Гроші - вираз життя

Вступайте в групу, залишайте свої коментарі   Гроші - вираз життя   Гроші Вступайте в групу, залишайте свої коментарі

Гроші - вираз життя

Гроші Гроші. Ця животрепетна тема притягує всіх. Вони багато в чому визначають наші можливості і розвиток. Робота, навчання, виховання дітей, умови життя і духовний розвиток - все це пов'язано з грошима. Бажання розширити свій світ, дізнатися більше про життя і культуру інших людей, не бути пов'язаним побутовими труднощами і безладдям, вирішити своє житлове питання, заплатити няні і отримати можливість вибратися ввечері в театр - для всього потрібні гроші.

Як багато часу і сил вони забирають у нас! Мало грошей - погано. Велика їх кількість робить багатьох залежними від дотримання умовностей, що віднімають свободу і незалежність. Що ж вони вносять в наше життя? Багато людей схиляються до того, що гроші - це зло, хоча, по суті, лише надмірна любов до грошей може вважатися "коренем усіх вад". Довгий час говорити про гроші вважалося непристойним. При влаштуванні на роботу питання про заробітну плату піднімався останнім. "Незручно", "соромно", "бездуховно" - звучало в розмовах про гроші. Все, що ми бачимо і відчуваємо, є вираз життя.

Гроші - таке ж вираження життя, а значить, повинні нести добро і творить силу. Тільки наше неправильне ставлення до них створює ті проблеми, які викликають нашу "неприязнь" до грошей. Чи дійсно багатство заважає духовно розвиватися людині? Так чи так вже необхідні бідність і нестатки, щоб талант розцвів?

Всесвіт рясна. Все живе на Землі отримує своє місце під сонцем і необхідне харчування. Дерева, трави, кущі плодоносять і радують світ своєю неповторною красою. Для кого вони це роблять? Очевидно, ні для кого. Вони живуть просто так! Отримуючи від Всесвіту, вони віддають Всесвіту, тим самим продовжуючи цикл життя. Людина теж є частиною цього світу. Можливо, ставлення людини до життя і навколишнього світу і формує те, що, ми називаємо "достаток" або "недолік".

Існує багато точок зору щодо грошей, спробуємо подивитися на них і зрозуміти, що ж відокремлює нас від того потоку Всесвіту, який намагається дати нам все необхідне для щасливого і повного життя.

З давніх-давен людське суспільство користується грошима. Це зручно, так як дозволяє не тягнути свій товар на ринок для того, щоб поміняти його на необхідні продукти харчування, одяг та інше. Гаманець з грошима важить не так багато, якщо не враховувати, що скупчується "дрібниці" в гаманцях деяких, але це чисто психологічні проблеми. Бажання мати більше грошей підштовхує їх набирати металеві монети, які і роблять вагомими їхні гаманці. Проблема полягає в наступному: де взяти більше грошей і як правильно ними розпорядитися?

Гроші не роблять самі себе і тому повинні бути наслідком чогось. За ними повинна стояти причина, яка веде до їх появи. Що це за причина і як себе вести для того, щоб залучити гроші? Тут необхідно зупинитися і уточнити, чи дійсно кінцевою метою багатьох є саме гроші?

Мріючи про великі гроші, людина хоче отримати: щастя, захищеність, можливість не боятися залишитися голодним, нормальні житлові умови, можливість відпочити, можливість побачити світ. Можна ще багато перераховувати всього того, що ховається за бажанням мати більше грошей.

Однак, самі не усвідомлюючи того, люди прив'язують свої кінцеві бажання до грошей і починають їх заробляти. У цьому і криється один із феноменів нашого часу. У пошуках щастя люди прагнуть до отримання певної суми грошей, яка здається маячать "щастям на горизонті".

У суєті накопичення втрачається пам'ять про кінцеву мрії. Гроші стають мрією, а, як відомо, "багато грошей не буває". З'являються всякі керівництва: "Як стати багатим", "Як залучити гроші". Подібні керівництва лише прискорюють поспіх і пропонують "кнопку", натиснувши правильно на яку, "станеш багатим і щасливим". Однак цього не відбувається. Автори посібників заробляють великі суми грошей, а інші продовжують відчайдушно опиратися страхам бідності. У чому ж справа?

Тільки тоді, коли ми зуміємо відвести грошей у своєму житті таке місце, яке відповідає їх реальній ролі, ми зможемо мати їх. Нехтування до грошей, особливо часто зустрічається серед невдах, - саме воно закриває всі шляхи до благополуччя і достатку.

Однак, мало отримати гроші, потрібно ще вміти їх витрачати. Багато років радянські люди привчалися до того, що великі гроші ніде витратити і нема на що. Існували "Берізки", закрита мережа розподілу товарів, персональні машини, але не для всіх. Тільки в кіно можна було побачити життя еліти і "загнив капіталіста". Для інших залишалися сірі будні і суцільні дефіцити. Як відомо, "заборонений плід солодкий".

Вирвавшись з забороненого кола, людям хочеться спробувати заборонений плід, і починається "Сорен" грошима. Всесвіт багата, але справедлива. Кожному дається стільки, скільки йому необхідно на даний момент для того, щоб створювалися умови для розвитку душі.

Розкидаючи гроші, людина не думає про те, на що вони були зараз дано. Як часто люди, "нарешті отримали велику суму грошей", вриваються в магазин і купують непотрібні або занадто дорогі речі. Потім, озираючись на те, що трапилося, шкодують і починають розуміти, для чого їм потрібні були ці гроші, яких тепер немає. Неправильно розподіляючи, отримані гроші, вони керуються "бідністю". Неправильний розподіл отриманої суми є однією з перешкод до подальшого отримання грошей.

Припустимо, дереву потрібна вода, воно засихає. Всесвіт йому дає стільки води, щоб воно не захлинувся і не загинуло. "Але це ж тільки дерево, до того ж бувають і повені", - скажете ви. Порушення розподілу також необхідні, вони є наслідками минулих дій або певними закономірностями, які супроводжують глобальні зміни в природі.

Життя людини - це не тільки життя тіла. Людина, перш за все, - це душа в фізичному тілі. Розвиток душі, її розквіт і реалізація - ось те, що підтримує Всесвіт своїм достатком. Вплив Всесвіту на розвиток людської душі здійснюється через закон Карми. Не варто заздалегідь лякатися, тому що мова піде не про модну зараз теорії Відплати, а про реально існуючих законах взаємодії людини і Всесвіту.

Духовний розвиток людини, як і саме життя, підпорядковується космічним законам. Одним з таких законів є закон Карми. Кармічне вплив на душу і життя людини справедливо і часто дає попереджувальні сигнали - знаки. Якщо все відбувається не так, як хочеться, і ви зустрічаєте постійні перешкоди і опір, це попереджувальні знаки, що говорять про великі кармічних порушеннях.

Що ж таке КАРМА? Як не порушити її закони? Щоб не напрацьовувати негативну карму, треба знати, яким чином діє це закон. Одним з головних інструментів кармічного впливу є гроші. Яку роль вони відіграють у розвитку душі? Відсутність або достаток грошей - це позитивна чи негативна карма?

Сучасне суспільство створює свої закони, які відрізняються від законів Духа і законів розвитку душі. Людські закони часто змінюються, ускладнюються або просто взаємовиключають одне одного. Постійним залишається залежність людини від грошей. Це дає можливість Космосу коригувати розвиток людської душі через взаємини з грошової енергією. Зі зміною ставлення до духовних цінностей, людського життя, таїнств любові і шлюбу змінюється енергетичне впливу самих грошей на людей.

Конфуцій писав:

Люди хочуть для себе багатства і слави;

Якщо те й інше не можна знайти чесно, слід їх уникати.

Люди бояться бідності;

Якщо того і іншого не можна уникнути, не втрачаючи честі, слід їх прийняти.

Як бачимо, мудрець не брав під сумнів, що існують чесні шляхи збагачення. Однак, якщо такий спосіб не доступний, слід змиритися з бідністю.

Стародавні мудреці та сучасні психологи зійшлися в одному:

- Чим більше людина йде від духовного розвитку і занурюється в відчуття своєї неповноцінності, тим більше намагається компенсувати все це отриманням або тратою грошей.

- У взаємовідносинах з дітьми і близькими людьми гроші відіграють велику роль.

- Чим більше батьки відчувають відсутність любові до дітей - тим більше і дорожче подарунки їм дарують.

- Чим більше комплексів відчуває в собі людина - тим більше маніпулює близькими людьми, використовуючи гроші.

- Чим більше людина заперечує духовний розвиток і сприймає себе лише як фізичне тіло з павловскими рефлексами, тим більше він намагається отримати грошей і самоствердитися в суспільстві їх кількістю.

- Чим більше усвідомлює себе людина як єдине ціле зі Всесвіту і розвиває свою душу, тим спокійніше і легше його взаємини з грошима. Вони приходять до нього, створюючи всі необхідні фізичні умови для просування по шляху духовного розвитку.

- Будь-яка зацікавленість грошима, а не можливістю духовного зростання, яку вони несуть, шкідлива.

У Всесвіті існують три найголовніших випробування для душі:

1. Випробування ГРОШИМА.

2. Випробування ВЛАДОЮ.

3. Випробування відомо.

Якщо на перший погляд два останніх випробування вам здадуться одним і тим же, то ви помиляєтеся: панувати, намагаються і невдахи у себе вдома. Популярність приходить до людей заслужено, або вони всіляко її домагаються, так як впевненість у власній нікчемності змушує їх шукати шанування у інших. Приймаючи таке шанування, вони поступово починають самі вірити, що щось значать.

Якщо згадати казку про голого короля, так в ній все робили вигляд, що розумні і тому бачать на короля неіснуючу одяг, і тільки хлопчик розкрив всю голу правду. Влада і популярність завжди підтримуються грошима, тому саме про них і піде мова далі. Гроші і розкіш - поняття, хоча і близькі, але сильно відрізняються в своєму впливі на душу.

Розкіш втілюється в дорогих речах та служить для стимуляції бажання володіти нею, відрізняючись від решти маси населення. Часто ці речі не приносять користі і навіть вимагають великих вкладень на своє утримання, що і є примусовим стимулом заробляти ще і ще. У цьому теж є щось позитивне. Піднімаючи престиж вживання предметів розкоші, засоби масової інформації, по-перше, заохочують ініціативних людей проявляти більше енергії, працюючи на суспільне благо, і викидати зароблені кошти на всілякі дурниці, по-друге - провокують багатих розлучатися з непрацюючим капіталом.

Таким чином, ініціативні люди прискорюють хід, задихаючись від старанності. Чим займаються багаті люди? Вони постійно працюють над тим, де і як отримати ще більше. Вони не можуть собі дозволити дозвільного вихідного. Часу на відпочинок, захоплення у них просто немає. Багатьом здається, що, маючи таке багатство, можна тільки жити і радіти. "Мені б їх турботи", - вигукує бідняк. Однак, саме в світі багатих людей величезний відсоток депресій, самогубств, божевіль.

Постійна гонка за грошима і відсутність часу на розвиток душі увергають багатих в такі стани. Кожен, хто нестримно прагне розбагатіти, вважає, що злий рок наздожене іншого, але не його, а він неодмінно буде щасливий і покаже всім, як потрібно жити. Продовжуючи стикатися з законом Карми, такі люди приходять до одного і того ж результату. Не маючи часу на розвиток своєї душі і на усвідомлення того, для чого вони прийшли в цей світ, вони працюють і працюють, напрацьовує негативну карму.

Втім, це стосується не тільки багатих, а й тих трудоголіків, які проводять багато годин на роботі і потім поспішають додому, щоб "посидіти нічку в накиданні подальших кроків". Вони не знають, де вони живуть, хто навколо. Їхнє життя проходить тільки на роботі і в роботі.

Духовні цінності і душевний контакт таким людям не зрозумілий або їм просто ніколи. Їх душі не розвиваються, і Всесвіт починає повідомляти про це, створюючи проблеми і перешкоди в бізнесі та особистому житті. Прийоми у психоаналітиків, сімейних психотерапевтів, біоенерготерапевтів - це не данина моді, а нагальна потреба для загнаних добуванням грошей людей.

Галина Шереметєва.

НА ГОЛОВНУ   ДО СПИСКУ   НА ПОЧАТОК НА ГОЛОВНУ ДО СПИСКУ НА ПОЧАТОК

Що ж вони вносять в наше життя?
Чи дійсно багатство заважає духовно розвиватися людині?
Так чи так вже необхідні бідність і нестатки, щоб талант розцвів?
Для кого вони це роблять?
Проблема полягає в наступному: де взяти більше грошей і як правильно ними розпорядитися?
Що це за причина і як себе вести для того, щоб залучити гроші?
Тут необхідно зупинитися і уточнити, чи дійсно кінцевою метою багатьох є саме гроші?
У чому ж справа?
Що ж таке КАРМА?
Як не порушити її закони?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация