Груша при грудному вигодовуванні

  1. Дія груші на організм
  2. Корисні властивості

Кожна мама при грудному вигодовуванні замислюється про раціоні харчування. Адже елементи разом з молоком потрапляє в ще незміцнілий організм малюка. Він може як принести користь, так і нашкодити грудничку.

Він може як принести користь, так і нашкодити грудничку

Більшість малюків страждають від кольок і підвищеного газоутворення до тримісячного віку. Крім того, на багато продуктів у грудничка з'являється алергія. Тому в перші три місяці лікарі рекомендують мамі, що годує дотримуватися спеціальну дієту.

Зі становленням мікрофлори кишечника і поступової адаптації організму дитини, яка годує мамі можна вводити в меню нові продукти і страви. Однак важливо уважно стежити за реакцією малюка!

У перший час з фруктів мамі, що годує можна їсти тільки яблука , І то тільки в печеному вигляді. А через три місяці після пологів вже можна їсти і грушу, проте в малих дозах і при відсутності негативної реакції малюка.

А через три місяці після пологів вже можна їсти і грушу, проте в малих дозах і при відсутності негативної реакції малюка

Дія груші на організм

Груша - корисний і смачний фрукт, який володіє масою корисних елементів і вітамінів. Вони не тільки сприяє нормальному розвитку малюка, але і допоможуть мамі швидше відновитися.

Груші виконують ряд корисних функцій:

  • Покращують кровотворення, що дуже важливо для немовлят з такою проблемою;
  • Стабілізує серцевий ритм, нормалізує роботу серця;
  • Благотворно впливає на легені;
  • Нормалізує травлення, допомагають при розладах кишечника;
  • Надають освіжаючий і бадьорить, підвищують настрій;
  • Корисні при гастриті, печії і захворюваннях печінки;
  • Зміцнюють кровоносні судини, особливо в якості соку.

Груші солодше яблук, але при цьому містять менше цукру і мало калорійні. У 100 грам входить всього 42 ккал. Тому що годує мамі не потрібно турбуватися про появу зайвої ваги.

Корисні властивості

Вітаміни та елементи

корисну дію

Вітамін А (ретинол) Зберігає гостроту зору, покращує структуру шкіри Каротин (провітамін А) Підвищує імунітет, активізує вітамін А вітамін В1 (тіамін) Нормалізує роботу мозку, покращує циркуляцію крові і кровотворення Вітамін В9 (фолієва кислота) Покращує кровотворення, склад і якість крові вітамін С (аскорбінова кислота) Зміцнює імунітет, підвищує настрій, додає бадьорості вітамін Р Збільшує еластичність і знижує проникність капілярів вітамін РР (нікотинова кислота) Регулює діяльність нервових клітин, благо Ворно впливає на роботу травлення Калій Нормалізує роботу серця, зміцнює судини Клітковина Регулює роботу шлунка і кишечника

Груша при лактації: як і в якому вигляді є

Якщо ви вирішили ввести грушу в раціон, то робити це потрібно акуратно. З'їжте невеликий шматочок фрукта вранці і спостерігайте за самопочуттям малюка два дні. Якщо негативна реакція настане, то спробу можна повторити мінімум через два місяці.

При грудному вигодовуванні є груші натщесерце нельзя.Также не можна запивати фрукти водою. Їжте плоди через півгодини після їди.

Ретельно вибирайте плоди. Добре, якщо вони будуть з власного саду. Якщо ви купуєте фрукти в магазині, то беріть тільки сезонні. Взимку кількість консервантів і барвників в привезених продуктах збільшується в рази.

Перед вживанням обов'язково мийте груші і знімайте шкірку. Вибирайте зелені сорти, так як вони гіпоалергенні. Відмовтеся від терпких і кислих сортів. До речі, чим сильніше запах груші, тим вона корисніша для серця.

У перший час плоди краще не вживати в сирому вигляді. Під час грудного вигодовування смачним блюдом стануть:

  • Печені груші;
  • Натуральний грушевий сік або компот;
  • Пюре з груші;
  • Грушеве варення.

Готуйте страви в домашніх умовах. Так ви будете впевнені в безпеці складу і дату виготовлення. Печена груші є кращим видом при грудному вигодовуванні. Вони легше засвоюються організмом, при цьому не поступаються по корисності і поживності свіжим фруктам.

data-matched-content-rows-num = "9, 3" data-matched-content-columns-num = "1, 2" data-matched-content-ui-type = "image_stacked"

Підписуйтесь на нашу групу

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация