Google тепер індексує мобільний додаток Facebook

За останні два місяці ми неодноразово писали про те, як і чому необхідно задати правильні настройки конфіденційності в Facebook і Google . Ймовірно, деякі читачі були так зайняті, що відклали ці заходи в довгий ящик. За останні два місяці ми неодноразово писали про те, як і чому необхідно задати правильні настройки конфіденційності в   Facebook   і   Google

Якщо так і було, то прийшов час зібратися з силами і нарешті зайнятися захистом своїх персональних даних. Справа в тому, що недавно обидві ІТ-компанії дали нам черговий привід для занепокоєння.

За новою угодою Facebook відкрив свій мобільний додаток для індексації мобільного же пошуковою системою Google. Звичайно, шукати можна буде тільки відкритий контент - пости, фото, відео та профілі, але не все так просто.

Обидві компанії, безумовно, виграють від цієї угоди. Google почне надавати ексклюзивні послуги (жодна інша система не пропонує пошук по мобільних додатків), а Facebook зможе залучити нових користувачів і підвищити лояльність вже наявних, так як останні стануть частіше відкривати додаток і проводити в ньому більше часу.

Але давайте згадаємо, що обидві ці компанії займаються збором і аналізом великих даних - і використовують зібрані відомості для показу реклами. Об'єднаймо аудиторії - отримаємо нові дані і зможемо більше заробити.

https://twitter.com/megamozg_ru/status/667741768469745666

Будь-яке гідне Android-додаток, не кажучи вже про такий гігант, як Facebook, є цінною знахідкою для Google або будь-якого іншого рекламного провайдера. Останнім часом все більше розробників діляться з такими компаніями персональними даними своїх користувачів.

Нещодавно на цьому тижні Дмитро Бестужев, провідний експерт Глобального центру досліджень і аналізу загроз «Лабораторії Касперського», опублікував пост в англійській версії нашого блогу Securelist під назвою «Прокиньтеся! Вас експлуатують! ». Якщо ви знаєте англійську, вкрай рекомендуємо вам ознайомитися до статті.

Короткий переказ поста Дмитра наступний: платне iOS-додаток стало безкоштовним і дуже популярним. Ось тільки був один мінус: воно збирало безліч даних про всі свої користувачів.

Може бути, це і не такий поганий підхід - але лише до тих пір, поки зібрана інформація не потрапить в руки кіберзлочинців. Будемо сподіватися, що цього не станеться. У цьому контексті згадується знаменитий вислів: «Якщо ти не платиш за товар, то ти і є товар».

Всім подобається безкоштовне ПО, і дуже мало хто читає умови використання мобільних додатків і сервісів перед установкою. Це дуже по-людськи - користуватися зручними речами без зайвих роздумів. Насправді потрібно розуміти, що Google і Ко не просто так намагаються отримати доступ до все нових і нових даних.

Якщо ви хочете захистити персональну інформацію про себе, звертаємо вашу увагу на Kaspersky Internet Security . У це рішення вбудований модуль « Захист від збору даних «, Блокуючий передачу вашої особистої інформації стороннім компаніям без вашого відома.

Альтернатива спеціалізованому рішенням - постійна пильність і, звичайно, відмова від установки небезпечних додатків. Щоб зрозуміти, наскільки «нахабним» є той чи інший «апп», вам потрібно буде уважно читати умови використання до того, як встановити додаток.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация