Календар Майя нескінченний

Пропоную вашій увазі цікаву інтерпретацію календаря Майя.

Порівняємо символи з сучасними знаннями.

Жовтим кольором позначено (1) Земна вісь, (2) синім екліптика в дні рівнодення в момент коли сонце знаходиться точно на півдні і в зеніті, (3) білим екватор.

Вид з Мексики в дні рівнодення.

Вид з Мексики в дні сонцестояння.

Схема сходу і заходу Сонця на території Мексики в дні рівнодення 23сентября-23марта і сонцестояння 21червня-.22декабря.

Відомий шлях Сонця по небу від сходу до заходу сонця над Мексикою в момент сонцестояння.

У центрі Сонце, праворуч і ліворуч Земля в дні рівнодення.

Кажуть що це -

  • Є релігійний календар, в якому 260 днів - повний релігійний цикл.
  • Є 20 «тижнів», складених з 13 днів. Кожен тиждень має особливе ім'я, графічну емблему і унікальне значення.

Тепер потрібно визначити до чого був прив'язаний цей рахунок, він не міг бути просто вигаданий, я думаю, що древні астрономи вели спостереження і саме вони відображені в цій схемі.

Порівняємо з найяскравішою і близькому планетою до Землі.

І так, що якщо цей календар був складений древніми в ході спостереження за Венерой.Відімость становить 263дня, але це при наявності сучасного обладнання, можливо древні астрономи могли бачити її тільки 260 днів вранці і 260 вечером.Возможно так само, що в с точки їх спостереження Венеру було видно рівно 260 днів, це треба з'ясувати.

Що ж означають 20 символів і 13 чисел?

Пояснення: Венера проходить через різні фази. Як і наш Місяць, Венера може виглядати як повний диск або як тонкий півмісяць. Ця послідовність зображень була отримана протягом декількох місяців і показує не тільки зміна фази, але і зміна видимого кутового розміру Венери. На негативному зображенні в середині послідовності Венера знаходиться в новій фазі, яка настала під час рідкісного часткового затемнення Сонця Венерою в 2004 році.

Відомий математик Гаусс розповідає, що одного разу він запропонував своїй матері поглянути в астрономічну трубу на Венеру, яскраво сіявшую на вечірньому небі. Математик думав вразити мати несподіванкою, так як в трубу Венера видно в формі серпа. Здивуватися, однак, довелося йому самому: приставивши очей до окуляра, жінка не висловила жодного подиву з приводу виду планети, а спитала лише, чому серп звернений в трубі в зворотну сторону ... Гаусс не підозрював до того часу, що мати його розрізняє фази Венери навіть і неозброєним оком. Таке гострий зір зустрічається дуже рідко; до винаходу зорової труби ніхто тому не підозрював про існування фаз Венери, подібних місячним.
Відомий математик Гаусс розповідає, що одного разу він запропонував своїй матері поглянути в астрономічну трубу на Венеру, яскраво сіявшую на вечірньому небі

Мал. 63. Фази Венери, видимі в телескоп. Венера в різних фазах має різний видимий діаметр внаслідок зміни відстані від Землі

Особливість фаз Венери та, що діаметр планети в різних фазах неоднаковий: вузький серп по діаметру значно більше повного диска (рис Особливість фаз Венери та, що діаметр планети в різних фазах неоднаковий: вузький серп по діаметру значно більше повного диска (рис. 63). Причина - різне видалення від нас цієї планети в різних фазах. Середня відстань Венери від Сонця 108 мільйонів км, Землі - 150 мільйонів км. Легко зрозуміти, що найближча відстань обох планет дорівнює різниці 150-108, т. Е. 42 мільйонам км, а найдальше - сумі 150 + 108, т. Е. 258 мільйонам км.
Отже, видалення Венери від нас змінюється в цих межах. У найближчому сусідстві з Землею Венера звернена до нас неосвітленій стороною, і тому найбільша її фаза абсолютно невидима. Відходячи від цього положення «нововенерія», планета набуває вигляду серпа, діаметр якого тим менше, ніж серп ширше. Найбільшою яскравості Венера досягає не тоді, коли її видно повним диском, і не тоді, коли діаметр її найбільший, а в деякій проміжній фазі. Повний диск Венери видно під кутом зору 10 ", найбільший серп - під кутом 64".
Вищої ж яскравості планета досягає через три декади після «нововенерія», коли кутовий діаметр її 40 "і кутова ширина серпа - 10". Тоді вона світить в 13 разів яскравіше Сиріуса, найяскравішої зірки всього неба.

(1) Видиме зміна розміру об'єкта, (2) освітленість об'єкта в залежності від його місця розташування, (3) нова фаза (молода Венера)
(1) Видиме зміна розміру об'єкта, (2) освітленість об'єкта в залежності від його місця розташування, (3) нова фаза (молода Венера)   Що якщо в календарі йде мова про фази Венери, тоді одна фаза триває 13 днів, а всього їх 20
Що якщо в календарі йде мова про фази Венери, тоді одна фаза триває 13 днів, а всього їх 20.

У центрі куля розділений навпіл на (1) - темну і (2) - світлу сторону, Венера видно 263 дня вночі і 263 дня вранці.

Традиційний компас феншуй ЛОПАНЬ

1. північний захід, 2. північ, 3. північний схід, 4. схід, 5. південний схід, 6. південь, 7. південний захід, 8. захід.
І так в центрі календаря Майя і Китайського Лопань насамперед звичайний компас.

Порівняйте календар майя -дві ліві картинки, з компасом лопань-права картінка.Обратіте увагу на скручування в центрі, воно в різних напрямках.

Венера - обертається навколо осі в зворотному напрямку по відношенню до Землі і більшості інших об'єктів в Сонячній системі.

Ось і малюнок з поля, темне і світле, ніч і день, добро і зло ітд.

Ось і малюнок з поля, темне і світле, ніч і день, добро і зло ітд

9,08,2005

Схожість з календарем очевидне.

Знімок Венери 9,08,2005г, зверніть увагу на освітленість планети, думаю що в центрі малюнка показана фаза Венери.

А тепер сюрприз)))

Всі три малюнки були зроблені в один месяц.Ето явно не особа гуманойда))).

Привів це порівняння лише для наочності, як висвітлюється об'єкт, як відбивається світло від нього і як він відкидає тінь.

Цей малюнок ідеально вписується в календар, 20 пірамід на малюнку і 20 символів на календарі.

Схема видимого руху Венери в календарі Майя.

На календар були накладені малюнки з полів і схема видимого руху Венери, пропорції малюнків залишилися незачепленими, таких збігів не буває, 20 знаків по колу відносяться саме до Венери

Йдемо далі

Жовтими кружками я виділив однакові символи, всього їх 12 по 6 з кожного боку, думаю це звичайні Земні місяці, але ось рахунок вівся інакше, він не йшов по колу, а рухався в різні боки, зверху вниз і навпаки по шість місяців.

Ось як рухається Сонце протягом 12 місяців.

Навпаки зазначених вище 12 однакових символів розташовані групи складаються з 4-х також однакових символів і одного кола посередині, де (1) це тижні, а (2) це місяці.

сонячний цикл

Це поняття відноситься до майже регулярним серіям спостережуваних на Сонце змін, які супроводжують процес намотування і подальшого звільнення магнітного поля. Ця інтригуюча картина поведінки поля на Сонці вперше привернула увагу астрономів при спостереженнях сонячних плям. Спостереження сонячних плям, які використовуються для наукових досліджень, астрономи проводять протягом майже чотирьох останніх століть. Галілей проводив свої спостереження в 1610-1611 рр., І з цього періоду реєстрація плям те проводилася, то припинялася, то поновлювалася знову.

Зовнішнє коло має 22 однакових символу по 11 з кожного боку, в природі є 22х літній період сонячної активності.

До 1843 Генріх Швабе [ Schwabe, Heinrich Samuel ] Аптекар і астроном-любитель з Дессау (Німеччина) зібрав досить багато даних для того, щоб підтвердити довгий час існувала припущення про регулярні флуктуаціях числа сонячних плям. Швабе показав, що число плям на диску змінюється циклічно, досягаючи максимуму приблизно через кожні одинадцять років. Наступним, хто вніс істотний внесок в дослідження сонячних плям, був Рудольф Вольф [ Rudolf Wolf ], Швейцарський астроном, який в середині XIX століття зібрав всі, які тільки міг, дані про плями і привів їх до зручного виду. Він встановив, що середній період циклу дорівнює 11,1 року.

Для того щоб надати сенс суб'єктивного судження про ступінь запятненности Сонця, визначення числа сонячних плям, дане Вольфом, використовується до цих пір. Це число, що визначає міру сонячної запятненности, бере до уваги як число груп сонячних плям, так і число самих плям, які спостерігалися в даний день. Кожна група приймається за десять одиниць, а кожне пляма - за одиницю. Загальний відлік за день - число сонячних плям Вольфа; воно може бути і настільки малим, як нуль, і настільки великим, як 200.

Схоже стародавні добре знали, що відбувається на сонці, цей малюнок дуже схожий на графік.

Англійський астроном Едвард Маундер [Edward Walter Maunder] вперше побудував в 1922 р діаграму, званої «метеликами Маундера». Вона показує залежність широти сонячних плям від часу (в сонячному циклі). Характерна форма діаграми «метеликів Маундера» свідчить, що плями поступово зміщуються до екватора. Окреме пляма не рухається; змінюється лише середня широта, на якій з'являються плями.

Цикл активності сонячних плям має пряме відношення до клімату на Землі. У деяких дерев, наприклад, товщина річних кілець теж має 11-річний цикл. Між 1650-1715 рр. плям на Сонці практично не було (мінімум Маундера), сонячний цикл начебто зовсім зник. Це відповідає періоду виключно холодну погоду в Європі. Пояснення мінімуму Маундера - одна з проблем сучасної астрофізики.

Закон чергування магнітної полярності
Найважливішою особливістю циклу сонячної активності є закон зміни магнітної полярності плям. Протягом кожного 11-річного циклу всі провідні плями біполярних груп мають деяку однакову полярність в північній півкулі і протилежну в південному.

Те ж саме справедливо для хвостових плям, у яких полярність завжди протилежна полярності ведучого плями. У наступному циклі полярність провідних і хвостових плям змінюється на протилежну. Одночасно з цим змінюється полярність і загального магнітного поля Сонця, полюси якого знаходяться поблизу полюсів обертання. Тому правильніше говорити не про 11-річну, а про 22-річному циклі сонячної активності (цикл Хейла, 1919).

цим посиланням: для більш докладного вивчення- http://tvsh2004.narod.ru/astr_sun/ss_sun3.html

Значення цього символу може бути наступне, два об'єкти рухаються в протилежні сторони, але вони практично ідентичні один одному, швидше за все це один і той же об'єкт який змінює свій напрямок і состояніе.Етот об'єкт -Солнце, воно рухається то в верх то вниз і воно змінює полярність магнітного поля.

Ось ще приклад.

Двоє коней в Англії, думаю вони теж символізують видимий рух Сонця,

6 місяців воно піднімається і 6 місяців опускається над рівнем горизонту.

Сонце дуже точний орієнтир, але календар при цьому буде не круговим, а (возвратнопоступательним).

На схемі це можна зобразити приблизно так.

Венера і комети (майя і ацтеки).

Напевно, ніякі інші стародавні народи не поклонялися настільки ревно планеті Венера, як майя і ацтеки.

Венера - третій за яскравістю світило на земному небі після Сонця і Місяця. Саме з нею ацтеки злили образ свого найбільшого божества - Кетцалькоатля. Туди, на цю планету, на їхню переказами, головний Бог одного разу пішов з Землі, обіцяючи в один прекрасний день повернутися знову. Тому ранковий схід у Венери в житті майя був особливою подією. З вражаючою точністю вони визначали синодичний період обертання Венери, тобто інтервал часу між двома однаковими положеннями планети по відношенню до Сонця і до Землі. Різниця з сучасними даними - всього 0.08 діб. На півострові Юкатан збереглася принаймні три споруди, преднозначенной для спостереження Венери. Перш за все, це знаменитий храм - обсерваторія Каракол в Чичен-Іца ( «Криниця людей Іца») і два інших: «Платформа Венери» і «Палац Правителя».

Цікаво, що у інків і комета, і планета Венера називалися одним і тим же словом - ческа.Оно мало два значення: «кучерявий» і «гонець». Комет і те й інше в полне підходить.

У 1995 році, коли на нашому небі з'явилася комета Хіякутаке, планета Венера теж була прекрасно видно. І ще один збіг: комета Хіякутаке відкрита була в сузір'ї Терезів, а зникла поблизу Тельця; обидва ці знака традиційно пов'язують з Венерою.

З року в рік вдень і вночі чергують астрономи на обсерваторіях. Результати їх роботи - фотознімки та нескончаемин стовпчики цифр - зрозумілі не кожному. Але благодоря їм людина проник вже у багато таємниць Природи і крок за кроком продовжує дізнаватися закони безкрайнього

зоряного світу, який ми називаємо Всесвіту.

Mayan कैलेंडर

Трек Венери.Відімий з Землі шлях Венери за певний проміжок часу.

Найяскравіший трек - Венера. Зоряний екватор проходить крізь праву третину кадру де лінії намальовані зірками майже прямі. Зірки, розташовані північніше і південніше екватора, залишили за собою окружності з центрами в північному і південному небесних полюсах. Австралія

На фото добре простежується небесний екватор, де лінії намальовані зірками майже прямі
На фото добре простежується небесний екватор, де лінії намальовані зірками майже прямі. Зірки, розташовані північніше і південніше екватора, залишили за собою окружності з центрами в північному і південному небесних полюсах.

Що ж означають 20 символів і 13 чисел?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация