Канікули в Києві дітям

  1. Канікули дітям в Києві. Екскурсії на автобусі по Києву
  2. Екскурсійна програма:
  3. У вартість туру входить:

Канікули дітям в Києві.

Екскурсії на автобусі по Києву

Київ, столиця України.

Великий місто, для туристів на будь-який смак. Представляємо Вам орієнтовну програму для Вашої групи

Екскурсійна програма:

1 день

Зустріч групи на ж / д вокзалі або автовокзалі.

Оглядова екскурсія по місту, друга половина дня екскурсія в етно-комплекс «Мамаєва Слобода»

«Мамаєва Слобода» - місце, де річка Либідь бере свій початок. 300 років тому тут був Михайлівський Золотоверхий монастир, а поруч проходив шлях на Белогородку і Васильків. Тут були прекрасні сади, а недавно, немов у казці, з'явилися маленькі будинок ики під золотими дахами. Слобода - це козацьке поселення періоду XVII-XVIII століть, на сьогоднішній день є унікальним комплекс му, у якого немає аналогів навіть в Україні. Всього налічується 98 об'єктів: садиба сотника, гончара, козака-коваля, козаків-оруженцев, священика, єврея-крамаря, церква. Це земля, що стоїть на сторожі пам'яті. Сьогодні тут можна доторкнутися до живої історії або приміряти справжній наряд українців. У самому центр е Слободи, знаходиться дерев'яна діюча церква Покрова Пресвятої Богородиці, схожа на ту, що стояла за часів Б. Хмельницького на Запорізькій Січі. У садибі «Мамаєвої Слободи» вам запропонують страви міщанської, благородної, козацької та селянської кухонь, а також напої по старосвітських рецептами, що зігрівають душу. Всі страви подають в посуді, виготовленої за історичними зразками і спеціально на замовлення. Вона справді унікальна і мальовнича. Цей комплекс не залишить вас байдужими.

Цей комплекс не залишить вас байдужими

«Мамаєва слобода» - музей під відкритим небом в Київ е. Основним напрямком комплексу є відтворення українських обрядів і традицій. Під час національних та релігійних свят на території Мамаєвої слободи проходять народні гуляння. Також в слободі можна ознайомитися з особливостями архітектури та мистецтва українського бароко, а також пізнати особливості життя і побуту українських козаків.

Тут проводяться інтерактивні екскурсії, на яких можна приміряти справжній український наряд, салютувати з козацької гармати, навчитися мистецтву дзвонаря.

Регулярно проводяться майстер-клас и народних промислів і ремесел, а також уроки народознавства.

Трансфер в готель

Вечеря в ресторації

2 день

Сніданок в готелі

Виїзд на автобусно-пішохідну екскурсію «Багатоликий Печерськ»

Печерськ - один з найдавніших район ів Києва, розташований на крутих схилах Дніпра а, є центром адміністративно-політичної, економічної, наукової та культурного життя столиці України.

Цей район можна умовно поділити на три напрямки: духовний Печерськ, аристократичний Печерськ і звичайно ж - адміністративний Печерськ.

Духовний Печерськ це звичайно ж Києво-Печерська Лавра.

Києво-Печерська Лавра - другий Єрусалим - є одним з найбільш священних місць в Київ е. Протягом вже майже одного тисячоліття, Києво-Печерський монастир був і залишається одним з найбільш популярних туристичних місць Києва. Таку популярність монастиря можна пояснити не тільки тим, що він являє собою колиску українського християнства, а також виділяється прекрасної і вражаючою архітектурою. Монастир відомий своїми печера ми, в яких вже протягом століть зберігаються мощі святих, які дивом збереглися до наших днів. Також доведено, що вищезгадані мощі святих, мають зцілюють властивості.

Києво-Печерська Лавра - це уділ Пресвятої Богородиці, колиска чернецтва на Русі і святиня православної віри.

Ансамбль Києво-Печерської Лаври складався протягом майже дев'яти століть, і кожна епоха залишила тут свій слід. Названі е Києво-Печерської Лаври походить від слова «печери», які знаходяться на її території. Лавра - це почесна назва, яке давалося дуже великим і значним монастирям.

Монастир був заснований в ХI столітті монахами Антонієм, родом з Любеча, і Феодосієм. Антоній першим оселився в печері, яку нібито викопали варяги. Феодосій займався організацією чернечого побуту.

В даний час архітектурний ансамбль Києво-Печерської Лаври складається з трьох різних за величиною груп. На відносно рівному плато знаходиться Верхня Лавра, в улоговині на схилі гори як би «приліпилися» споруди на Ближніх печерах, а далі на височини розмістилася група будівель на Дальніх печерах. Монахов і затворників Києво-Печерської Лаври відрізняли високі моральні якості і подвижництво, що викликало повагу у освічених і впливових людей того часу. Згодом монастир перетворився в освітній заклад - академію православних правителів.

Аристократичний Печерськ представлений вишуканими особняк ами Липок - кварталу київської знаті. Вражають уяву Липські особняки 2 пол. 19 - початку 20 століття:

Будинок Лібермана - «пряниковий» будинок. Тут чудові різьблені стелі і кахельні голландські печі. При Лібермана до пічкам провели диво інженерської думки - заховані в стінах труби з водою. Вона грілася в печах і обігрівала зали.

Але головне все ж не це, а чарівний розсувний стеля в одній з кімнат на другому поверсі. Явив себе він світу зовсім недавно. У роки перебудови під час одного з засідань «письменників» раптом обрушився дах. Коли пил від штукатурки осіла, засідателі побачили ... шматок іншого стелі, який був викладений з бамбука! Виявилося, що в цій кімнаті архітектор на особисте прохання Лібермана дав йому можливість спати ... під відкритим небом. Це мало важливе релігійне значення. Справа в тому, що в один з іудейських свято ів - Суккот - євреї повинні, за заповітами предків, тиждень жити в курені і молиться під зірками.

Будинок з химерами (Городецького) "Будинок Городецького" - це, звичайно, не просто будинок, це казка, пригодницька розповідь, дитяча ілюстрована книжка ... Там виростають зі стін слони, носороги, антилопи і величезні жаби на даху, і наяди верхи на вусатих дельфінах і в канелюр колон звиваються маленькі ящірки і змії, а на решітці вдома дикий барс (або щось йому те саме) бореться з могутнім орлом.

Будинок удови, що плаче. На цей будинок потрібно дивитися під час дощу - тоді стає зрозуміло його назву. Треба відшукати красиве жіноче обличчя на фасаді будівлі, і ви побачите, як по ньому стікають краплі-сльози. Втім, назва пояснюють не тільки дощем, потоки якого ковзають по щоках сумної кам'яної красуні, а ще й тим, що після смерті останнього власника цього будинку, відомого київського підприємця Тев'є Мойсейовича Апштейна, тут п'ять років жила його невтішна дружина. Особняк виконаний в стилі модерн, двоповерховий, цегляний, прямокутний в плані з подовжнім плануванням. У східній частині розташована парадна і чорні сходи. З півночі на двох поверхах лоджії. У будівлі є 4 фасаду і кожне з них має своє рішення.

Адміністративний Печерськ - тут розмістилася політична еліта.

Кабінет Міністрів України. Будівля, побудована в 1936-1938 р, є найбільшим адміністративним спорудою Києва. Його площа становить 235000 м². Призначалося спорудження для розміщення в ньому Комісаріату внутрішніх справ, хоча протягом всього часу служило і служить будинком українського уряду. Центральна частина будівлі налічує 10 поверхів, бічні частини - по 8 і 7 поверхів. Цікава планування будівлі в плані готовності до можливої ​​оборони: коридори закруглені, форма цієї споруди передбачає неможливість стрільби з-за рогу.

Найімовірніше, між будівлею Кабінет а Міністрів і Верховної Ради існують спеціально обладнані підземні коридори, службовці запасним виходом, однак така інформація не має офіційного підтвердження.

Верховна Рада. На місці будівлі Верховної Ради споконвіку був труднопроходимий ліс, аж до часів Російської імперії, коли тут розміщувався господарський двір Царського палацу. У 1935 році архітектор Володимир Заболотний проектує будівлю, за що удостоюється Сталінської премії і почесної посади головного архітектор а Києва. У порівнянні з великовагової монументальністю інших урядових будівель тієї ж сталінської епохи, Будинок Народного Уряду - так іменували його тоді, виглядає легким і лаконічним. Почасти це сприйняття досягнуто завдяки скляному даху, яка закріпила за спорудою прізвисько «будинок під куполом».

Побувавши в 1942 році в окупованому Києві, міністр озброєнь нацистської Німеччини і улюблений архітектор фюрера Альберт Шпеєр згадував: «Проект будівлі Верховної Ради України цілком міг бути створений талановитим випускником паризької Академії витончених мистецтв. Мені навіть прийшла в голову думка розшукати архітектора і запропонувати йому роботу в Німеччині ». Тож не дивно, що після таких слів гітлерівці не наважилися заподіяти ніякої шкоди будівлі. За все своє існування воно не знав значних видозмін.

Адміністрація Президента України Побудована в 1936-1939 роках за проектом харківського архітектора Сергія Григор'єв а для штаб а Київського особливого військового округу. Зодчий настільки точно розрахував усі деталі, що величезний будинок, незважаючи на розташування на вузькій вулиці, не тільки не розчавив довкілля, а й добре проглядається з усіх точок.

Монумент альность будівлі підкреслюють чотири поліровані кам'яні кулі біля парадного входу. У таблички «Президент України» на фасаді часто фотографуються гості міста.

У таблички «Президент України» на фасаді часто фотографуються гості міста

На завершення екскурсії - захоплююча екскурсія по одному з новітніх музеїв Києва - Музею води. Водно-інформаційний центр організований в 2003 р, в приміщеннях старовинних водонапірних веж і резервуарів, на пагорбі в Міському саду в Києві. Експозиція Музею води знайомить відвідувачів з природою кругообігу води, технологією водозабору, водопостачання і каналізації. Можна здійснити подорож по каналізаційному колектору до очисних споруд Бортницької станції аерації, спостерігати за таненням льодовиків, зародженням дощу та виверженням гейзера. Для дітей є можливість змінити русло річки, погратися з мильними бульбашками, перевірити силу на водяному насосі, а також доторкнутися до живої риби.

Трансфер в готель

Вечеря в ресторації

Вільний час.

3 день

Сніданок в ресторані готелю.

Відправлення на екскурсію «ДРЕВНІЙ КИЇВ»

Ми запрошуємо вас здійснити екскурсію по найдавнішій частині Києва, підійти до витоків заснування нашого славного міста, відвідати місця, де оселилися перші київські князі (Старокиївська гора).

Наша екскурсія почнеться з огляду Золотих Воріт, легендарного вхід а в град Київ. У давнину Золоті ворота були частиною потужного фортифікаційного комплексу, що оточував Київ, поряд з високими валами загальною довжиною 3,5 кілометра, глибокими ровами і.т.д. Вони представляли собою потужну кріпосну башту з широким проїздом, кам'яними брамами. Вінчала ворота однокупольная церква Благовіщення, прикрашена мозаїкою і фресками. На жаль, до наших днів збереглися тільки ворота. Пройшовшись по вулиці Володимирській (найстаріша вулиця в світі), ми потрапляємо в світ духовності і чистоти - перед нами Софіївська площа і ще більш величний Софіївський Собор. Свята Софія - всесвітньо відомий пам'ятник історії, архітектури, монументального живопису, зведений у першій половині 11 століття за князювання Ярослава Мудрого в період розквіту Київської Русі. Існують також версії, згідно з якими будівництво храму Святої Софії почалося ще за часів Володимир а Великого, попередника Ярослав а. Назва собору походить від грецького слова «Софія» - «Мудрість». Тут же на Софіївській площі встановлено пам'ятник Б. Хмельницькому, як стверджують історики, саме на цьому місці, коли то, жителі міста величали гетьмана і його дружину. Пройшовши далі, ми познайомимося ще з одним храмом духовності - Михайлівський Золотоверхий Монастир. Заснований в 1108 році київським князем Святополк му Изяславович їм, монастир був освячений на честь архістратига Михайло а. Святий Михайло, особливо шанований в Візантії, культ якого разом з християнством був занесений звідти, чтился як покровитель князів, заступник під час військових походів. Йому приписували знищення язичницьких ідолів; пізніше Михайло став захисником козацтва. Михайло - святий покровитель Київ а й киян. У зв'язку з тим, що єдиний купол головного монастирського храму був вперше в Києві позолочений, монастир іменували Золотоверхим. З початку 12 століття, після поховання в храмі князя Святополка, він стає княжою усипальницею.

Центром княжого граду за часів Володимира була місцевість навколо сучасного Національного музею історії України. Навколо збереглися фундаменти князівських палаців Х століття і відомої Десятинної церкви - першого кам'яного храму новохрещену Русі. У церкві трагічна доля: в 1240 р вона стала останнім місцем оборони киян від монгольського ярма. Тут вони і загинули під уламки стін, розбитих монгольськими таранами. Ще одне диво Києва знаходиться поруч - це Андріївська церква. Саме тут двадцять століть назад апостол Андрій Первозванний встановив хрест і проголосив пророчих слова про те, що буде тут град великий і славний і благословив гори над Дніпро му. Найприємнішим способом спуститися з Верхнього міста на Поділ - це пройтися по Андріївському узвозу. Його вважають найбарвистішою історичної вулицею Києва. Тут кожен день можна купити оригінальні твори мистецтва: живопис, скульптуру, кераміку і в принципі все що завгодно - переважно безпосередньо у авторів. Найпомітнішим спорудження спуску є будинок № 15, названий князями «Замок Річарда». Споруджений в 1902-1904 роках в стилі англійської неоготики, він дійсно нагадує своєю баштою, стрілчастими вікнами і арками лицарський замок. А чавунної сходами вздовж стіни замку можна піднятися на оглядовий майданчик, звідки відкривається фантастична панорама Дніпра і лівого берега. Андріївський узвіз славиться своїми невеликими, але унікальними музеями. Наприклад, будинок №13 це музей Михайло а Булгаков а. Тут відомий письменник провів своє дитинство і юність. І тут же поселив героїв свого роману «Біла гвардія». А на фасаді будинок а № 11 примостився з хитрою мордою булгаковський кіт Бегемот. Музей однієї вулиці - єдиний в своєму роді. Це приголомшливе місце - своєрідна машина часу: ви заходите і відразу потрапляєте в атмосферу Києва ХХ століття. Ось ми виходимо на головну площу Поділ а - Контрактова площа. Коли то тут було велике торжище, з якого, власне кажучи, і почався Поділ. Тут знаходиться дуже елегантне спорудження - готельний двір. За задумом інженерів це повинен був бути двоповерховий будинок для торгового центру - з магазинами, а в просторому подвір'ї замкнутого чотирикутного будівлі теж повинна була йти торгівля. Але встигли побудувати лише перший поверх, коли подільський пожежа знищила все. Зовсім поруч - старий фонтан «Самсон» і сонячний годинник роботи метра Брульйон. Але Контрактова площа - адже не весь Поділ. Тут багато давніх храмів і монастирів: Фроловский жіночий монастир, Іллінська церква, церкви Хрестовоздвиженська, Миколи Набережного, Миколи на водах, Миколи Притиска. Ще один, дуже подільський музей - музей Аптека. У 1728 році тут відкрилася перша міська аптека. Зараз тут дуже хороша колекція старовинних аптечних приладдя, і в той же час діюча аптека.

Пройшовши по вулиці Сагайдачного (новий Бродвей Подолу) ми виходимо на Поштову Площа, на якій знаходиться Річковий вокзал, де при бажанні зможемо покататися на катері.

Трансфер на ж / д вокзал або автовокзал.

У вартість туру входить:

трансфер по програмі;
проживання в готелі;
харчування (сніданки, вечері);
екскурсії і вхідні квитки по програмі;
супровід представником компанії;
страхування.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация