Імміграція в США в 2019 році. Основні варіанти і вимоги.

  1. Шлюб з громадянином США або віза нареченої
  2. Участь в програмі DIVERSITY VISA LOTTERY
  3. Отримання робочої візи в США H-1B
  4. Для задоволення заявки необхідно дотримуватися ряд умов, таких як:
  5. Інвестиції в економіку США або віза ЕВ-5
  6. Статус біженця в США
  7. Еміграція в США за допомогою возз'єднання сім'ї

Протягом багатьох років Сполучені Штати Америки утримують лідерство серед найбільших економік світу. Незважаючи на економічні успіхи Китаю, за рівнем технологічного розвитку, особливо в сферах інформаційних технологій, фармацевтики, медицини, аерокосмічної та військової техніки, Америка як і раніше попереду планети всієї.

Інфляція становить - 2,2%, а рівень безробіття - 3,7%. Сфера соціального забезпечення і послуг в США також на високих позиціях, наприклад, витрати на охорону здоров'я перевищують 18% ВВП, що є найвищим показником у світі.

Америка завжди позиціонувала себе вільною демократичною країною, що надає рівні можливості і умови для всіх громадян. Недаремно США називають нацією іммігрантів, щорічно більш ніж 327 мільйонне населення поповнюється сотнями тисяч мігрантів з різних країн.

Америка з радістю приймає у себе кращі уми світу і створює комфортні умови для проживання. Спробуємо ж розібратися з основними шляхами переїзду за океан і відповімо на питання як емігрувати в США з України, Росії та інших країн СНД в 2019 році.

Шлюб з громадянином США або віза нареченої

Один з найбільш швидких способів імміграції в Штати. Для зручності розглянемо варіант отримання імміграційної візи, яка називається К1, нареченою, а відповідно нареченим буде виступати - громадянин США . Для протилежного випадку умови відрізнятися не будуть.

Отже, статус нареченої дозволить отримати візу К1, що дозволяє в'їзд в Сполучені Штати з метою подальшого оформлення шлюбу протягом трьох місяців з моменту прибуття. Що для цього потрібно?

Громадянин США зобов'язаний подати петицію по формі I-129F в спеціальну Службу громадянства та імміграції USCIS . Робиться це за місцем проживання заявника на території Сполучених Штатів. Після розгляду, заявку відправляють в Національний Візовий Центр ( NVC ), Який її обробляє і пересилає документи в Посольство США за місцем знаходження нареченої. Як правило, цей процес займає 1-1,5 місяці.

Після цього, Консульський відділ при американському Посольстві висилає нареченій лист з подальшими інструкціями та списком документів, необхідних для отримання візи. Коли всі документи зібрані, з Посольством узгоджується дата співбесіди. З собою необхідно мати закордонний паспорт та оригінали необхідних документів.

Після отримання візи і виїзду в Штати, до закінчення 90 днів необхідно оформити шлюб, тоді в подальшому можна звернутися в Службу громадянства та імміграції для отримання статусу умовного постійного жителя США, в іншому випадку країну доведеться покинути.

Особливо варто відзначити, що американці дуже суворо ставляться до укладення фіктивних шлюбів і всіляко їм протидіють. Якщо людину викриють в цьому виді шахрайства, то порушнику закону загрожують величезні штрафи і заборона на в'їзд в країну. У зв'язку з цим ще до подачі петицій і початку процедури оформлення візи, необхідно подбати про докази серйозних намірів щодо укладення шлюбу і щирості відносин.

Це можуть бути спільні фотографії, листівки, рахунки з ресторанів, готелів, чеки телефонних розмов і так далі. Все це може знадобитися на стадії оформлення візи в Посольстві, і точно буде потрібно для отримання Грін-карти (Право на проживання і працевлаштування на території країни) вже в Сполучених Штатах.

Участь в програмі DIVERSITY VISA LOTTERY

Участь в програмі DIVERSITY VISA LOTTERY

Досить цікавий вид еміграції в США. Отримати Грін-карту може будь-хто при наявності атестата про повну загальну середню освіту або досвід роботи більше двох років. Для цього потрібно залишити заявку на офіційному сайті www.dvlottery.state.gov .

Лотерея створена при Державному Департаменті США і має на меті залучення іммігрантів з країн, які найменше представлені в Америці. Як правило, для участі країни в програмі показник мігрантів в Штати повинен становити менше 50 тисяч чоловік за останні 5 років.

Найцікавіше в лотереї - це випадковий комп'ютерний відбір претендентів. Вибір переможця не пов'язаний з соціальним статусом, володінням англійською або професійними навичками. До того ж поряд з учасником правом на отримання візи наділяються чоловік і неодружені діти до 21 року.

Розіграш проводиться щорічно, зазвичай в один і той же час. У 2018 року заявки на DV-2020 приймалися з 3 жовтня по 6 листопада. Результати публікуються в травні. Зазвичай відсоток виграшу не перевищує 1,5% в незалежності від країни. Тому, якщо інших варіантів емігрувати в США на горизонті не видно, то можна скористатися цим способом.

Отримання робочої візи в США H-1B

це вид   робочої імміграції до Сполучених Штатів   для фахівців високого рівня це вид робочої імміграції до Сполучених Штатів для фахівців високого рівня. Диплом в обов'язковому порядку проходить процедуру підтвердження на відповідність стандартам США. При відсутності вищої освіти, досвід роботи за фахом протягом 3 років прирівнюється до 1 року вузу.

Самостійно отримати візу H-1B неможливо. Процес оформлення цілком і повністю залежить від роботодавця, якому необхідно подати в свій країні відповідне прохання в федеральну службу праці на наймання іноземного працівника. Зазвичай це робиться починаючи з квітня, за 6 місяців до початку фінансового року в США (1 жовтня).

Для задоволення заявки необхідно дотримуватися ряд умов, таких як:

  • відсутність претендентів на посаду на внутрішньому ринку;
  • відповідність рівня зарплати іноземного працівника з чинним законодавством;
  • наймання іноземця не спричинить за собою негативних наслідків для американського ринку праці.

Термін дії візи не більше 6 років. Всі витрати по продовженню робочої візи в США несе роботодавець. За цей час працівник може подати заяву на отримання Грін-карти, в іншому випадку необхідно буде залишити територію країни. Урядом США встановлюються квоти на видачу робочих віз H-1B на рівні трохи більше 60 тисяч щорічно.

Інвестиції в економіку США або віза ЕВ-5

Найбільш витратний вид імміграції в США - це інвестиції в економіку країни. Для отримання американської візи ЕВ-5 є дві головні умови:

  1. Капіталовкладення в бізнес еквівалентні $ 1 000 000. У рідкісних випадках поріг може знизитися до $ 500 000, якщо бізнес в сільській місцевості (цільові зони) або рівень безробіття на 50% перевищує середній показник по країні.
  2. Створення не менше 10 повноцінних робочих місць для жителів Америки. Близькі родичі (дружина, діти) в цей список входити не можуть, а далекі (брат, дядько) будь ласка.

Для отримання візи в Службу громадянства та імміграції (USCIS) необхідно подати петицію по формі I-526 і документи, що підтверджують дотримання умов зазначених вище. При позитивному рішенні видається так звана умовна Грін- карта, а по закінченні двох років можна подати заявку за формою I-829 на отримання постійної Грін-карти. Варто відзначити, що управляти бізнесом в США необхідно безпосередньо в країні, просто вкласти ресурс і відсидітися вдома не вийде.

Статус біженця в США

Статус біженця в США

Реальний варіант переїзду до Сполучених Штатів при наявності вагомих доказів переслідування і гонінь в рідній країні. Причини можуть бути різні:

  • політичні мотиви
  • релігійні переконання
  • расова приналежність
  • військові дії та інші

Прохання про статус біженця можна подати в Посольство США в своїй країні (refugees) і на американській території (asylees). У разі задоволення заяви вже через рік можна отримати постійну Грін-карту. Великим плюсом при розгляді клопотання про біженство буде наявність родичів, які проживають в Сполучених Штатах.

Еміграція в США за допомогою возз'єднання сім'ї

Найбільш довгий спосіб імміграції в Штати. Найлегше іммігрувати близьким родичам - подружжю, батькам і дітям до 21 років. Квоти для віз цієї категорії не передбачені, процедура триває кілька років.

Для братів, сестер, дядьків, тіток і так далі, процес переїзду здійснюється в порядку квотною черзі і може затягнутися до 8-10 років.

Для братів, сестер, дядьків, тіток і так далі, процес переїзду здійснюється в порядку квотною черзі і може затягнутися до 8-10 років

Для імміграції цим способом, громадянин США подає до Служби громадянства та імміграції заявку за формою I-130 і документи, що підтверджують родинні зв'язки. Важливим фактором є фінансова забезпеченість заявника, яка гарантує покриття витрат на переїзд і зниження навантаження на американський бюджет. На кожного родича оформляється окреме прохання.

Коли і як емігрувати в США, який для цього спосіб вибрати, кожен вирішує для себе сам. Але перед прийняттям остаточного рішення про переїзд, непогано було б попередньо відвідати країну, відчути місцеву культуру і ритм життя, поспілкуватися з людьми і в кінці кінців підтягнути мову. Для цього існує безліч спеціальних програм, розроблених спеціально для студентів і молодих фахівців. Наприклад, WORK and TRAVEL USA і Career Training USA.

Що для цього потрібно?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация