Грог - зігріваючий напій

Гарячий чай з прянощами і з додаванням алкоголю - смачний, ароматний і прекрасно підійде тим, у кого з'явилися перші ознаки застуди або болю в горлі.

Чудовий зігріваючий напій якраз для холодної пори року. Гарячий чай з прянощами і з додаванням алкоголю - смачний, ароматний і прекрасно підійде тим, у кого з'явилися перші ознаки застуди або болю в горлі.

Грог - це винахід англійських моряків Грог - це винахід англійських моряків. Виникло воно так. У XVIII ст. морякам Королівського флоту Великобританії щодня видавали порцію рому. Але ось при новому командуючому флотом адмірала Едварда грог ця традиція була порушена. До адміралу вже давно пристало прізвисько «Старий грог» через його звички прогулюватися по шканци в будь-яку погоду в непромокаючої накидці, званою «грогрем». Вступивши в командування, адмірал в цілях економії розпорядився замість чистого рому видавати розбавлений водою. В помсту за це моряки назвали новий розбавлений напій «грогом». Нині це широко відомий гарячий змішаний алкогольний напій. Готують його в склянці хайбол з міцних алкогольних напоїв, сиропу або лікеру. Розбавляють грог гарячою водою або міцним чаєм. Для аромату додають скибочку лимона.

Грог - напій дуже корисний, хоча вживати його потрібно в міру, оскільки він містить велику кількість алкоголю. Він має зігріваючий, антисептичну і загальнозміцнюючим ефектом. Показаний грог при обмороженні, переохолодженні, занепаді сил. Завдяки цілющим властивостям рому він піднімає настрій і може захистити від цинги. Також він може запобігти починається застуду або грип.

Для грогу кращим чином, звичайно, підходить ром, але можна використовувати коньяк, віскі, горілку або навіть абсент Для грогу кращим чином, звичайно, підходить ром, але можна використовувати коньяк, віскі, горілку або навіть абсент. Міцний напій додають в гарячу основу, іноді трохи кип'ятять з нею, але можна обійтися без цього. А для розкриття аромату перед додаванням в основу (якщо не буде спільного кип'ятіння) - алкоголь трохи підігрівають на водяній бані.

Грог не можна уявити без ароматних прянощів: кориці (меленої і в паличці), анісу, гвоздики, мускатного горіха, лаврового листа, імбиру, гострого червоного і чорного перцю і ін.

Подається грог при температурі не менше 70 ° С, інакше втрачається сам сенс його вживання. П'ють його маленькими ковтками не більш 200 мл за раз. Подавати його краще в порцелянових або глиняних гуртках, а також в спеціальних барних скляних гуртках або склянках з товстими стінками для гарячих коктейлів. Бажано, щоб посуд для грогу мала товсті стінки - тоді напій буде остигати повільно.

До грог добре підійде солодка випічка, оладки або млинці, а також сухофрукти і цукерки, але частіше напій вживається самостійно.

Щоб приготувати класичний (простий) грог, вам знадобляться: Щоб приготувати класичний (простий) грог, вам знадобляться:

  • 600 мл води
  • 2 ст.л. чаю
  • 3-5 ст.л. цукру
  • 3 шт. гвоздики
  • 4 горошини запашного перцю
  • 3 горошини чорного перцю
  • 6 зерняток бадьяна
  • кориця і мускатний горіх - на кінчику ножа
  • лавровий лист
  • 1 бут. рома

Доведіть воду для кипіння, додайте в неї чай і прянощі, потім влийте ром. Дайте грог скипіти, зніміть з вогню і накрийте кришкою. Після того, як грог настоїться протягом 10-15 хвилин, його можна вживати.

Додати в закладки:

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация