Існування Бога доведено математично

Польський священик і математик, який дружив з покійним Папою Іоанном Павлом II, отримав найбільшу наукову премію за роботу, яка демонструє, як математика може надати непрямі докази існування Бога.

72-річний професор Міхаль Геллер, фахівець з космології і філософ, що спеціалізується на математиці і метафізиці, отримав премію в 820 тисяч євро.

72-річний професор Міхаль Геллер, фахівець з космології і філософ, що спеціалізується на математиці і метафізиці, отримав премію в 820 тисяч євро

Міхаль Геллер

Теорії професора Михаля Геллера не так містять докази існування Бога, скільки примушують засумніватися в матеріальному існуванні світу навколо нас. Він розробляє складну формулу, яка дозволяє пояснити все, навіть випадковість, шляхом математичних підрахунків.

Як стверджують представники Фонду Темплтона, який видає премію "За прогрес в дослідженнях або відкриттях в області духовних реалій" протягом 35 років, дослідження професора Геллера "розширили метафізичні горизонти науки". Сума премії коректується щороку з тим, щоб вона була більше суми, що видається Фондом Нобеля.

Геллер працював з Папою Іоанном Павлом II під час перебування його архієпископом Кракова і був одним з учених, яких щоліта запрошували в Кастель-Гандольфо, літню резиденцію Папи, для обговорення проводилися ними.

Робота професора Геллера будується навколо пошуку фундаментальної теорії творіння. Його дослідження йдуть далі Ейнштейна в область квантової механіки, космології, фізики і чистої математики, включаючи власну версію рівняння Гейзенберга. Хоча його теорії не доводять існування Бога, вони можуть надати непрямі докази його існування.

Хоча його теорії не доводять існування Бога, вони можуть надати непрямі докази його існування

На думку Геллера, створення Всесвіту було актом поза простором і часом

Професор Геллер виступає проти ньютонівської концепції творіння, тобто проти ідеї абсолютного простору і абсолютного часу і Бога, що створює енергію і речовину.

Він пропонує сучасним теологам повернутися до традиційної доктрини, згідно з якою створення Всесвіту було актом поза простором і часом, пише "The Times".

Професор повідомив, що віддасть свою премію на створення нового Центру Коперника в Кракові, центру досліджень в області науки і теології.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация