Губернатор Кубані вирішив видавлювати кавказців козацькими дружинами. Саме для захисту російського населення Ткачов хоче зміцнити поліцію козацькими дружинами ....

Саме для захисту російського населення Ткачов хоче зміцнити поліцію козацькими дружинами.


З яких це пір вірмени, євреї, греки та інші таджики з китайцями, стали вважатися російським населенням? З яких це пір вірмени, євреї, греки та інші таджики з китайцями, стали вважатися російським населенням
Швидше за все, інородці добре проплатили Ткачов за захист свого усталеного кримінального бізнесу ..
обманич' писал (а) у відповідь на:

Вірмени-самий адекватний кавказький народ, вони як брати російським.
Вірмени-козаки, резервні війська Міністрества оборони Вірменії. Перші письмові свідчення про вірмен-козаків відносяться до ХIV століття і зафіксовані в архівах Венеції і Генуї. Так, згідно з цим архівам, вірмени-козаки були найманої військової силою (кіннотою), які охороняли від набігів Тану і інші італійські колонії в Північному Причорномор'ї. Сьогодні в Росії і Вірменії, діє Рада отаманів вірмено-козацьких організацій, які об'єднані в міжнародну Вірмено - козацьке об'єднання (МАКО). За словами отамана, генерал - лейтенант козацьких військ Карапета Затояна, сьогодні, тільки на території Вірменії, зареєстровано близько 5 тис. Козаків-вірмен. Всі вони зараховані в резервні війська Міністерства оборони Вірменії, пройшли військову службу і є або офіцерами, або військовослужбовцями Збройних сил Вірменії. Серед найбільш видатних представників вірменського козацтва, можна назвати Михайла Таріеловіча Лоріс - Меликова, який стояв біля витоків Єреванського козачого полку і очолив козацькі формування у війні з Туреччиною в 1877-1878г. Повністю мова Ткачова:
"Ми свідомо пішли на цей проект, експеримент.
Вперше в Росії будуть створені козачі дружини - 1 тисяча козаків допомагатимуть наводити громадський порядок на території нашого краю.
Знаєте, це не примха, або просто нам так захотілося, чи ми на догоду модним течіям.
Ні і ще раз ні.
Ви бачите, що протягом останніх 10-20 років ми свідомо підтримуємо козацтво, це наша культура, традиції, пісні.
За великим рахунком, адже ще й сто років не пройшло, як на кубанській землі жили козаки. Але ж козаки - це народ, як росіяни, татари, мордвини і т.д. Це народ, який входить в Російську Імперію. Потім він позбувся цього статусу, ніхто і не претендує на повернення, але все ж таки ...
Це була своя ментальність, культура, звичаї.
Ця земля, за великим рахунком, не належала Російській Імперії, вона належала кавказьким народностям, черкесів.
Потім потрапила під вплив Туреччини, і Катерина II змушена була йти на компроміс із запорізькими козаками - досить незалежними, вільними людьми, хліборобами, вільними, міцними, державними. Це наші предки, в наших жилах тече їхня кров. Саме від них пішло «За царя, за віру, за Вітчизну». Вони і орали землі, і працювали, не шкодуючи себе, на свою сім'ю, у них були наділи. У той же час, коли звучав горн, коли потрібно було, вони вставали в ряди, на коня і йшли в походи далеко за межами краю.
Тому ця земля - славний шматок землі півдня Російської Імперії - стала частиною нашої великої країни.
Якщо Петро I освоїв європейські простори, то Катерина саме через козаків - Південь Росії. А це земля, зерно, хліб, благополуччя для рідної країни.
Минуло всього 100 років - мізерно мало.
І цей народ має право на існування, на те, щоб жити на цій землі і, найголовніше, захищати її. Тому що якщо ми з вами не будемо постійно про це говорити, писати, розповідати, значить, ми просто розгубимо нашу самобутність. Ми перестанемо бути спільністю, перестанемо бути регіоном, який самостійно стежить за порядком, цінує свої традиції, відповідає за свої вчинки, у якого високий рівень патріотизму. Це принципово важливо.
Я скажу наступне спостереження.
Є Ставропольський край - наші сусіди, наші брати, і ми бачимо, наскільки там втрачено почуття спільності, солідарності і в т.ч. культурна спадщина.
І ці землі дуже легко завуалюють інші народи.
Перш за все, кавказьких національностей. У зв'язку з тим, що вони - близько, вони інтегруються в Ставропіллі. І сьогодні ми бачимо, що кількість переселенців (це і бізнес, і економіка, і родинні зв'язки) переходить в якість. І, за великим рахунком, вже російська частина населення там почуває себе некомфортно.
Колись народ, який, власне, створив, завоював цей благодатний гостинна регіон зі своїми традиціями (в т.ч. і козацькими), рік за роком здає позиції.
І сьогодні я думав і міркував, що ми ще встигнемо: між Кавказом і Кубанню є фільтр - Ставропіллі.
Але тепер я бачу, що його немає. Наступні - ми з вами. А хто буде відповідати, коли тут проллється перша кров? Коли почнуться міжнаціональні конфлікти? А рано чи пізно це буде. Я кажу - кількість переходить в якість.
Ми бачимо це по Югославії - албанці, хорвати ...
Спочатку хорватів було 80%, албанців - 20%. Потім стало все навпаки, буквально через 50 років. Вони стали руйнувати храми, стала домінувати своя культура, релігія, почалися конфлікти, видавлювання, кров, війна мала, війна велика. І все - немає країни, немає народу, тисячі біженців по всьому світу і т.д.
Я не хочу драматизувати і сподіваюся, що так не буде.
Але ми повинні сьогодні (а може, вже й вчора) по-новому відстоювати свою незалежність, свої засади і традиції. І співвідношення кавказьких народів, які склалися тут традиційно (це вірмени, Адигеї, дагестанці), в пропорціях по відношенню до російського народу, слов'янського народу.
Це всіх влаштовує, в т.ч. числі і національні громади.
Вони розуміють прекрасно, що інтегровані в російську культуру, їм комфортно, багато хто займається тут бізнесом, мають свої доходи. Вони розуміють, що міграція з інших територій, засилля і збільшення чисельності населення тієї чи іншої нації завадить їм же. Вони також цього бояться. Ті люди, які споконвічно живуть тут 100, 200, 50 років.
І я нічого такого крамольного не кажу.
Я відстоюю інтереси як російського народу - більшості, 80% Кубані, так і багатонаціональних народів (Кавказу і не тільки Кавказу), які проживають на території нашого краю.
Цей баланс склався роками, десятиліттями, століттями, і ми повинні його цінувати.
Якщо він буде мати перекіс - рано чи пізно або козаки, або будь-які інші народи почнуть заявляти про себе, почнуть голосно говорити, щось робити - значить, може статися конфлікт.
Можливості та права у поліцейських і всієї правоохоронної системи краю і країни досить високі, ми прекрасно розуміємо.
Але існують і обмеження - тим більше, ми бачимо, останнім часом, в останні роки в умовах демократії, підвищеного ставлення до прав людини, громадянського суспільства. Те, що вчора прощалося міліціонеру, сьогодні поліцейському не прощається. І адміністративна машина працює в т.ч. і проти вас.
Багато в чому це робиться заради «красного слівця», заради догоди моді, але це, безумовно, руйнує певні принципи.
Я не зовсім згоден з такою постановкою.
Якщо ми зруйнуємо авторитет міліції і її сутність, якщо ми будемо принижувати рядового міліціонера, сержанта або генерала (де даремно, а де і по справі), то потім все ми - прості громадяни, більшість - будемо страждати. А хто нас буде захищати, хто піде за нами, хто заступиться за нас? Це теж реалії сьогоднішнього дня.
Тому коли козаки будуть стояти разом з вами на захист нашої Батьківщини, правопорядку - це серйозний щит.
З народом воювати ніхто не хоче. Ми коли приїжджаємо в кавказькі республіки або Європу, ми завжди намагаємося підлаштовуватися під їхні життєві принципи і засади: голосно не говоримо своєю мовою, не робимо якихось неадекватних дій, щоб бути непомітним. Це нормальне цивілізоване поведінка людини. Але ми бачимо, як наші гості поводяться зовсім по-іншому - особливо, на узбережжі. Можуть включити національну музику і їхати по набережній, де їздити не можна, Звертати на себе увагу. Вести себе нахабно, цинічно.
Ми прекрасно розуміємо: з народом воювати марно, цього все боятися.
Тому коли козацтво буде поруч з представником правопорядку, з поліцією, то і ви почуватимуться впевненіше.
Те, що не можна вам - козаку можна.
Певною мірою, на побутовому рівні, на на підсвідомому, на понятійному.
Таким чином, я впевнений, у нас немає іншого шляху - ми будемо видавлювати, наводити порядок, питати документи, займатися міграційною політикою (звідки прибув, навіщо і т.д.).
Щоб ті, хто намагається просто «на дурня» сюди приїхати, застовпити, займатися провокаціями або неправомірним бізнесом, розуміли, що на Кубань краще не їхати. Тут кубанці, тут у них свої закони, тут вони досить жорсткі хлопці. Є поліція працює, є козацтво, краще я поїду в інше місце. Так і треба діяти: жорстко, рішуче, грунтуючись на законах краю і РФ. Але системно і послідовно, по всій галявині, у всіх містах нашого краю. Особливо, звичайно, стосується узбережжя, там, де ми особливо бачимо цей перекіс, ми бачимо цим тенденції, і з кожним роком кількість зростає.
Тому свідомо: тисяча козаків, 650 млн. Рублів протягом року.
Зарплата близько 20-25 тисяч.
Чи не відштовхуєте їх від себе, а залучайте в свою «віру».
Вони - і ваш захист. Ми таким чином збільшимо кількість людей, які повинні контролювати наш край.
аудіозапис виступу Любов писал (а) у відповідь на:

> Вірмени-самий адекватний кавказький народ, вони як брати російським.


Це так. Але в кожної нації є євреї, вони-то завдяки підтримці держдепу боряться з усіма націями і державами. Наприклад такі затяті провокатори як Кургінян.
Це так КІН писал (а) у відповідь на:

> Такі російські землі чеченам віддав Путін.


Розпалює національну ворожнечу Путін, а звалює на російських.
Єгор Лісовий брат писав (а) у відповідь на:

> ІНФОРМАЦІЯ ДО РОЗДУМІВ: В ИВАНОВО ПРИЇЖДЖАЮТЬ ПЕРЕСЕЛЕНЦІ СО Ставропольського КРАЮ! Х'юстонським ПРОЕКТ ДІЄ! РУССКИЕ переселятися на ПІВНІЧ.


Менахем Шнеєрсон: «а слов'янське бидло ми виженемо далеко на північ, за межі Москви» -
У Москві тільки 31% росіян (). План Шнеєрсона виконується.
Менахем Шнеєрсон: «а слов'янське бидло ми виженемо далеко на північ, за межі Москви» -   У Москві тільки 31% росіян () Рус_Іван писал (а) у відповідь на:

Кугінян-ще той "діяч" ... Сутність свою він досить ясно позначив в так званій "боротьбі з СОТ"
До Гаріка Мартиросяна йому звичайно ще далеко, не дотягує поки, але все до цього йде ..
"Старий клоун" -одним словом Ткачова в президенти Росії. Любов писал (а) у відповідь на:
російським брати тільки слов'яни! а вірмени такіеже-кавказці як і інші! і з ними вічні проблеми - шкода свого часу в 1915-турки не вирішили вірменське питання! (одним б кавказкім народом-було б менше!) Ткачов пояснив свої скандальні слова з приводу кавказців, які загрожують Кубані
Губернатор Краснодарського краю Олександр Ткачов прокоментував нещодавно вибухнув скандал після його заяви про створення козацьких загонів для протистояння засиллю кавказців в регіоні. На Кубані раді гостям, але вони повинні "дотримуватися законів, платити податки і поважати наші традиції", пояснив Ткачов в інтерв'ю газеті "Известия". "Як то кажуть, наш монастир - наші правила", - підкреслив він.
На початку серпня на розширеному засіданні колегії ГУ МВС по Краснодарському краю губернатор заявив, що на Кубані необхідно зберегти поки ще існуючий баланс між російськими та представниками інших народів, а створювати перешкоди для комфортного перебування в краї "чужинців" будуть козаки. Ткачов дав зрозуміти, що говорить насамперед про вихідців з Кавказу. Глава регіону оголосив, що прийняв рішення про створення з 1 вересня професійних козацьких дружин в складі однієї тисячі чоловік для допомоги поліції в боротьбі з незаконними мігрантами.
Заява глави Краснодарського краю викликало шквал обурення з боку правозахисників і громадських діячів. Спостерігачі, як і після руйнівного липневої повені, в черговий раз заговорили про необхідність відправити Ткачова у відставку. У Громадській палаті запропонували перевірити слова губернатора на екстремізм. А минулого тижня незалежні експерти знайшли в його висловлюваннях ознаки міжнаціональної ворожнечі.
Ткачов про "ше в інтернеті"
Відповідаючи на питання "Известий", що саме він мав на увазі, кажучи про засилля мігрантів, Ткачов нагадав, що в краї "споконвіку мирно живе понад 120 національностей" і дуже довгий час не було великих національних або релігійних конфліктів. "Але не треба думати, що це легко нам дається. Світ в багатонаціональному регіоні - це складний баланс", - зазначив Ткачов, підкресливши, що в останні місяці наростає напруга у взаєминах місцевого населення і приїжджих.
"Це і є ті самі ключові моменти, які мене турбують, про які я, по суті, і говорив", - пояснив глава регіону. За словами Ткачова, мова не про "протистоянні російських і неросійських", як деякі активно намагаються йому приписати. Однак факти говорять про те, що число випадків міжнаціональних зіткнень стає все більше, заявив він. Губернатор як приклади навів травневий конфлікт між дагестанцями і вірменами в Сочі, нагадав про торішні події в уральському селищі Сагра і зіткненнях на національному ґрунті в карельської Кондопозі в 2006 році.
Ткачов, відкинувши звинувачення в тому, що його заяви можуть спровокувати конфлікти на національному ґрунті, заявив, що кровопролитні сутички будуть, якщо нічого не робити в сфері міграційної політики. Він упевнений, що добре розбирається в проблемі, оскільки раніше був головою Комітету Держдуми у справах національностей, зараз займає пост спецпредставника президента Росії в Абхазії і більше 10 років керує одним з найбільш багатонаціональних регіонів. Як запевнив губернатор, у нього немає бажання нагнітати обстановку, але він відчуває необхідність "запобігти загрозі".
За словами Олександра Ткачова, створення козацьких дружин має стати одним із заходів для профілактики порушень міграційного законодавства. "Вони будуть допомагати поліцейським патрулювати вулиці - без зброї, але в формі", - зазначив він. Як запевняє глава регіону, в краї вже є досвід народного участі в роботі поліції і "тут немає ніякої національної підгрунтя, про яку підняли виття в інтернеті". Губернатор підкреслив, що представники федерального МВС не тільки підтримали ідею про козацьких дружинах, а й збираються застосувати цей досвід на інших територіях країни.
Про критиків з "іншої планети" і тихому спілкуванні по-російськи за кордоном
В інтерв'ю "Известиям" краснодарський губернатор стверджує, що більшість жителів краю, з якими йому доводилося спілкуватися останнім часом, підтримують його ідею і висловлюють готовність "разом захищати" "будинок наших онуків і дітей".
На думку Ткачова, які розкритикували його з цього приводу люди "живуть на якийсь іншій планеті, де немає проблем в принципі". "Я абсолютно переконаний, що про цю тему небезпечніше мовчати, ніж говорити. Проблему незаконної міграції і поведінкових моделей приїжджих треба обговорювати як раз більш активно і шукати рішення", - вважає він.
"Ми ж поважаємо закон, коли приїжджаємо в інші держави і республіки. Намагаємося не випинати національну самобутність, не розмовляти голосно своєю мовою в громадських місцях і так далі. Це просто правила хорошого тону", - пояснив він.
"Ніякого екстремізму в моїх словах і пропозиціях немає. Я просто всіма силами намагаюся знайти рішення, яке знизить градус напруження між місцевим населенням та приїжджими, які не хочуть жити по закону. Я не можу допустити реальної міжнаціональної ворожнечі в краї, і буду цьому опиратися будь-якими доступними методами ", - резюмував Ткачов.
Губернатору Ткачову довелося пояснювати свою позицію з нацпитання в понеділок і на зустрічі з лідерами національних товариств регіону. Очільник краю заявив про безпідставність звинувачень у нетолерантності в його адресу, повідомляє "Інтерфакс". Ткачов висловив упевненість в ефективності проведеної міжнаціональної політики в регіоні.
"За всю історію краю не було великих національних або релігійних конфліктів. Це наш спільний дім, і тут не місце тим, хто намагається зруйнувати багатонаціональний світ на Кубані", - сказав він. "Ті, хто намагаються звинуватити мене в нетолерантності та порушення прав національностей, всі ці люди не живуть на Кубані і, по всій видимості, просто не розуміють наших проблем", - сказав губернатор.
Однак, "якщо людина приїхала сюди жити, він повинен дотримуватися законів, платити податки і поважати наші традиції. І не має значення - яка людина національності", підкреслив Ткачов.
Лідери національних громад, в свою чергу, запропонували залучати представників інших національностей до патрулювання вулиць разом з поліцією.
КІН писал (а) у відповідь на:

> Тему на верх.

віраааа! віраааа ПОВІДОМЛЕННЯ проходити перевірку модератором.
LEXSUS писал (а) у відповідь на:
А що смороду говорили? просвяти гострий ви наш «Ткачов фактично закликав до розвалу країни» - це слова члена Громадської палати, голови клубу «Багатонаціональна Росія» Олександра Соколова. На його думку, губернатор Кубані визнав регіони Північного Кавказу іноземними ворожими територіями і закликав відгородитися від них за допомогою незаконних збройних формувань. Соколов підкреслив, що поскаржиться на Ткачова не тільки в Генпрокуратуру, а й поставить це питання на першому осінньому засіданні Ради при президентові з питань міжнаціональних відносин.
Однак сам Ткачов не має наміру відмовлятися від своєї жорсткої позиції щодо мігрантів з Північного Кавказу. На обрушилася критику від відповів у своєму Твіттері.
"Хто б там що не думав, позицію щодо незаконної міграції я міняти не збираюся. І я знаю, що жителі краю мене в цьому підтримують", - написав він.
Ткачов пише, що його дії продиктовані тим, що "приїжджі ігнорують закони і місцеві звичаї"
"Це вже призводить до міжнаціональних конфліктів. Поки вони локальні, але боронь Боже, виростуть в щось більше. Саме цього я боюся і хочу запобігти", - пояснює Ткачов.
Краснодарський глава при цьому жорстко відкидає всі звинувачення в націоналізмі.
"Ви що, реально дорікаєте мене в націоналізмі? У мене перший зам адиг, радник кримська татарка, серед друзів вірмени, греки", - пише Ткачов.
"Я так, про всяк випадок, 12 років керую регіоном, в якому 120 національностей. Я краще багатьох розумію, наскільки цей світ крихкий", - заявив губернатор.
Для особливо толерантних перевожу- "Плююююювать ... ми хотіли на ваш виття- мавпи на нашій землі привільно себе почувати НЕ будуть
.
Повернутися до списку тем

З яких це пір вірмени, євреї, греки та інші таджики з китайцями, стали вважатися російським населенням?
А хто буде відповідати, коли тут проллється перша кров?
Коли почнуться міжнаціональні конфлікти?
А хто нас буде захищати, хто піде за нами, хто заступиться за нас?
Ви що, реально дорікаєте мене в націоналізмі?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация