Гройсман першим проїхався на експресі в аеропорт "Бориспіль"

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман брав участь у першій тестовій поїздці експреса від ж / д вокзалу в Києві до аеропорту "Бориспіль".

"Їдемо залізничним експресом в аеропорт" Бориспіль ". У лютому - проект, в травні - початок робіт, в жовтні - тестовий пуск рухомого складу. У листопаді початок роботи експреса", - написав він в Twitter .

Рухомий склад - рейковий автобус виробництва польської компанії PESA.

Рухомий склад - рейковий автобус виробництва польської компанії PESA

Гройсман окремо відзначив невисоку вартість цього проекту. На будівництво залізниці з ж / д вокзалу Києва в аеропорт "Бориспіль" держава витратила 580 млн грн. У той час як бюджет сумнозвісного "Повітряного експреса" в 2010 році склав 3,2 млрд грн.

Тепер дістатися до найбільшого аеропорту країни можна буде швидко і без пробок - всього за 35 хвилин і 80 гривень. Запустити поїзд для пасажирів обіцяють вже в листопаді, повідомив Гройсман.

Зараз закінчується будівництво станції "Бориспіль-аеропорт" та облаштування прилеглої території.

"За планом, між терміналом аеропорту і платформою експреса буде крита галерея. Це зручно - дощ або сніг пасажирам не завадить", - додав прем'єр.

Гройсман додав, що в наступному році очікується збільшення пасажиропотоку через аеропорти України.

"Пасажиропотік через аеропорти України за 9 місяців року склав більше 15 млн чоловік. Очікуваний показник на кінець року - 20 мільйонів", - додав глава уряду.

Раніше в "Укрзалізниці" повідомляли, що експреси з Києва в аеропорт "Бориспіль" курсуватимуть в пікові періоди раз в півгодини . У 2019 року в УЗ хочуть перевезти до 3 млн пасажирів - тобто понад 8,2 тис. Пасажирів в день.

Нагадаємо, сьогодні потрапити на літак, що летить з аеропорту "Бориспіль", можна кількома способами. Перший - регулярне сполучення аеропорту зі столицею забезпечує перевізник, який працює під торговою маркою SkyBus. Другий - таксі, третій - машиною. З 2011 року уряд намагався побудувати швидкісний ж / д сполучення "Бориспіль", проте наблизитися до проекту впритул вдалося тільки зараз.

Не пропустіть найважливіші новини і цікаву аналітику.Підпишіться на Delo.ua в Telegram

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация