Гриневич Лілія Михайлівна

  1. Освіта
  2. Кар'єра:
  3. Сім'я:
  4. Компромат і чутки:

10:37 (Оновлено 16.04.2019 в 11:32)

Міністр освіти і науки України, екс-народний депутат

Гриневич Лілія Михайлівна народилася в місті Львові, 13 травня 1965 року.

Всі новини та згадки про Гриневич на FaceNEWS

Освіта

Має дві вищі освіти: біохімік-викладач та економіст-менеджер. Відносно проблем реформування освіти стажувалася у Варшавському і Колумбійському університетах. Захистила кандидатську дисертацію на тему Тенденції децентралізації управління освітою в сучасній Польщі.

Кар'єра:

  • У 1987 році у Львівському державному університеті в період з серпня по листопад працювала лаборантом на кафедрі біохімії.
  • У 1987 році перейшла до Львівської СШ№70, де працювала вихователем групи продовженого дня, на цій посаді перебувала до 1998 року.
  • У 1988 році працювала у Львівській СШ №7, де до 1992 року була вчителем біології, а з 1992 по 1994 рік обіймала посаду заступника директора по національному вихованню.
  • У 1994 році була у Львівській спец. школі №53 з поглибленим вивченням англійської мови, де займала посаду заступника директора з навчально-виховної роботи.
  • У 1998 році у Львівській спецшколі №28 з поглибленим вивченням німецької мови займала посаду директора, на цій посаді працювала до 2002 року.
  • У 2002 році перейшла в Київський Інститут економіки і права «Крок», де на кафедрі менеджменту займала посаду старшого викладача. В цей же час в Центрі тестових технологій Міжнародного фонду «Відродження» займала пост директора, працюючи там за сумісництвом.
  • У 2006 році, в період з лютого по серпень в київському Українському центрі оцінювання якості освіти займала пост директора. На цій посаді розробляла систему зовнішнього тестування в Україні.
  • У період з 2006 по 2009 рік у Київській міській державній адміністрації в Головному управлінні освіти і науки займала пост начальника.
  • Політичну діяльність розпочала в партії «Фронт змін», в якій за короткий час увійшла до складу ради партії. У даній політичній силі координувала напрям «Суспільство знань», яке входило в проект під назвою «Уряд змін» Арсенія Яценюка.
  • Після того, як в 2013 році «Фронт змін» об'єднався з ВО «Батьківщина», Гриневич стала одним із заступників Яценюка.
  • 2012-2014 рр. - народний депутат України VII скликання від ВО «Батьківщина» (№14 у виборчому списку). Очолила парламентський комітет з питань науки і освіти.
  • 14 квітня 2016 року Верховна Рада відправила у відставку прем'єр-міністра Арсенія Яценюка, підтримавши на його місце кандидатуру Володимира Гройсмана. В цей же день парламент затвердив новий склад Кабміну, в якому Гриневич отримала посаду міністра освіти і науки України.

Про персони:

Народилася в сім'ї вчителів. Володіє польською та англійською мовами. Нагороджена знаком «Відмінник освіти України» (2005 рік). Також у неї є Орден княгині Ольги ІІІ ступеня (15 травня 2015 року) - за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм.

Сім'я:

замужем, є син.

Компромат і чутки:

- 11 липень 2013 депутату Верховної Ради від фракції «Батьківщина» Лілії Гриневич попередньо діагностували струс мозку, отримане під час бійки в Київраді.

- У 2013 році Гриневич запропонувала створити у Верховній Раді Комісію майбутнього. Завдання перед Комісією - допомагати депутатам в розгляді питань, пов'язаних з прогнозами і планами на майбутнє, визначати пріоритетні напрямки технологічного та інноваційного розвитку держави, опрацьовувати моделі майбутнього розвитку країни, аналізувати різні державні програми. Документ був зареєстрований у Верховній Раді 29 травня, а вже 19 червня розглянуто в сесійній залі. І це дивно саме по собі, враховуючи, що своєї черги станом на середину червня чекають майже тисяча інших законопроектів. Але на цьому «везіння» Лілії Гриневич закінчилося - народні депутати її ініціативу не підтримали. «Я не знаю, що буде зі мною завтра. Про яку Комісії майбутнього ми можемо говорити? Кого в неї запрошувати? Магів і екстрасенсів? », - заявила представниця ВО« Свобода »Ірина Фаріон. А тим часом, у Верховній Раді «зависли» дійсно корисні і необхідні закони. Наприклад, про трансплантологію, профілактичні щеплення, законопроекти, що стосуються банківської діяльності. І подібні ініціативи чекають своєї черги місяцями: якщо вірити комуністові Адаму Мартинюку, тільки 400 законопроектів з 1299 зареєстрованих розглянуті в комітетах і готові до винесення на голосування в сесійній залі. Коли у депутатів «дійдуть руки» до інших - велике питання.

- У квітні 2016 року Гриневич анонсувала введення в Україні 12-річної середньої школи, що викликало велику кількість негативних відгуків у народу.

- У політику Лілію Гриневич привів нинішній глава фракції БПП Юрій Луценко. А в парламент сьомого скликання - лідер Батьківщини Юлія Тимошенко.

Читайте також: досьє на Кутовий Тарас Вікторович

Про яку Комісії майбутнього ми можемо говорити?
Кого в неї запрошувати?
Магів і екстрасенсів?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация