Гройсман дізнався в прямому ефірі, як до нього ставляться українці

Ваш покірний слуга розповідав на початку червня цього року, як українці тоді   влаштували обструкцію прем'єр-міністру Гройсману і міністру Реве   в прямому ефірі програми «Свобода» слова »на телеканалі ICTV Ваш покірний слуга розповідав на початку червня цього року, як українці тоді влаштували обструкцію прем'єр-міністру Гройсману і міністру Реве в прямому ефірі програми «Свобода» слова »на телеканалі ICTV. Вчора ввечері на цій же програмі трапилося те ж саме, тільки на цей раз менше дісталося Реве, а більше самому Гройсману і ще віце-прем'єру Кубіву.

Отже, Гройсман вчора прихопив з собою на зазначену передачу кілька членів Кабміну, і там вони знову взялися дружно розповідати про проведені ними «реформах». Як і в той червневий раз.

Присутня в програмі сотня запрошених простих українців спокійно сприйняла лише виступ міністра освіти Гриневич (воно було першим) і її розповіді про намічуваних реформах в цій сфері.

Але коли після неї зайшла мова про «успіхи» української економіки, про які доповідали Кубів і Гройсман, вигуки невдоволення з аудиторії пролунали в перший раз.

Потім стався цілий вибух гучного обурення на слова Гройсмана про те, що він, як і обіцяв, підвищив мінімальну зарплату аж удвічі - до 3200 грн.

Потім під час передачі з лав «народної сотні» неодноразово лунали обурені вигуки. А ось аплодували вони - причому, дружно аплодували - лише одного разу.

Це сталося під час виступу головного редактора «Української правди» Севгіль Мусаєва-Боровик, яка заявила, що все що пролунали в програмі мови Гройсмана - це 100% -ий популізм, і що його уряду взагалі нічим похвалитися перед народом.

Зауважу також, що Гройсман вчора під час передачі П'ЯТЬ разів повторив одну й ту ж думку, лише кілька змінюючи кожного разу формулювання. Вона полягала в тому, що уряду заважають політики-популісти, які кричать про «зраду», про «все пропало» і що «все погано». Гройсман закликав таких політиків до об'єднання щодо реформ уряду, заявив, що не можна бути в опозиції до держави та інше бла-бла-бла.

Причому, в одному з таких заяв він допустив обмовку по-Фрейду.

Гройсман, зокрема, сказав, що деякі політики хочуть «знову загнати Україну в хаос».

Давайте включимо в цьому місці елементарну логіку. Що міг мати на увазі прем'єр в даному випадку? Очевидно, що, раз вжито слово «знову», значить мова йде про події під час останнього Майдану (Революції Переваги).

Але тепер зверніть увагу на конкретне формулювання - «загнати Україну в хаос»! Виходить, що, на думку Гройсмана, минулий Майдан був чимось дуже поганим, раз він говорить, що тоді «Україна загнали в хаос». Чи не так?

Чи не Янукович і його банда тоді «загнали в хаос» Україну, а «політики-популісти». І повстав проти бандитського режиму український народ ...

загрузка ...

Негарно вийшло ...

Ну а моя думка, чому Гройсман аж п'ять разів закликав «опозиціонерів-популістів» до об'єднання - це страх! Страх нового Майдану ...

Причому, зрозуміло, кого в першу чергу боїться нинішня влада. Це - Міхеїла Саакашвілі, який пообіцяв позбавити Україну від бариг і олігархів, а також Юлію Тимошенко - яка, регулярно лає нинішню барижно-олігархічну владу і, наприклад, вчора заявила , Що такої трагедії, як при цій владі, Україна не переживала ніколи ...

Що міг мати на увазі прем'єр в даному випадку?
Чи не так?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация