Київський музей Олександра Пушкіна

  1. Місцезнаходження об'єкта на карті
  2. Вас може зацікавити:

Опубліковано 2014-10-04

Стежити за виходом наших нових матеріалів тепер також можна і через Telegram-канал ( @otdih_pro ). Приєднуйтесь!

Свою роботу київський музей Олександра Сергійовича Пушкіна початку в травні 1990 року. Відкриття відбулося в честь двохсотріччя від дня народження великого російського поета. Завдяки зусиллям приватних колекціонерів експозиція музею досить велика і різноманітна.

Свою роботу київський музей Олександра Сергійовича Пушкіна початку в травні 1990 року. Відкриття відбулося в честь двохсотріччя від дня народження великого російського поета. Завдяки зусиллям приватних колекціонерів експозиція музею досить велика і різноманітна. Основна частина експонатів належить відомому літературознавцю Якову Бердичівському. У зв'язку з від'їздом до Німеччини він передав свою колекцію місцевої влади з умовою створення музею. Відвідувачі можуть побачити гравюри і предмети першої половини 19 століття, книги пушкінської епохи. Цінними є книги зі знаками їх колишніх власників, наприклад Наполеона «Оперативна медицина», а також друзів Олександра Сергійовича, політиків і поетів. Представлені видання журналу «Современник», що належали Пушкіну, і опублікований за життя екземпляр «Євгенія Онєгіна». Музей переносить відвідувачів у світ літератури і творчості. Знаменитим є і сама будівля музею: саме в цьому будинку провів своє дитинство Михайло Булгаков. Серед працівників прийнято говорити, що київський музей Пушкіна з'явився завдяки Булгакову.

Цінителі літератури обов'язково знайдуть в цьому музеї для себе багато цікавого. Тим же, кому ближче наука, варто відвідати Музей популярної науки і техніки Експеріментаніум, розташований неподалік, або Музей залізничного транспорту.

Тим же, кому ближче наука, варто відвідати Музей популярної науки і техніки Експеріментаніум, розташований неподалік, або Музей залізничного транспорту

Місцезнаходження об'єкта на карті

Координати GPS: 50.4579, 30.5009

OTDIH.PRO

2014-10-04 2014-10-04

Вас може зацікавити:

  1. Незвичайна за своєю красою і розташуванню церква Миколи Чудотворця є не тільки місцем для проведення богослужінь, а й символом Хрещення Русі. Кажуть, що цей храм знаходиться зовсім недалеко від того місця, де в 998 році відбувалося таїнство хрещення київського народу. Це витончене і в той же час просте споруда в стилі українського необароко притягує погляди безлічі цінителів прекрасного.

  2. Свято-Троїцька церква в Кагарлику унікальна, адже це сучасна церква, проте історія її будівництва досить багата. Зведення нової церкви ведеться з 1998 року на місці знищеної за радянських часів старої церкви. Перша церква в Кагарлику була заснована в 1800 році поміщиком Дмитром Прокоповичем Трощинським. Саме йому в 1793 році Катерина ІІ подарувала ці землі для будівництва власного маєтку. Відомий письменник Василей Капніст був настоятелем храму.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация