Кінотеатр "Шевченко", Сімферополь: сеанси і розклад

Сімферопольський кінотеатр Шевченка знаходиться за адресою: вулиця Горького, 5. Спочатку будівля кінотеатру було власністю роду Шнейдера (великий землевласник на той час). У 1913 році був створений сам проект цієї будівлі. Але слід зазначити, що воно не завжди було кінотеатром.

У ньому розміщувався будинок доходів і звичайний магазин. Кінотеатр почав функціонувати в 1916 році під назвою «Баян». На той час в кінотеатрі показували різні фільми. Серед них були такі: «Ні їй ні частки, ні щастя», «Помилка Тренс». Характерною рисою було те, що під час антракту грав симфонічний оркестр. Чотири роки по тому кінотеатр «Баян» почали називати «Зіркою революції».

Тут тепер показували фільми радянського часу. У цей період будівля зазнала пожежі, тому його довелося відновлювати. У 1930 році був добудований третій поверх. Також відбувалися внутрішні і зовнішні удосконалення будівлі кінотеатру. Найменше переробки торкнулися лицьового фасаду будівлі.

Надалі кінотеатр «Зірка революції» був знову перейменований. Тепер це вже був кінотеатр «Більшовик», і перебував він по вулиці Радянській. В його будинку розміщувався Кримгосіздат. Це було управління республіканського видавництва. З приходом війни, при німцях, «Більшовик» перейменували на «Паласт - кіно». Старожили Сімферополя згадують, що в ці страшні роки німецької окупації в кінотеатрі горіли великі багаття з книгами з міських бібліотек. Після звільнення від німців кінотеатр грав дуже важливу роль - він приносив радість змученим війною людям позитивними кінострічками, які піднімали настрій, надихали на звершення нових добрих справ і, звичайно ж, вселяли віру в перемогу.

З настанням 1954 року м Сімферополь став обласним центром України. У зв'язку з цим кінотеатр було перейменовано, вже вкотре, і названо на честь Тараса Григоровича Шевченка. У наш час кінотеатр є справжнім пам'ятником архітектури. Кілька років тому проводилася реконструкція будівлі кінотеатру, відкрили два зали. Перший зал - маленький. Його назвали «Аквамарин». Цей кінозал налічує 53 місця для відвідувачів. Крісла залу мають яскраво-синій колір, що відповідає його назві. Другий - великий - «Рубін». У ньому може комфортно розміститися 248 осіб. Тут місця для перегляду кінострічок яскраво-червоного кольору. А на балконі цього кінозалу, в зоні для VIP-персон, 36 осіб. Всі кінозали мають новітні сучасні екрани, м'які і зручні крісла, потужне обладнання. VIP- балкон у великому кінозалі з'явився відносно недавно.

Ще один з кінозалів кінотеатру Шевченка - зал «Антрацит». Його створення відбулося в наслідок виходу нового формату в світі кіно. Як Ви вже здогадалися, мова йде про 3D. Тому, починаючи з 2011 року, вищезгаданий кінозал почав функціонувати і показувати кінофільми глядачеві в новому, більш цікавому і незвичайному форматі (Dolby Digital). Оббивка крісел цього кінозалу нейтральна - сірого кольору. Роком пізніше, восени, в найбільшому залі «Рубін» встановили сучасний екран.

Роком пізніше, восени, в найбільшому залі «Рубін» встановили сучасний екран

Завдяки перлюксовому величезному екрану вдалося досягти більш високої чіткості зображення. На сьогоднішній день його можна вважати найбільшим екраном міста Сімферополь для показу кінофільмів. Також впровадили нову систему демонстрації 3D. Графік роботи кінотеатру з 9 ранку і до 11 вечора, без вихідних і перерв. Більш детальну інформацію стосовно фільмів, які показують в кінотеатрі, вартість квитків та розклад фільмів Ви зможете дізнатися, відвідавши сторінку кінотеатру Шевченка в інтернеті.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация