Гончарна майстерня в Києві

У сучасному світі є безліч альтернатив кераміці, але древнє мистецтво гончарства продовжує залишатися досить популярним. Бажаєте спробувати свої сили у виготовленні виробів з глини? Гончарна майстерня в Києві, що знаходиться в арт-студії «Ліхтарік», щиро запрошує вас на захоплюючі майстер-класи .

Гончарство - справа не така вже й проста, як може здатися на перший погляд. У роботі з глиною криється безліч прихованих нюансів. Тому не дивно, що майстерність гончара відточується роками. Виготовляючи керамічні вироби, необхідно знати:

  • Як правильно центрувати глину. Насправді це один з найбільш складних і відповідальних моментів в гончарстві. Деякі майстри навчаються цьому протягом довгих місяців.
  • Як контролювати роботу власного тіла за гончарним кругом? Руки не повинні бути напруженими. Їх постійно потрібно змочувати водою. І це лише один із секретів майстерності!
  • Як випливає вимішувати глину, щоб готові вироби з неї були міцними?
  • Що таке ангоби і яка їх зв'язок з яскравістю виготовленої вами кераміки?
  • Як відбувається процес молоченія і для чого це потрібно? Чи можна це робити в домашніх умовах?

Чи можна це робити в домашніх умовах

Гончарна майстерня в Києві «Ліхтарік» поділиться цими та іншими секретами, без знання яких неможливо створити якісне керамічний виріб. на індивідуальних або групових майстер-класах з гончарства ви отримаєте хорошу теоретичну основу і попрактікуетесь за гончарним кругом, а також дізнаєтеся, як ліпити з глини. Бажаючі можуть замовити професійний випал створених вами виробів, що дозволить використовувати їх в побуті. Хіба це не диво, пригощати гостей кави з зроблених вами чашок?

Гончарство - справа не тільки цікаве, а й корисне. Працюючи з глиною, ви знімаєте напругу і відпочиваєте душею! Швидше за все, саме тому майстер-класи з гончарства користуються все зростаючим попитом в наш напружений час. Якщо хочете випробувати себе в цьому виді мистецтва, гончарна майстерня чекає вас. Також ві можете спробувати свої сили в живопису . Ласкаво просимо!

Бажаєте спробувати свої сили у виготовленні виробів з глини?
Як контролювати роботу власного тіла за гончарним кругом?
Як випливає вимішувати глину, щоб готові вироби з неї були міцними?
Що таке ангоби і яка їх зв'язок з яскравістю виготовленої вами кераміки?
Як відбувається процес молоченія і для чого це потрібно?
Чи можна це робити в домашніх умовах?
Хіба це не диво, пригощати гостей кави з зроблених вами чашок?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация