Голуби Миколаївській (високольотні) породи: відео

  1. походження породи
  2. опис породи

Зміст статті

Голуби цієї породи з'явилися ще у вісімнадцятому столітті на території України, в місті Миколаєві. Птахів виводили на основі селекції народними методами. Так, ці голубів стали розводити в околицях Миколаєва, де панував приморський клімат, переважно з теплими вітрами. Вперше про цих птахів згадав професор Михайло Ліванов в своєму трактаті «Про землеробство» в тисячу сімсот дев'яносто дев'ятому році. Голубів миколаївської породи в якраз в той час стали розводити для отримання м'яса. Тому в даний період птиці вели вільний спосіб життя, добували їжу на полях в літній період, а в зимових умовах у них була можливість літати на струм.

походження породи

Зміст статті   Голуби цієї породи з'явилися ще у вісімнадцятому столітті на території України, в місті Миколаєві

На фото Миколаївський тучерез

Немає точного визначення звідки саме з'явилися миколаївські голуби.

Деякі джерела говорять, що вони могли з'явитися шляхом схрещування з іноземними завезеними птахами з ближнього зарубіжжя.

Тисячу дев'ятсот десятий рік прийнято вважати роком їх офіційної реєстрації, так як раніше миколаївських голубів не хотіли визнавати.

За класифікацією FCI ці птахи належать до категорії гонних голубів по секції високольотні-бескружних.

Породу створювали для того щоб використовувати голубів в тривалому польоті, який міг відбуватися з вертикальним підйомом до неба. За часом птиці більше повинні знаходитися в небі, а потім також вертикально приземлятися на голубник, або на землю.

Перша всесвітня виставка проходила в Англії. На цю територію в той час були привезені з Росії такі голуби, які змогли сподобатися всім. Це і були миколаївські голуби. На тій виставці птиці отримали золоту медаль. Породу нарешті визнали. Птахів називали миколаївськими тучерезамі - кращими в категорії бескружних.

У нинішній час також проходить чимало виставок, в яких беруть участь миколаївські голуби, в тому числі і в 2016 році.

Ось наочний відео з Мелітополя в 2016 році.

опис породи

Оперення у цих птахів гладке, часто вишнево-червоного кольору. Бувають голуби і сизі, у яких є чорні смуги з боків. А, взагалі, за кольором вони можуть бути абсолютно різними: білими, рябими, чорними, і змішаних кольорів. Якщо це чистокровних миколаївський голуб, то забарвлення його боків буде обов'язково симетричним. Щоб наочно подивитися різноманітність голубів цієї породи дивіться відео нижче. Ви також можете знайти в інтернеті багато інших пропозицій, в тому числі і 2016 року випуску за участю цих птахів.

Очі жовто-помаранчеві, іноді бувають і сріблястого кольору. Якщо це білий голуб, то у нього повинні бути темного кольору очі. Голова має довгасту форму, вузька, а шия конічна. Хвіст білий, що складається їх дванадцяти - шістнадцяти пір'я, а лапи здебільшого в темних червоних тонах забарвлення, безпері і короткі. Кігті на ногах бувають чорного, сірого або білого кольорів. Окологлазное кільце є часто коричневим. Корпус по довжині становить до тридцяти сантиметрів, а, загалом, довжина всієї птиці досягає до сорока трьох сантиметрів. Корпус струнко-виразний, під кутом в сорок - сорок п'ять градусів. Груди по товщині середня. У птахів прямий і довгий дзьоб. Крила, в кожному з яких по 10 і більше махових пір'їн, у них прилягають нещільно до корпусу.

Миколаївські голуби є досить сильними птахами Миколаївські голуби є досить сильними птахами. Вони здатні перебувати в тривалому польоті до шести годин без приземлення, а це вже говорить про серйозну витривалості. При цьому голуби можуть виконувати різні стилі польоту. За льотним якостям птиці цієї породи поділяються на чотири типи: метелики, торцеві, жайворонки та серпастим.

Конкретніше про характеристику підйому перших трьох типів:

  • підйом до неба проводитися строго по вертикалі;
  • відхилення точного польоту або посадки може становити від п'яти до десяти метрів (якщо за точку відліку брати голубник).

Характеристика підйому серпастим голубів має на увазі собою відхилення від вертикалі в районі двохсот метрів. Коли ці птахи в польоті, необхідно звернути увагу на те яким чином вони виносять крила вперед голови.

За тривалістю політ повинен займати не менше однієї години. Увага звертати також необхідно і на висоту польоту, при цьому з огляду на погодні умови. Якщо миколаївський голуб летить на висоті ста - ста п'ятдесяти метрів, то таку висоту прийнято вважати дуже низькою. Якщо це двісті п'ятдесят метрів - то низька висота. Середня висота починається в районі повного кола від п'ятисот метрів. А найвищою вважається така висота, при якій птицю не видно в небі.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация