Карта Пушкіна

  1. Історична довідка
  2. Must Visit

Пушкін - місто в складі Пушкінського району Санкт-Петербурга. Карта Пушкіна показує, що місто розташовується на південному заході Петербурга, на лівому березі Неви.

Пушкін - унікальне місто-музей, колишня імператорська резиденція. У місті розташовується музей-заповідник «Царське село», а також велика кількість історичних будівель і парків. Місто включений в список пам'ятників ЮНЕСКО. Сьогодні Пушкін вважається елітним районом Петербурга. Економіка міста ґрунтується на туристичній сфері, сфері послуг, торгівлі, машинобудуванні і харчовій промисловості.

Економіка міста ґрунтується на туристичній сфері, сфері послуг, торгівлі, машинобудуванні і харчовій промисловості

Катерининський палац у Пушкіні

Історична довідка

Історія Пушкіна починається з 1710 року, коли садиба Сарская миза була подарована Петром I майбутній дружині Катерині I

При Єлизаветі Петрівни і Катерині II перебудовується палац і розбивається пейзажний парк. У 1780 році, щоб обмежити Царське село, поруч виникає місто Софія. У 1808 році Царське село об'єднується з Софією в єдине місто.

У 1837 році в Царському селі відкривається перша ж / д дорога. У 1905 році Олександрівський палац стає резиденцією Миколи II. У 1918 році палаци перетворені в музеї, а місто отримує назву Дитяче село. У 1937 році місто перейменоване в Пушкін. З 1936 року місто входить до складу Ленінграда. З вересня 1941 по січень 1944 місто окуповане німецькими військами.

Олександрівський палац в Пушкіні

Must Visit

На супутниковій карті Пушкіна з вулицями і будинками можна побачити головні пам'ятки міста: музей-заповідник «Царське село» з Єкатерининським палацом і Єкатерининським парком, Олександрівський парк і Олександрівський палац, Баболовський, Фермерський і Окремий парки.

Обов'язкові до відвідування Царськосельський ліцей, Китайське село, Буферний парк, Феодорівський державний собор, будівлю залізничного вокзалу, Федоровський містечко і Софійський собор. У Пушкіна варто побачити Гостинний двір, Запасний палац, музей-дачу А.С. Пушкіна, особняк Кочубея, Знам'янської церква, церква Різдва Пресвятої Богородиці при Царскосельской гімназії та багато іншого.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация