імперія | Микола Левашов і її Нові Знання

Альфред Шарафутдинов 03 лютий 2013

Маніпулювання словами і кілька десятиліть ідеологічної обробки привели до того, що ми всі повірили і в «монголо-татарське іго», і в «примітивність слов'ян», і в багато чого іншого, що виявилося банальною і дешевої брехнею ...

Пам'ятник Хану Батию, встановлений в Туреччині в місті Сёгют. Дослівний переклад таблички: Альтінорді Девлет - Військовий управитель (гауляйтер - по-сучасному)

Монголо-татари - це Велика Тартария

Багато членів редколегії журналу « Ведична Культура »Особисто знайомі з жителями Монголії, які з подивом дізнавалися про своє, нібито, мав місце 300-літньому пануванні над Росією. Звичайно, ця звістка наповнювало монголів почуттям національної гордості, але при цьому вони запитували: «А хто такий Чингізхан»?

З журналу «Ведична Культура» №2.

У літописах Православних старовірів про «татаро-монгольське ярмо» сказано однозначно: «Був Федот, та не той». Звернемося до древлесловенскому мови. Адаптувавши рунічні образи до сучасного сприйняття, отримаємо: тать - ворог, розбійник; могол - могутній; ярмо - порядок.

Виявляється, що «таті Арії» (з точки зору пастви християнської), з легкої руки літописців, були названі «Татарії» (є ще один сенс: «Тата» - батько. Татарин - Тата Арії, тобто Батьки (предки або більш старші) Арії), могутні - монголами, а ярмо - 300-річний порядок в Державі, що припинив кровопролитну громадянську війну, яка спалахнула на грунті насильницького хрещення Русі - «святомученічеством».

Орда - похідне від слова Орден, де «Ор» - сила, а день - світлий час доби або просто «світло». Відповідно «Орден» - Сила Світу, а «Орда» - Світлі Сили.

А чи були в Орді чорняві, кремезні, смуглолиці, горбоносі, вузькоокі, кривоногі і дуже злі воїни? Були. Загони найманців різних національностей, яких, як і в будь-який інший армії, гнали в перших рядах, зберігаючи від втрат на передовій лінії основні Слов'яно-Арійські Війська.

Важко повірити?

Всі країни Скандинавії та Данія входили до складу Росії, яка простягалася тільки до гір, причому князівство Московія показано самостійною державою, що не входять до складу Русі. На сході, за Уралом зображені князівства Обдора, Сибір, Югория, Грустіна, Лукомор'я, Біловоддя, які входили до складу Древньої Держави Слов'ян і Аріїв - Великої Тартар (Тартария - землі, що знаходяться під заступництвом Бога Тарха Перуновіча і Богині Тари Перуновни - Сина і Дочки Вишнього Бога Перуна - Пращура Слов'ян і Аріїв).

Чи потрібно багато розуму, щоб провести аналогію: Велика Тартария = Моголів + Тартария = «монголо-татар»?

Не тільки в 13-м, але до 18-го століття Моголів Тартария існувала так само реально, як зараз безлика РФ.

« Писарчук від історії "Не все змогли зіпсувати і заховати від народу. Їх багато разів штопання і латаний «латану свитку», що прикриває правду , Раз у раз тріщить по швах. Крізь діри Правда по крупицях досягає свідомості наших сучасників. Вони не мають правдивими відомостями, тому частенько помиляються в трактуванні тих чи інших факторів, але загальний висновок вони роблять вірний: то, що викладали шкільні вчителі кількох десятків поколінь росіян, - обман, наклеп, кривда.

Класична версія «монголо-татарської навали на Русь» багатьом відома ще зі школи. Виглядає вона так. На початку XIII століття в монгольських степах Чингісхан зібрав з кочівників величезне військо, підпорядковане залізній дисципліні, і задумав завоювати весь світ. Здолавши Китай, військо Чингісхана кинулося на захід, а в 1223 році вийшло на південь Русі, де перемогло дружини руських князів на річці Калці.

Взимку 1237 року татаро-монголи вторглися на Русь, спалили безліч міст, потім вторглися в Польщу, Чехію і досягли берегів Адріатичного моря, однак раптово повернули назад, тому що боялися залишати в тилу розорену, але все ще небезпечну для них Русь. На Русі почалося татаро-монгольське іго. Величезна Золота Орда мала кордони від Пекіна до Волги і збирала з руських князів данину. Хани видавали руських князів ярлики на князювання і тероризували населення звірствами і грабежами.

Навіть в офіційній версії йдеться, що серед монголів було багато християн, і окремі руські князі зав'язували з ординськими ханами дуже теплі стосунки. Ще одна дивина: c допомогою військ Орди деякі зверхники стримували на престолі. Князі були дуже близькими людьми у ханів. І в деяких випадках російські воювали на стороні Орди.

Чи не забагато дивацтв? Хіба так повинні були російські ставитися до окупантів?

Зміцнівши, Русь стала чинити опір, і в 1380 році Дмитро Донський розбив ординського хана Мамая на Куликовому полі, а через сторіччя зійшлися війська великого князя Івана III і ординського хана Ахмата. Противники довго стояли табором по різні боки річки Угри, після чого хан зрозумів, що у нього немає шансів, віддав наказ відступати, і пішов на Волгу. Ці події вважаються кінцем «татаро-монгольського ярма».

Ряд вчених, в тому числі академік Анатолій Фоменко, зробили сенсаційний висновок, заснований на математичному аналізі рукописів: не було ніякого навали з території сучасної Монголії! А була громадянська війна на Русі, князі воювали один з одним. Ніяких прийшли на Русь представників монголоїдної раси не існувало і в помині. Так, в війську були окремі татари, але не прибульці, а жителі Заволжя, що жили по сусідству з росіянами задовго до горезвісного «навали».

Те, що прийнято називати « татаро-монгольською навалою », Насправді було боротьбою нащадків князя Всеволода« Велике Гніздо »зі своїми суперниками за одноосібну владу над Руссю. Факт війни між князями загальновизнаний. На жаль, Русь об'єдналася не відразу, і досить сильні правителі воювали між собою.

Але з ким воював Дмитро Донський? Іншими словами, хто такий Мамай?

Епоха Золотої Орди відрізнялася тим, що, поряд з владою світської, існувала сильна військова влада. Було два правителя: світський, іменувався князем, і військовий, його-то і називали хан, тобто «Воєначальник». У літописах можна знайти такий запис: «Були разом з татарами і бродники, а воєводою у них був такий-то», тобто війська Орди очолювали воєводи! А бродники - це російські вільні дружинники, попередники козаків. Авторитетні вчені зробили висновок, що Орда - це назва руською регулярного війська (на кшталт «Червоної Армії»). А Татаро-Монголія - ​​сама Велика Русь.

Виходить, що ніякі не «монголи», а саме російські підкорили величезну територію від Тихого до Атлантичного океану і від Північного Льодовитого до Індійського. Це наші війська змусили тремтіти Європу. Швидше за все, саме страх перед могутніми російськими і став причиною того, що німці переписали російську історію і звернули свою національне приниження в наше.

Ще кілька слів про назви.

Більшість людей того часу мали два імені: одне в світі, а інше - отримане при хрещенні або бойове прізвисько. На думку вчених, які запропонували цю версію, під іменами Чингісхана і Батия виступають князь Ярослав і його син Олександр Невський. Стародавні джерела малюють Чингісхана високим, з розкішною довгою бородою, з «рисячими», зелено-жовтими очима. Зауважимо, що у людей монголоїдної раси взагалі не буває бороди. Перська історик часів Орди Рашид Аддином пише, що в роду Чингісхана діти «народжувалися здебільшого з сірими очима і біляві».

Чингісхан, на думку вчених - це князь Ярослав. Просто у нього було друге ім'я - Чингіз (мав чин під назвою «гіс») із закінченням «хан», що означало «воєначальник». Батий (батя) Batuhan (якщо прочитати кирилицею, то дає Ватикан) - його син Олександр (Невський). У рукописах можна знайти таку фразу: «Олександр Невський на прізвисько Батий». До речі, за описом сучасників, Батий був світловолосий, светлобород і яснооким! Виходить, це ординський хан розбив хрестоносців на Чудському озері!

Вивчивши літописі, вчені виявили, що Мамай і Ахмат теж були знатними вельможами, згідно династичним зв'язкам російсько-татарських родів, що мали права на велике княжіння. Відповідно, «Мамаєва побоїще» і «стояння на Угрі» - епізоди громадянської війни на Русі, боротьби княжих родів за владу.

На початку XVIII століття Петро I заснував Російську Академію наук. На історичному відділенні Академії наук за 120 років її існування було 33 академіка-історика. З них тільки троє росіян, включаючи М.В. Ломоносова , Інші - німці. Історію Стародавньої Русі до початку XVII століття писали німці, причому дехто з них навіть не знав російської мови! Цей факт добре відомий професійним історикам, але вони не докладають жодних зусиль, щоб уважно переглянути, яку історію написали німці .

Відомо, що М.В. Ломоносов писав історію Русі, і що у нього були постійні суперечки з німецькими академіками. Після смерті Ломоносова його архіви безслідно зникли. Однак були видані його праці з історії Русі, але під редакцією Міллера . Тим часом, саме Міллер влаштовував цькування М.В. Ломоносова за його життя! Видані Міллером праці Ломоносова з історії Русі - фальсифікація, це показав комп'ютерний аналіз. Від Ломоносова в них мало що залишилося.

Так що «монголо-татари» - це і є Велика Тартария ! А трьохсотрічної ярмо, придумане нашими ворогами, було необхідно, щоб приховати від нас правду ...

-

Фото Хана Батия

Фото Великого Тимура

Ще одне фото Тимура

-
джерело: www.ru-an.info
-

А чи були в Орді чорняві, кремезні, смуглолиці, горбоносі, вузькоокі, кривоногі і дуже злі воїни?
Важко повірити?
Чи не забагато дивацтв?
Хіба так повинні були російські ставитися до окупантів?
Але з ким воював Дмитро Донський?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация