Християнської парі відмовили в усиновленні через "гомофобії"

Подружній парі християн-п'ятидесятників Верховний суд Британії заборонив всиновлювати дітей через їх неприйняття гомосексуального способу життя Подружній парі християн-п'ятидесятників Верховний суд Британії заборонив всиновлювати дітей через їх неприйняття гомосексуального способу життя. Оуен і Юніс Джонси вже виховали п'ятнадцять прийомних дітей, у них також є четверо дорослих рідних дітей і шестеро онуків. Прийомні батьки вважають, що з восьмирічною дитиною рано говорити про секс.

У понеділок, 28 лютого, Верховний суд Британії відмовив подружжю Джонсів в праві усиновлення ще однієї дитини на тій підставі, що права гомосексуалістів "повинні мати пріоритет" перед їхніми релігійними віруваннями.

Оуен і Юніс Джонс пояснили в суді, що їх цінності могли увійти в суперечність з обов'язком місцевої влади піклуватися про безпеку та благополуччя прийомних дітей в сім'ях, cообщает інтернет-версія британської газети The Daily Mail - Mail-online.

Сім'я Джонсів вже виховала 15 прийомних дітей та була на хорошому рахунку у соціальних працівників як "добрі і милосердні люди", які тонко відчувають підлітків.

Покинувши будівлю суду, 65-річний містер і 62-річна місіс Джонси розповіли журналістам, що вони "відчувають душевний біль" і "тільки хотіли запропонувати свій будинок і батьківську любов потребує дитині".

Джонси вважають, що гомосексуалізм - це явище, що існує "всупереч Божим законом і людської моралі", але в той же час не вважають себе гомофобами і стверджують, що будуть готові прийняти і полюбити будь-якої дитини.

Пара християн-п'ятидесятників, які є прийомними багатодітними батьками з 1992 року, в 2007 році звернулися до муніципальній раді Дербі, щоб їхня справа була переглянута. Але соціальні працівники постановили, що їхнє ставлення до гомосексуалізму буде перебувати в суперечності з новим законом про рівність людей в зв'язку з їх сексуальною орієнтацією.

У муніципальна рада Дербі подружжя Джонси звернулися після того, як соціальний працівник висловив невдоволення їх неприйняттям гомосексуального способу життя. Після того як муніципальна рада міста Дербі відхилив прохання, пара звернулася до Верховного суду країни. Той, в свою чергу, ухвалив, що традиційний християнський погляд на гомосексуалізм є "шкідливим" для дітей, і підтвердив, що не втручатиметься, якщо місцева влада надалі стануть відмовляти в усиновленні християнським парам з подібними поглядами.

У суді також сказали, що відмова сім'ї Джонсів в праві всиновлювати дітей не є дискримінацією на релігійному грунті, так як на рішення суду вплинула їхня моральна оцінка гомосексуалізму, а не їх християнські погляди У суді також сказали, що відмова сім'ї Джонсів в праві всиновлювати дітей не є дискримінацією на релігійному грунті, так як на рішення суду вплинула їхня моральна оцінка гомосексуалізму, а не їх християнські погляди. У той же час, в ході суду представники комісії з прав людини стверджували, що діти в цій сім'ї ризикують "заразитися" християнськими моральними уявленнями.

Як зізналися досвідчені прийомні батьки, єдине, чого вони точно не будуть вчити маленької дитини, - це тому, що "заняття гомосексуалізмом є чимось хорошим". На їхню думку, восьмирічні діти вважають за краще грати, а не говорити про свою сексуальність.

"Це сумний день для християнства. Судді припустили, що наші погляди можуть нашкодити дітям. Ми не вважаємо, що це так. Ми готові полюбити і прийняти будь-яку дитину", - сказала місіс Джонс, колишня медсестра.

Вона також додала, що вони з чоловіком відвідали свого племінника, який є геєм і живе зі своїм партнером в Сан-Франциско.

Цю історію для "Правди.Ру" прокоментував заступник голови Відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського патріархату ігумен Филип (Рябих):

- Мені здається, що рішення Верховного суду Великобританії дуже схоже на гірші форми каральних органів будь-якого політичного режиму, що існував в історії людства. Тому що ми на цьому прикладі стикаємося з дискримінацією людей за їхніми поглядами, люди позбавляються права в зв'язку з їх переконаннями щодо такого явища, як гомосексуалізм. Такі дії свідчать про те, що ми спостерігаємо просто якесь переродження суспільства, яке вважає себе відкритим, вільним, демократичним, в суспільство ліберальної диктатури.

Таке ставлення викликає занепокоєння, особливо у християн, які відносяться до гомосексуалізму як до перекручення людської природи, але одночасно з поблажливістю і любов'ю до людей, що страждають на цю недугу. Російська православна церква простягає руку таким людям, але з умовою, що вони хочуть змінитися і стати іншими.

- Батько Філіп, якщо британської подружжю суд відмовив у праві на усиновлення через їх негативного ставлення до гомосексуалізму, то в Росії ми все частіше чуємо про те, як органи опіки відбирають дітей у батьків за бідність. Що ви думаєте з цього приводу?

- Дійсно, на жаль, в Росії сьогодні тяжке становище в багатьох сім'ях. Фіксуються і страшні випадки насильства, в цьому плані нічого не змінилося з часів Федора Михайловича Достоєвського, який в своєму відомому романі говорив про "сльозинки дитини", яка не варто благополуччя всього світу. До цього додається дуже низьке матеріальне становище багатьох сімей, і тут дійсно потрібно вживати заходів. Але, в той же час, втручання державних органів в сімейну ситуацію, яка зараз пропонують, має бути самим крайнім заходом.

А головне, основні заходи повинні спрямовуватися на підвищення добробуту російських сімей і, по-друге, на те, щоб в систему освіти, в систему мас-медіа дійсно просувалися моральні принципи, і, перш за все, люди на прикладі тих же телевізійних серіалів, документальних фільмів, могли б вчитися високим стандартам сімейних відносин А головне, основні заходи повинні спрямовуватися на підвищення добробуту російських сімей і, по-друге, на те, щоб в систему освіти, в систему мас-медіа дійсно просувалися моральні принципи, і, перш за все, люди на прикладі тих же телевізійних серіалів, документальних фільмів, могли б вчитися високим стандартам сімейних відносин. В цьому відношенні дуже цінним є досвід радянської мас-культури, коли була створена система, що підтримує мирні відносини в сім'ях, відносини між батьками і дітьми. Суспільство має постійно виховувати в своїх членах вміння створювати сім'ї, зміцнювати їх. У цьому напрямку потрібно робити постійні зусилля.

Читайте найцікавіше в рубриці " релігія "

Що ви думаєте з цього приводу?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация