Книга "Шлях воїна. Секрети бойових мистецтв Японії" - Маслов Олексій - Читати онлайн - Завантажити fb2, txt, rtf, epub - Купити, Відгуки - Літмір

Шлях воїна. Секрети бойових мистецтв Японії

З переплетення місцевої бойової традиції і китайського ушу, самурайського кодексу честі «Бусідо» і таємних народних методів бою народився унікальний світ бойових мистецтв Японії. У ньому троянда була невіддільна від меча, а поезія - від мистецтва бою. У книзі зібрані рідкісні матеріали про військову практиці самураїв, методи тренування в дзюдо і айкідо, карате і серіндзі кемпо, мистецтві бою на мечах кендо, системах бою підручними засобами кобудо і таїнствах тренувань гірських ченців Ямабуси.

Чому жителі Окінави не визнавали японських бойових мистецтв і винайшли своє; про що думав перед смертю «батько карате» Гітін Фунакосі; як китайці «винайшли» карате; що таке «удар думкою»; скільки медитував вранці Масутацу Ояма; як тренувався засновник айкідо Моріхей Уесіба; чому істинний вид традиційного дзюдо не відомий навіть чемпіонам світу

Все це і багато іншого в новому бестселері Олексія Маслова.

Поділитися: Поділитися:   : 0 Мій статус книги: : 0 Мій статус книги:

*. *. 140.132

на сайті три книги цього автора з едінтічним текстом. Шлях воїна. Дзен самурая. Шлях воїна шлях смерті.

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

*. *. 208.128

Хочу висловити свою думку з приводу одного випадку описуваного в книзі:

Впливовий і освічений дайме Хосокава Сансан (1536 - 1646 рр.), Один з найвідоміших колекціонерів зброї, уславився також великим знавцем чайної церемонії. Він тримав у себе вдома багату колекцію аксесуарів для приготування чаю, що складалася з найвишуканіших і дорогих предметів.

Одного разу до Хосокава прийшов в гості не менш відомий самурай Хотта Масаморі (1608 - 1651 рр.) І звернувся з проханням показати колекцію предметів для чайної церемонії. Але Хосокава протягом декількох годин демонстрував йому лише зброя і лати, даючи при цьому детальні пояснення і відпускаючи дотепні зауваження про техніку роботи старих майстрів. І не разу не показав жодного предмета для чайної церемонії! Звідки така неввічливість - адже його гість прийшов подивитися саме на них? Пізніше сам Хосокава Сансан так пояснив свою поведінку: коли один воїн відвідує іншого, вони не повинні говорити ні про що, крім як про зброю і ратні справи.

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

{ "B": "193328", "o": 30}

Звідки така неввічливість - адже його гість прийшов подивитися саме на них?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация