Ігри Богів. Правильне Освіта (Акт п'ятий / частина 2)

Оскільки освіта є частиною культури, давайте з'ясуємо значення слова Культура Оскільки освіта є частиною культури, давайте з'ясуємо значення слова Культура. Сучасні словники пропонують безліч тлумачень. Там є культура рослин, тварин, там є культура людини і культура суспільства, як сукупність досягнень, там навіть є культура Бакета. Але там немає тлумачення самого слова Культура, його базового значення. Це завдання можна вирішити, звернувшись до першоджерела - слов'яно-арійських Вед - найстародавнішому Священному спадщини наших предків. Культ - це шанування і проходження чого-небудь. Ра - світло істини Всевишнього, правда. Таким чином Культура - це «Шанування Правди» або життя за правилами, встановленими Правью, богами.

А ось ще одна характеристика значення цього слова: культура або - коло-тор, де коло - це коло, а тор - рух. Тобто рух по колу або сталість, наприклад обертання електрона навколо ядра атома.

Культура - це впорядкована система, і основа існування будь-якої культури - самозбереження, тобто здатність носіїв культури мати доступ до первісного образу, ідеалу, і здатність передавати цей образ без спотворень. Якщо ці здібності втрачаються, культура вироджується. І тут буде доречно процитувати філософа Ніцше, який стверджує, що: "Людина майбутнього - це той, у якого найдовша пам'ять".

Щоб ми не залишилися без пам'яті і впевнено дивилися в майбутнє, наші пращури залишили для нас Коляди Дар, який ми безцеремонно перейменували в календар. Більш того, ми безвідповідально і багаторазово дозволяли його, так би мовити, «вдосконалювати». Бути може, просто для зручності користування?

В даний час ми користуємося датуванням років ВІД Різдва Христового і Григоріанським календарем. Не забутий і Юліанський календар, так званий «старий стиль». Щорічно в січні ми згадуємо про нього, коли відзначаємо «старий» Новий рік.

Також засоби масової інформації дбайливо нагадують про зміну років за Китайським, Японському, тайського і інших календарях. Безумовно, це розширює наш кругозір. І щоб він став ще ширше, давайте прікоснёмся до найдавнішої традиції літочислення Слов'янських народів - Даарійскому Круголёту Числобога, за яким якихось 300 років тому жили наші прапрадедушкі.

Повсюдне використання російської календаря припинилося за Указом Петра Першого. Вихований іноземцями хворий цар ввів на території Русі новий чужий календар і повелів в ніч на 1 січня святкувати настання 1700 року ВІД Різдва Христового, в той час як на Русі йшло літо 7208-е ВІД Створення Світу в Зоряному Храмі.

Створення Світу відбулося в 5508-му році ДО Різдва Христового і буквально означає підписання мирного договору після перемоги Держави Великої Раси (Росії) над імперією Великого Дракона (Китаю). Символічне зображення вершника на білому коні, що вражає списом дракона, відоме за християнською традицією як Георгій Побідоносець, насправді символізує якраз цю перемогу слов'яно-арійських народів.

Хронологічний нововведення стало реверансом Петра 1 Перед Заходом і злодійством п'яти з половиною тисяч років історії у слов'яно-арійської культури.

Літочислення раси слов'ян і аріїв має давню традицію і налічує мільйони земних років.

Наприклад, нинішній 2005 рік у Слов'яно-Арійських Ведах датується як:
Літо 7513 від Створення Світу в Зоряному Храмі,
Літо 13013 від Великого Похолодання,
Літо 44549 від Створення Великого Коло Рассения,
Літо 106783 від Підстави Асгарда Ірійський, нинішнього Омська,
Літо 111811 від Великого переселення з Даар,
Літо 142995 від періоду Трьох Лун,
Літо 604379 від часу Трьох Сонць і так далі.

Для того, щоб зрозуміти якими величинами оперували наші Предки, досить навести простий приклад: одна з найменших частинок часу у слов'яно-арійських народів називалася - Сиг, зображувалася вона рунню у вигляді блискавки.

Найбільш швидке переміщення з одного місця на інше визначалось як - 1 сиг.

Чому ж дорівнює 1 сиг, в сучасних одиницях часу? Відповідь змушує задуматися будь-якого. В одній секунді міститься 300244992 сига, а 1 сиг приблизно дорівнює 30 коливань електромагнітної хвилі атома цезію, взятого за основу для сучасних атомних годин.

Навіщо ж нашим Предків потрібні були такі малі величини? Відповідь проста, для вимірювань використовуваних процесів.
Людина - складна багатовимірне істота, і розглядати його як просто біологічний вид не ризикне сьогодні навіть школяр. Людина - це явище культурне.
Якщо неупереджено і в правильній послідовності проаналізувати події на нашій планеті, можна виявити загальну закономірність: кращі часи людства пов'язані з відродженням культури, гірші - з розвитком цивілізації.

У сучасному світі слова КУЛЬТУРА і ЦИВІЛІЗАЦІЯ часто використовуються як синоніми. Але це принципово різні поняття. Давайте розберемося в цьому докладніше.

Слово ЦИВІЛІЗАЦІЯ має західне походження. Словник відсилає нас до латинського civilis - належний громадянину (спочатку - городянину), чемний, привітний, ввічливий. Цим визначаються лише етікетскіе норми поведінки людини, а не його дійсні етичні властивості.

Якщо розібрати слово ЦИВІЛІЗАЦІЯ по Кононов давньоруського абревіатурні і складового листа, ми отримаємо наступне:

ЦІ (CHI - КІ) - це енергія
Вили - потік роз'єднання (вилка, розвилка)
ЗА - послідовність або місце розташування
ЦІ - енергія

Таким чином виходить, що цивілізація - ЦІ-вили-ЗА-ЦІ, це - роз'єднані первинна енергія.

Інформація про фільм
Назва: ігри Богів . Правильне Освіта (Акт п'ятий / частина 2)
Рік виходу: 2006
Жанр: Документальний
Випущено: Україна, Продюсерський центр «Крим» і студія «Жак»
Режисер: Сергій Стрижак
Тривалість: 00:54
Мова російська
Офіційний сайт проекту Ігри Богів: http://igrybogov.com

Бути може, просто для зручності користування?
Чому ж дорівнює 1 сиг, в сучасних одиницях часу?
Навіщо ж нашим Предків потрібні були такі малі величини?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация