Католики і православні обговорили в Одесі духовну шкоду йоги, гомеопатії, айкідо і Гаррі Поттера

15 04 2016

Україна

Уже в 10-й раз навчально-виховний комплекс «Нарнія» в Одесі (існує з 2006 року), єдина римсько-католицька школа в Україні, організувала семінар «Виховувати по-християнськи», який відбувся 8 квітня, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Сatholic-media.org .

Уже в 10-й раз навчально-виховний комплекс «Нарнія» в Одесі (існує з 2006 року), єдина римсько-католицька школа в Україні, організувала семінар «Виховувати по-християнськи», який відбувся 8 квітня, повідомляє   Релігія в Україні   з посиланням на   Сatholic-media Уже в 10-й раз навчально-виховний комплекс «Нарнія» в Одесі (існує з 2006 року), єдина римсько-католицька школа в Україні, організувала семінар «Виховувати по-християнськи», який відбувся 8 квітня, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Сatholic-media.org .

Семінар покликаний відповісти на актуальні проблеми, пов'язані з процесом формуванням молодої особистості. В цьому році було звернуто увагу на проблему окультизму.
Представники як Католицької, так і Православної Церков, а також публіцист з Польщі, лікар і вчитель, що брали участь в семінарі, міркували над питаннями: "Чому християнин не повинен займатися йогою? Наскільки гомеопатичні ліки несуть в собі духовну загрозу? Які ігри, книги і фільми можемо назвати окультними? Чому заняття з айкідо - це токсична загроза для душі? Які капкани приготував злий дух в інтернеті і в комп'ютерних іграх? Чому краще не читати «Гаррі Поттера»? ".
Почесний патронат над семінаром здійснює Генеральне консульство Республіки Польща в Одесі. У вступному слові генеральний консул Даріуш Шевчик зазначив, що без здорової духовності не буде здоровою українського народу.
Греко-католицькі священики о. Ігор Тарас і о. Володимир Ждан представили біблійний генезис сатанізму, а також окультні мотиви в комп'ютерних іграх і фільмах для дітей. Вони розповідали про те, як окультні речі і символи маскуються, щоб сховатися, а люди це використовують як захист (як приклади називалися червона нитка, оберіг, шпильки, ляльки-мотанки, п'ятикутна зірка, покемони, Монстр Хай і т.д.) .
Семінар покликаний відповісти на актуальні проблеми, пов'язані з процесом формуванням молодої особистості Протоієрей Ілля Тетерько (священик УПЦ, відомий як духівник Валерія Каурова і «Единого Отечества»), звернув увагу на те, що більшість віруючих парафіян підходять до молитви, до таїнств, ікон, реліквіям і т. Д. Як до магічних речей, забуваючи, що вони допомагають тільки силою самого Бога.
Монахиня і одночасно лікар-хірург Світлана Гумінський (Гоноратка) підкреслила небезпеки, пов'язані з нетрадиційною медициною, особливо з гомеопатією, а Роберт Текелі з Польщі (займається вивченням духовних загроз і маніпуляцій особистістю) показував присутність окультизму в деяких явищах сучасної культури: "Є два шляхи пізнання світу: розум і віра. Поп-культура являє зло, як щось хороше ... Щоб не піддатися впливу зла, ми повинні жити в глибокому союзі з Богом. ми можемо йти вперед, коли в одній руці маємо віру, а у вто рій науку ".
Як говорилося на семінарі, небезпека «прихована» в деяких явищах самої культури: іноді це спорт, медицина, наука або звичайні ігри.

Теги:


Представники як Католицької, так і Православної Церков, а також публіцист з Польщі, лікар і вчитель, що брали участь в семінарі, міркували над питаннями: "Чому християнин не повинен займатися йогою?
Наскільки гомеопатичні ліки несуть в собі духовну загрозу?
Які ігри, книги і фільми можемо назвати окультними?
Чому заняття з айкідо - це токсична загроза для душі?
Які капкани приготував злий дух в інтернеті і в комп'ютерних іграх?
Чому краще не читати «Гаррі Поттера»?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация