Інтерв'ю з Сергієм Безруковим

Сергій Безруков виступає на стороні женихів - свого героя Іраклія і Яковлівського Іполита, чоловіків, яких не вистачає здебільшого жінок нашої країни.

- Що для вас особисто "Іронія долі" ?

- Я б сказав по-толстовски: дитинство-отроцтво-юність. Скільки себе пам'ятаю, ми вдома завжди, як і всі, напевно, дивилися «Іронію долі». Тому що шикарний фільм! Не те, щоб навіть хороший - шикарний! За музиці, по виконанню, по всьому ...

- «Ось це смачно! Дуже смачно! Тільки я не розумію ... це риба чи курка? »- запитує Костя ( Хабенський ) В гостях у Наді. «Іронія долі» - це казка чи все-таки трагедія?

- Це сумна казка. Тому що якщо в казці є хоча б одна людина, якій сумно, це вже сумна казка. У колишньої «Іронії долі» є сумна історія Іполита. В нової історії нам всього лише по 30 з гаком років. А Іполит вже тоді немолодий, та ще він з тих самих закоренілих холостяків, яким непросто зважитися на такий відповідальний крок, як одруження. І виходить, що це їх останній шанс - Іполита і Наді. Але у Наді, припустимо, доля склалася цікавим чином. Вона знайшла людину, з яким збіглася, єдиного і неповторного. А Іполит ту саму єдину в новорічну ніч втратив. Сумний сюжет. Але я в тому трагедії не бачу. Ось якби з летальним результатом, тоді, звичайно. Найголовніше те, що для покоління наших батьків ще не все закінчилося.

- Хто вам симпатичніше - Іполит або Женя Лукашин?

- Важко сказати, але оскільки я тут виступаю все-таки на боці женихів ... Тоді Юрій Васильович Яковлєв грав Іполита, нареченого Надіної, і в цій історії я в ролі нареченого. Хоча ми абсолютно не схожі, це не аналогія. Ми в цій історії навіть не родичі. Я тут абсолютно новий персонаж, звуть мене Іраклієм. Знаєте, завжди шкодуєш переможеного. Так буває, коли б'ються чесно. Хитрість в тому, що у кожного в нашій історії є своя маленька перемога. І у Іполита теж: у нього дочка красива.

- Чи змінилося все-таки час за ці 30 років, або тільки антураж змінився, як стверджують продюсери фільму?

- Змінився антураж, технології, з'явився стільниковий зв'язок. Але ж ми так само любимо, так само божеволіємо, ми такі ж сприйнятливі. Може бути, сьогодні навіть більш сприйнятливі, ніж раніше. Тоді було оманливе враження стабільності. Така придумана впевненість в завтрашньому дні, совкова впевненість, що якщо кілька в магазині, то назавжди. Сьогодні ми вразливі. Може бути, і хочеться якоїсь стабільності, а політичні хвилювання, розгнузданість, велика кількість негативної інформації в ЗМІ розбурхують людини, його просто розбирає на складові.

Але, як не дивно, ми все одно ті ж. Раз вже ми закохуємося, то хіба ми відрізняємося від людей того часу, коли ми любимо? А ми любимо! Так, іноді ми підміняємо пристрасть сучасним словом «секс» або так, «поспілкувалися» ... Та ні! Коли зачепить по-справжньому, коли це пристрасть, та й не пристрасть, а любов, коли люди один без одного жити не можуть - це зустрічається і в наші дні.

- Що б ви відповіли людям, які вважають, що новий фільм зруйнував головну казку їхнього дитинства? Що сам факт рімейка руйнує магію оригіналу?

- Я думаю, що треба невпинно говорити людям, просто скандувати: це не римейк, не римейк, не римейк! Це нова історія тих же самих персонажів і їхніх дітей. Цікаво ж подивитися, а як діти-то себе поведуть, а схожі вони на своїх батьків, а дійсно, як наш час впливає на взаємини, а змінює чи щось або ж все залишається колишнім?

- По-вашому, герої тієї і цієї історії - легковажні типи?

- Так все в наш час зустрічається! Багато людей і авантюрного складу, на Русі таких завжди вистачало. Ось мій герой належить до людей практичним, які беруть життя, користуються благами цьому житті, але, тим не менш, без сторонньої допомоги. Це теж уособлення нашого часу. Мій герой з Далекого Сходу, який же шлях йому треба було пройти до Пітера! Він з досить-таки бідній інтелігентній сім'ї, в якій дивилися Іраклія Андронникова по телевізору, і сина назвали Іраклієм на честь блискучого літературознавця, приголомшливого оповідача, великого читця. Тобто, можна відразу уявити, що це за родина, і яка за цим доля. І ось мій герой в Петербурзі, він упакований, добре одягнений. Він цілеспрямований, сильний, надійний. Занадто надійний: робота, сім'я, будинок - у нього все чітко. Більшій частині жінок нашої країни не вистачає такого мужика. Чи не рай в курені, ні, терем - ось що мій герой пропонує Наді.

І ось цього виявляється замало. Я в фільмі, до речі, пояснюю енергійність Іраклія: «Я на Далекому Сході народився, там час на восьму годину вперед! Поки ви тут прокинулися, я вже все справи зробив, у мене вже вечір, я живу на восьму годину вперед - це ж цілий робочий день. Я в майбутньому! »Може бути, ось ця його енергійність багато і губить. Не знаю, це вирішувати глядачам. Якщо вони будуть на моєму боці, я буду радий.

- Яка ваша улюблена сцена в «Іронії долі» Рязанова ?

- Пісні, пісні, пісні, все без винятку! геніальна музика Таривердієва , Унікальна атмосфера, настільки, що дивишся на одному диханні. Музика єднає всі епізоди, як річка, і вони існують в одному плавному перебігу. Я навіть думав, невже, в новому фільмі обійдеться без музики Таривердієва? Ну, неможливо уявити «Іронію долі» без цієї музики. І вона в нашому фільмі є, слава Богу!

Залишайтеся з нами на зв'язку і отримуйте свіжі рецензії, добірки і новини про кіно першими!
Сергій Безруков виступає на стороні женихів - свого героя Іраклія і Яковлівського Іполита, чоловіків, яких не вистачає здебільшого жінок нашої країни Яндекс Дзен | Instagram | Telegram | Твіттер

Е риба чи курка?
«Іронія долі» - це казка чи все-таки трагедія?
Хто вам симпатичніше - Іполит або Женя Лукашин?
Чи змінилося все-таки час за ці 30 років, або тільки антураж змінився, як стверджують продюсери фільму?
Раз вже ми закохуємося, то хіба ми відрізняємося від людей того часу, коли ми любимо?
Що б ви відповіли людям, які вважають, що новий фільм зруйнував головну казку їхнього дитинства?
Що сам факт рімейка руйнує магію оригіналу?
Цікаво ж подивитися, а як діти-то себе поведуть, а схожі вони на своїх батьків, а дійсно, як наш час впливає на взаємини, а змінює чи щось або ж все залишається колишнім?
По-вашому, герої тієї і цієї історії - легковажні типи?
Я навіть думав, невже, в новому фільмі обійдеться без музики Таривердієва?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация