наші читачі знають, що це офтальмохірург вищої категорії, кандидат медичних наук Олександра Расческова, напевно, і представляти не треба - наші читачі знають, що це офтальмохірург вищої категорії, кандидат медичних наук

ОДЯГНУТИ молекул в «овечій шкурі» І заслав ЇЇ, невидимими для ВОРОГА, В ОСЕРЕДОК ХВОРОБИ

Олександра Расческова, напевно, і представляти не треба - наші читачі знають, що це офтальмохірург вищої категорії, кандидат медичних наук, керівник відомої клініки «Хірургія гребінець» і мережі «Міжрайонних центрів очної хірургії». Клініка Расческова, де працюють суперпрофесіонали і де суперсучасне обладнання, дозволяє творити чудеса: доктора тут оперують на клітинному рівні, наприклад, на будь-якому з десяти шарів сітківки вміють одягти молекулу в «овечу шкуру» і заслати її, невидиму для ворога, в осередок хвороби ... сам Олександр Юрійович за 30 років роботи провів більше 45 тис. операцій. Він отримує безліч листів подяки і відгуків від пацієнтів, яким повернув зір і радість життя.

«Сучасна хірургія стає прогнозованою, - розповів "БІЗНЕС Online" знаменитий хірург. - Адже найбільший страх перед операцією - невизначеність. Допоможе, поліпшить життя або призведе до втрати функції? А в сучасній хірургії ми настільки мінімізували всі ризики, що вона стала прогнозованою. Тобто робимо впевнений передопераційний прогноз. Адже коли око закривається, там без варіантів: треба оперувати. Але коли ти оперуєш здорове око, міняєш деякі його параметри, покращуєш - це дуже висока відповідальність, хірургія вищого пілотажу. Ми робимо прогноз - і йдемо на операцію. А ще ми сучасну хірургію називаємо превентивної, що попереджає. Сьогодні деякі захворювання ми можемо попереджати: провести операцію, яка попередить розвиток захворювання і збереже людині зір на все життя, повністю виключивши механізм розвитку захворювання ».

Таркаевская премія заснована в пам'ять про відомого татарстанський громадського діяча і підприємця Олександра Никитиче Таркаеве Таркаевская премія заснована в пам'ять про відомого татарстанський громадського діяча і підприємця Олександра Никитиче Таркаеве

ГОЛОСУЙТЕ!

Ваше голосування, шановні читачі, визначить, хто з п'ятьох стане переможцем, отримає премію в 100 тис. Рублів і медаль фонду ім. Таркаева. Решта четверо будуть нагороджені дипломами фонду. Премія, медаль і дипломи будуть вручені 24 грудня на щорічній асамблеї Торгово-промислової палати Татарстану.

ТАРКАЕВСКАЯ ПРЕМІЯ

Засновано в пам'ять про відомого татарстанський громадського діяча і підприємця Олександра Никитиче Таркаеве (1947-2009) і є формою визнання досягнень підприємців і громадських діячів в області розробки і реалізації соціально значущих проектів. Засновником премії є фонд сприяння розвитку підприємництва ім. Таркаева. Премія заснована за організаційної підтримки Торгово-промислової палати Республіки Татарстан та інформаційної підтримки ділової електронної газети Татарстану «БІЗНЕС Online». Метою премії є сприяння соціально-економічному розвитку Республіки Татарстан. Завданнями премії є заохочення соціальної активності та соціальної відповідальності підприємців; стимулювання підприємницької діяльності в соціально значущих областях російської економіки; інформаційна і матеріальна підтримка підприємців, що працюють в соціально значущих областях економіки і суспільних діячів, своєю працею сприяють розвитку цих галузей. Премія є щорічною. Слоган громадянської премії: «Бізнес і честь сумісні. Честь і політика сумісні ».

Олександр Микитович Таркан

Народився 8 липня 1947 року в Казані.

Трудовий шлях почав в 1966 році електромеханіком в казанському телецентрі міністерства зв'язку СРСР.

У 1971 році закінчив з відзнакою фізичний факультет Казанського державного університету.

У 1971-1973 роках працював в КДУ інженером.

У 1973-1976 роках - аспірант КДУ.

У 1976-1992 роках - завідувач відділу інформатики і обчислювальної техніки КДУ. Кандидат технічних наук за спеціальністю "технічна кібернетика і системний аналіз". Лауреат премії Ради Міністрів СРСР в галузі науки і техніки.

У 1989 році працював дослідником в групі з моделювання екосистем в Дартмутського коледжу (США).

У 1992 році читав лекції в університеті Мак Майстер в Канаді.

У 1992 році пішов з посади директора центру інформатики та обчислювальної техніки КДУ в приватний бізнес. Спільно з Володимиром Нітенко створив компанію "Форт Діалог", заступником директора якого був. Був творцем інвестиційного фонду "Діалог-інвест".

У 1992 році спільно з Султаном Салімзяновим і Артемом Карапетяном створив першу в Казані приватну радіостанцію "Пасаж", в тому ж році підтримав створення першого в місті приватного театру "99".

У 1992 році Таркан став одним з ініціаторів створення Торгово-промислової палати Татарстану. До кінця життя залишався незмінним головою адміністративної ради Торгово-промислової палати, яку завжди вважав одним з головних дітищ в своєму житті.

У 1990-х роках брав участь в розробці двох програм економічного розвитку Республіки Татарстан - програми переходу до ринкових відносин і програми "Життя після нафти". Працював у складі урядової комісії під керівництвом першого віце-прем'єра РТ Равіля Муратова.

У 1997 році на прохання уряду Татарстану увійшов до складу "рятувальної команди", сформованої для реформування КАМАЗа. Обіймав посаду голови комітету з власності і був членом ради директорів КАМАЗу.

З 2001 року - голова ради директорів заснованої ним фірми ВАТ "Діалог-Інвестментс" (управлінське консультування великих промислових підприємств), голова її адміністративної ради.

З 17 квітня 2004 року - голова татарстанського регіонального відділення партії "Союз правих сил".

З 12 грудня 2008 року - голова політради регіонального відділення партії "Правое дело". Був обраний членом федерального політради партії "Правое дело".

16 жовтня 2005 року був обраний в Держрада РТ по Чистопольская одномандатному виборчому округу №34.

У березні 2009 року був в черговий раз обраний в Держрада Татарстану по Чистопольская одномандатному виборчому окрузі №34.

Помер в Казані від серцевого нападу 20 липня 2009 року. Йому було 62 роки.

20 липня 2015 року на Арський кладовищі при великому скупченні народу був відкритий пам'ятник Таркаеву.

Рідні, друзі, колеги Олександра Микитовича випустили присвячену йому книгу "Життя цікаве". Книга цілком розміщена на сайті tarkaev.ru

Таркан був консультантом, експертом, іншому газети "БІЗНЕС Online", вів постійну колонку, яка викликала величезний інтерес у читачів.

РУХ КОШТІВ ФОНДУ ІМ. ОЛЕКСАНДРА ТАРКАЕВА ЗА 2017 рік:

Залишок на 31.12.2016 року - 593 255 руб.

ПАРАФІЯ:

  1. Добровільні пожертвування 2017 г. - 310 000 руб.
  2. Банківський відсоток - 31 521 руб.

ВИТРАТИ:

  1. Телекомунікаційна здача звітності - 500 руб.
  2. Премія лауреату 2017 року - 100 000 руб.
  3. ПДФО з премії та платежі в бюджет - 15 568 руб.
  4. Банківське обслуговування - 15 270 крб.
  5. Офісні витрати і друк дипломів - 14 055 руб.

ЗАЛИШОК на 31.12.2017 року - 789.383 руб.
Директор фонду С. Салімзянов
Гл.бухгалтер Е. Гильова
Пожертвування до фонду сприяння розвитку підприємництва ім. Таркаева:
Призначення платежу - «Добровільна пожертва на статутну діяльність Фонду А.Таркаева. ПДВ не обкладається". Одержувач: Фонд імені Олександра Таркаева ІПН клієнта: 1655259503 КПП клієнта: 165501001 Розрахунковий рахунок: 40703810529070000055 Назва Банку: ФІЛІЯ "НИЖЕГОРОДСЬКИЙ" АТ "АЛЬФА-БАНК" кор.счет: 30101810200000000824 БИК банку: 042202824 ОГРН 1141600002037 від 09.06.2014г. Юридична адреса: 420021, м Казань, вул. Миколи Столбова, д 2, оф. 205

СПИСОК жертводавців в фонд ім. Таркаева

  • Сім'я Таркаевих.
  • ТОВ «Транспортна компанія" Логістика "» (генеральний директор Р.Х. Калимуллин).
  • ТОВ «Керуюча компанія" Форт Діалог "» (генеральний директор В.Б. Нітенко).
  • ВАТ «ЕРА» (генеральний директор І.Ю. Бабушкін)
  • АТ «СМП-Нафтогаз» (радник генерального директора Ф.Ф. Комаров) - 2016 і 2017 рр.
  • АТ СК «Чулпан» (генеральний директор Ф.С. Вафин) - 2016 і 2017 рр.
  • АКБ «Спурт» (голова правління Е.В. Даутова).
  • СПАО «Ингосстрах» (керівник філії І.В. Волчков) - 2016 і 2017 рр.
  • Салімзянов С.Ш.
  • Культурний фонд «Чистополь» (глава Чистопільської муніципального району Д.А. Іванов).
  • ТОВ «ВКФ" Бетар "» (директор Р.З. Фардеев) - 2016 і 2017 рр.
  • ЗАТ «ТаксНет» (генеральний директор М.М.Гайфуллін).
  • АТ «Зеленодольськ завод ім. Горького »(генеральний директор Р.І. Містахов).
  • ТОВ «УК" РАЙДЕН "» (генеральний директор І.В. Новиков).
  • Агєєв Ш.Р.
  • Гарєєв Р.Н.
  • АТ «Татспіртпром» (генеральний директор І.З. Міннахметов).
  • ТОВ «Фінарт» (президент компанії Я.А. Арт).
  • ПАТ «Татнефтехімінвест-холдинг» (генеральний директор Р.С. Яруллин).
  • АТ «Хімград» (генеральний директор А.М. Гіззатуллін).
  • ТОВ «ТД" Меліта-ДІТЯМ "» (генеральний директор А.М. Халіуллін).
  • Аксьонов В.І.
  • АТ «Радіокомпанія" ВЕКТОР "» (генеральний директор В.І. Классен).
  • Р.Ф. Муратов.
  • В.К. Каюмов.

Пропонуємо долучитися до цього гідного списку і допомогти гідного справі.

Хто найбільше гідний премії ім.Олександра Таркаева?

19% Бєлоглазова Алена

9% Галяутдінов Ільдар

17% Єремєєв Дмитро

35% Зубарєв В'ячеслав

20% гребінець Олександр

Прийом голосів за опитуванням закритий

Поки що?
Допоможе, поліпшить життя або призведе до втрати функції?
Олександра Таркаева?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация