Інвенд поставила термінали самообслуговування для автоматичної АЗС

  1. Відео-ролик, який демонструє конструкцію терміналу для АЗС

У червні 2016 року в Рязані розпочала роботу перша автоматична АЗС «Impulse» без касирів і операторів. Тепер автомобілісти можуть заправити авто і розплатитися в режимі самообслуговування. При цьому паливо обійдеться їм дешевше, ніж на звичайній АЗС, і стояти в черзі для оплати не доведеться. Значного прискорення і здешевлення обслуговування вдалося домогтися завдяки впровадженню розрахункових терміналів. У планах - відкриття в Рязані ще чотирьох таких заправних станцій.

Автоматизація нових АЗС виконана спільно компаніями Інвенд і «СКОН-Автоматичні АЗС». Про роботу над проектом розповів директор компанії Інвенд Віктор Зубик.

За його словами, на реалізацію таких масштабних проектів йде не менше року. Пояснюється це необхідністю ретельної адаптації обладнання під потреби конкретного проекту і тривалим процесом тестової експлуатації з метою виявити і усунути всі можливі недоліки на самому ранньому етапі. Пріоритетним фактором в даному випадку була надійність, оскільки збій терміналу на автоматичній АЗС означає втрату довіри клієнтів і недоотриманий дохід в сотні тисяч рублів.

Робота над проектом почалася ще в 2015 році. Замовник звернувся в компанію Інвенд із завданням розробити спеціальну модель терміналу для АЗС. Раніше компанія встановлювала на своїх автозаправках автомати європейського виробництва. Однак через зростання курсу євро і тривалого терміну поставки вирішила перейти на обладнання вітчизняного виробництва. Ознайомившись з вимогами замовника, фахівці Інвенд розробили тестовий зразок терміналу самообслуговування. Пізніше працювати над удосконаленням цього апарату продовжили спільно з компанією «СКОН-Автоматичні АЗС». Були враховані побажання по зміні конструкції дверей терміналу. Оскільки автомат призначений для роботи в вуличних умовах, треба було потовщення двері і інша обробка зварних швів для унеможливлення потрапляння вологи всередину корпусу. Крім того, була встановлена ​​система роздільного доступу до внутрішнього простору терміналу: для технічного обслуговування і для інкасації. Були продумані всі деталі, починаючи від зовнішнього вигляду апарату і закінчуючи прокладкою проводів для підключення до мережі.

Після закінчення цих робіт замовнику був продемонстрований другий, доопрацьований, зразок терміналу. Апарат з успіхом пройшов перевірку і був схвалений для запуску в серію. Перша партія з дванадцяти терміналів відразу вирушила на споруджувані АЗС, кожна з яких розрахована на вісім паливних колонок і чотири апарати самообслуговування.

Комплектація для терміналів обрана кілька нестандартна: банкнотопріёмнік MEI, фіскальний реєстратор Пірит-М, 17-дюймовий монітор з сенсорним екраном з загартованого скла. Для прийому оплати банківськими картами були встановлені картрідер Sankyo 3k7 і SZZT 588F46, а також зчитувач безконтактних паливних карт і сканер штрих-кодів. Безпеку забезпечують дві відео-камери (фронтальна і окрема - для купюроприймача).

Для безперебійної роботи терміналу за будь-яких погодних умовах передбачені три окремих системи обігріву: для фіскального реєстратора, комп'ютера і іншого внутрішнього простору терміналу. Спеціальний датчик дозволяє включення ПК тільки при заданій температурі всередині корпусу апарату. Ця можливість знижує ризик пошкодження комп'ютера при різкому нагріванні після довгого зберігання при мінусовій температурі. До того ж є вентилятори і вбудований фільтр.

Відео-ролик, який демонструє конструкцію терміналу для АЗС

джерело: Kiosks.ru

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация