Графік- «кардіограма» запитів про курс валют в Мережі за 2014 рік

Українські користувачі Інтернету щодня задають по кількасот тисяч запитів про курсах валют Українські користувачі Інтернету щодня задають по кількасот тисяч запитів про курсах валют   Такі результати дослідження оприлюднила компанія «Яндекс», передає   depo

Такі результати дослідження оприлюднила компанія «Яндекс», передає depo.ua .

Так, в перші тижні антитерористичної операції (АТО), коли курс української валюти різко знизився, українці ставили по 500-600 тис. Запитів в тиждень зі словом «курс» - більшість з них про вартість валют. Інші сплески інтересу припали на дати переходу гривні до плаваючого курсу в лютому 2014 і дати «розморожування» офіційного курсу НБУ в листопаді 2014. Кількість запитів про валюту збільшувалася і в дні мирних переговорів в Мінську - тоді курс гривні виріс.

Кількість запитів про валюту збільшувалася і в дні мирних переговорів в Мінську - тоді курс гривні виріс

Більшість запитів українців про валюту пов'язані з курсом гривні.

«У них входять і ті запити, де назва національної валюти не згадується - наприклад,« курс долара »(тобто курс долара до гривні),« курс євро »і т.д. Дві іноземні валюти фігурують лише в 10% запитів », - уточнили в компанії.

А найпопулярніші іноземні валюти в запитах українських користувачів - це долар США і російський рубль. На кожну з них припадає приблизно по третині від всіх запитів про курсах валют.

На кожну з них припадає приблизно по третині від всіх запитів про курсах валют

«Серед запитів, в яких використовують назву двох валют, найпопулярніша пара - це українська гривня - російський рубль. На другому місці, за даними за листопад - грудень 2014 року, долар-рубль. Не виключено, що так українські користувачі реагують на різке коливання курсу рубля », - додали в« Яндексі ».

Не виключено, що так українські користувачі реагують на різке коливання курсу рубля », - додали в« Яндексі »

Примітно, що інтерес до різних валютах неоднаковий в різних регіонах України. Так, в західних областях помітно частіше, ніж в середньому по Україні, запитують про парі гривня - злотий, а в східних - про пару гривня - рубль. По всій видимості, позначаються інтереси людей, яким доводиться відвідувати сусідню Польщу чи Росію. У прикордонних областях України сильніше, ніж в інших регіонах, цікавляться і іншими валютами сусідніх країн, хоча загальне число таких запитів невелика.

За даними «Яндекса», наприклад, в Чернігівській області частіше, ніж де-небудь ще, запитують про білоруський рубль (більше 5% запитів з назвами двох валют), в Закарпатській області - про чеську крону і Угорський форинт (2,7% і 0,2% відповідно), в Чернівецькій області - про румунську леї (0,7%).

Більше новин про події в світі читайте на Depo.Весь світ

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация