Ізюм при грудному вигодовуванні

  1. Корисні властивості родзинок при ГВ
  2. Вітаміни і корисні елементи
  3. Як правильно вибрати родзинки
  4. Сушимо виноград будинку

Лікарі рекомендують мамі, що годує їсти сухофрукти. Це корисні продукти, які вкрай рідко викликають алергію і розлади травлення у немовлят. При цьому вони мають корисною дією, заряджають енергією і додають бадьорості.

При цьому вони мають корисною дією, заряджають енергією і додають бадьорості

Організм легше засвоює сухофрукти, ніж свіжі плоди. При цьому висушений продукт зберігає всі корисні властивості. Сухофрукти замінять солодощі при грудному вигодовуванні. Крім того, з сухих плодів можна приготувати смачний компот.

Фрукти засушують різними способами. Можна взяти цілий плід, половину або окремими шматочками. Можна сушити з кісточками і без, на сонці і в тіні. Розрізняють декілька видів:

Сухофрукти допомагають мамі і малюкові впоратися з запором при грудному вигодовуванні. Вони зміцнять імунітет і наситять організм вітамінами, заспокоять розлади шлунка і поліпшать роботу травлення.

Вони зміцнять імунітет і наситять організм вітамінами, заспокоять розлади шлунка і поліпшать роботу травлення

Корисні властивості родзинок при ГВ

Ізюм отримують шляхом висушування винограду. Багатий вітамінами сухофрукт допомагає при втомі і стресі, заряджає організм енергією і додає сил. Він виконує ряд корисних функцій в організмі годуючої мами і немовляти:

  • Нормалізує сон і допомагає при безсонні;
  • Позбавляє від депресії і пригніченості;
  • Зміцнює судини і серце;
  • Стабілізує діяльність нервових клітин;
  • Зміцнює імунітет і ефективно бореться з вірусними інфекціями;
  • Покращує роботу головного мозку;
  • Лікує анемію;
  • Зберігає зір.

Таким чином, родзинки - відмінне заспокійливий засіб при лактації, яке допомагає впоратися з поганим настроєм і порушенням психіки. Крім того, родзинки при грудному вигодовуванні зміцнюють організми мами і малюка.

Вітаміни і корисні елементи

РечовиниДія

Вітаміни В1, В2 і В5 Покращують сон, нормалізують роботу нервових клітин, забезпечують правильний обмін речовин в організмі, є хорошим антидепресантом. РР (нікотинова кислота) Бере участь в клітинному диханні і обміні білків, регулює роботу нервових клітин. Калій Стимулює роботу серця, позитивно впливає на роботу нирок, нормалізує стан шкіри. Фосфор Покращує пам'ять і мозкову діяльність, зміцнює кістки і зуби. Натрій Регулює обмін води і солі в організмі, підтримує нормальний ритм серцебиття. Кальцій Формує і підтримує кісткову тканину, зміцнює нігті Магній Протистоїть стресу, алергії і запалень, бере участь в згортанні крові, Залізо Захищає від бактерій, утворює імунітет, протистоїть вірусам і допомагає при головних болях

Як їсти родзинки при лактації

Незважаючи на корисність родзинок, вводити продукт в раціон слід акуратно. Надлишок родзинок викличе у грудничка коліки, здуття живота або алергію. Пробувати родзинки краще через два-три місяці після народження малюка. За цей час організм зміцніє і адаптується. Чим старша дитина, тим менше ймовірність негативної реакції на нову їжу.

При перовой пробі з'їжте невелику родзинку і спостерігайте за самопочуттям малюка два дні. Пам'ятайте, що в цей же час не можна вводити в раціон ще один новий продукт. Потрібно точно знати на яку їжу реагує організм немовляти!

Якщо негативної реакції немає, то можна вводити родзинки в раціон годуючої мами. Якщо у немовляти з'явилися висипи, почервоніння або засмучений шлунок, то відкладіть спроби мінімум на місяць.

При грудному годуванні перед вживанням родзинки можна проварити 2-3 хвилини і настоювати мінімум одну годину. Вийде узвар, який набагато корисніше компоту.

Якщо ви їсте родзинки в звичайному вигляді, то доза при лактації становить маленька жменька 2-3 рази в тиждень. Перед вживанням промийте ягідки водою і запарьте окропом.

Також можна зварити компот або зробити запечений десерт з яблука з родзинками. Яблука при грудному годуванні це один з небагатьох фруктів, який можна вживати вже в перші тижні життя малюка. Особливо в печеному вигляді.

Щоб приготувати такий десерт, очистіть яблуко від шкірки і приберіть серцевину. Всередину помістіть по одній столовій ложці родзинок, зверху покладіть шматочок вершкового масла.

Яблука розкладіть в спеціальні форми для запікання. У форму налийте натуральний яблучний сік або питну воду. Випікайте 45-50 хвилин при 180 градусів.

Випікайте 45-50 хвилин при 180 градусів

Як правильно вибрати родзинки

Неякісний родзинки зашкодить і малюкові, і мамі. Тому ретельно вибирайте сухофрукти. Не беріть занадто жорсткі або занадто м'які ягоди. Це говорить про неправильній сушці і зберіганні.

Занадто яскравий колір свідчить про велику кількість хімікатів. Гарний рівномірно пофарбований і м'який родзинки - результат застосування барвників і консервантів. Тому вибирайте темні непрозорі і зморщені плоди.

Виділяють чотири види родзинок:

  • Звичайний - світлі ягідки середніх розмірів з кісточкою;
  • Сабза або "Кишмиш" - світлі плоди без кісточок;
  • Бдана або шигані - темний вигляд, якій найбільш корисний;
  • Великий - солодкий родзинки, який виготовляють із сорту винограду "Дамські пальчики".

Щоб родзинки не втратила корисні властивості, зберігайте сухофрукти в темному і сухому приміщенні з хорошим провітрюванням при температурі до 10 градусів тепла. При таких умовах плоди можна зберігати близько року.

Сушимо виноград будинку

Щоб забезпечити безпеку малюка, готуйте сухофрукти самостійно! Для суші можна вибрати чорний, білий і рожевий виноград сортів "Кишмиш", "Мускат", "Султану", "Кодрянка", "Різамат".

Засушувати виноград можна декількома способами. Серед популярних, природна сушка під сонцем. Однак в Середній Азії впевнені, що засушувати плоди потрібно тільки до тіні. Однак для цього потрібні просторі провітрюваних приміщеннях.

У домашніх умовах для сушіння можна використовувати електричну сушарку. Якщо ж ви вирішили сушити на сонці, то обов'язково перевіряйте плоди на гниль і бруд. Для сушки розкладіть ягоди в лотку або на папері, кожні три дні перевертайте виноградинки.

Ізюм - відмінний спосіб підняти настрій і позбутися від стресу. Він замінить солодке, яке не рекомендується вживати мамі, що годує. Крім того, сухофрукт надовго збереже корисні властивості на відміну від свіжого винограду.

data-matched-content-rows-num = "9, 3" data-matched-content-columns-num = "1, 2" data-matched-content-ui-type = "image_stacked"

Підписуйтесь на нашу групу

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация