Кого вибиратимуть українці в США (інфографіка)

Весь світ зацікавлено чекає. Хто стане новим обличчям американської незалежності? & Nbsp;

У США починається період партійних з'їздів двох головних політсил країни, на яких будуть названий кандидати на пост президента. Схоже, що у Демократичній партії це буде екс-держсекретар Хілларі Клінтон, а у Республіканській - мільярдер Дональд Трамп. Як і всі громадяни США, американці - вихідці з України теж визначаються зі своїм вибором. І "Сегодня" зібрала всі аргументи за і проти того чи іншого кандидата від наших колишніх співгромадян.

ТРАМП. 70-річний Трамп запевняє: якщо він зміг побудувати свою будівельну імперію, то зможе і управляти країною. Він має статки у мільярди, але забуває згадати, що народився в багатій родині і успадкував бізнес батька.

Найбільш суперечливі його погляди стосуються еміграційної реформи - він обіцяє повністю закрити кордони, а на кордоні з Мексикою навіть побудувати суцільну стіну, причому за кошти мексиканців, і візові збори. Ще одна обіцянка - повна заборона на в'їзд в країну мусульманам. Мільярдер також є затятим прихильником права на вільну купівлю і носіння зброї. Як і майже всі республіканці, він проти перевірок людей, які купують зброю, вважаючи їх посяганням на свободу людини.

"Я намагаюся платити якомога менше податків, тому що мені не подобається, як уряд розпоряджається цими грошима", - зізнався Трамп в інтерв'ю каналу NBC News в січні. Як і більшість республіканців, мільярдер виступає за зниження податків для всіх, сподіваючись, таким чином, що більше компаній і людей вийдуть з тіні. Урізати збирається і посібники, соціальні програми та витрати на освіту. "Ми зменшимо настільки багато статей витрат, що у вас голова йде обертом", - пообіцяв він під час теледебатів в лютому.

Висування Трампа очікується 18-21 липня в Клівленді.

КЛІНТОН. Незалежно від результатів виборів в листопаді 68-річна Гілларі вже увійшла в історію. Після партійного з'їзду 28 липня в Філадельфії вона стане першою жінкою - кандидатом на пост президента від великої партії в США, а також першою колишньою леді Америки, яка продовжила успішну кар'єру в політиці.

Вона обіцяє еміграційну реформу з перспективою легалізації та отримання громадянства деяким групам нелегальних мігрантів, а також пропонує ввести обов'язкові перевірки людей, які купують зброю. Зокрема, їх повинні будуть перевіряти на наявність судимостей, психічних розладів і причетності до тероризму.

Хілларі також обіцяє реформувати податкову систему в США. За її словами, найбагатші громадяни та корпорації зараз платять занадто мало податків, ховаючи гроші в офшорах. На збільшені надходження до бюджету вона обіцяє покращувати інфраструктуру, інвестувати в чисті джерела енергії і зробити більш доступним освіту.

УКРАЇНА . Хілларі, як і Обаму, критикували за недостатню підтримку України і занадто м'яку позицію по відношенню до РФ. Республіканці ж, в свою чергу, зайняли набагато жорсткішу позицію, зокрема, в контрольованому їм Сенаті провели голосування з ключових питань підтримки України і санкцій проти РФ. Правда, Хілларі швидко усвідомила свою помилку і почала робити набагато жорсткіші заяви. Зараз вона виступає за посилення санкцій відносно Москви, за надання Україні "військового обладнання" і спільних навчань з армією США. А поведінка Путіна вона порівняла з Гітлером.

Трамп неодноразово говорив, що Україні повинна допомагати Європа, а США повинні триматися в стороні. Мовляв, цей конфлікт не зачіпає інтересів Америки. Він також зізнався, що особисто знайомий з Путіним і вважає його "людиною, з яким можна вести справи".

По кліку - велике зображення.

УКРАЇНЦІ: НЕ ХОЧУТЬ годувати БЕЗРОБІТНИХ

Надя Вульф з Чернігівської області живе в Америці вже 21 рік. Зараз вона з чоловіком оселилася у Флориді і збирається голосувати за республіканців. "В Америці зараз стає модно кидати роботу, продавати будинок і їхати кудись на Балі - шукати себе, як героїня книги" Їж, молись, кохай ". У філософських роздумах про сенс життя люди проїдають всі заощадження, а потім повертаються додому і чекають , що про них подбає держава - посібники і так далі. А треба просто бути більш відповідальним! Автор книги, до речі, заробила на ній чималі гроші і зробила хороший бізнес, а не чекала милості від держави! "- вважає місіс Вульф.

Колишній чернигівчанці подобаються ідеї про допомогу бідним і рівність, але хто буде платити за цей рай? Тому вона вважає правильною пропозицію республіканців про урізання допомог та соціальних програм і жорсткий контроль над еміграцією: "Ми не Канада , Яка контролює еміграцію і приймає тільки людей, які відповідають певним критеріям. В Америку ж часто їдуть люди, які навіть читати не вміють. Що вони будуть тут робити, окрім як сидіти на допомозі? Раніше вони якось асимілювалися, а зараз їх просто занадто багато. Є штати, де мало не половина населення сидить на посібнику. Звичайно, мова не йде про інвалідів і дітей, але чому ми повинні всіх ледачих і безвідповідальних містити на свої податки? ".

Леонід Лазник виїхав з України на початку 1990-х і з тих пір живе в Нью-Йорку. Він займається малим бізнесом і каже, що поки не вирішив, за кого буде голосувати, але більше схиляється до республіканців. "На мій погляд, останнім часом у кандидатів партії демократів занадто багато соціалістичних ідей. Це мені зовсім не подобається. Обама, наприклад, ввів нічим не виправдане підвищення мінімальної зарплати працівників на підприємствах. Де дрібному бізнесу взяти гроші на це підвищення? В результаті багатьох співробітників просто скоротили. Або ось соціалістична ідея - підвищити податки для багатих і пустити ці гроші на користь бідних. А якраз багаті ведуть бізнес і створюють робочі місця! " - розмірковує Леонід.

Колишня киянка Оксана Лекселю живе в США вже 15 років і веде приватну психологічну практику в Чикаго. Вона каже, що підтримує ідеї демократів з соціальних питань, але є консерватором, коли справа доходить до економіки: "З моєї точки зору, зараз найважливіше - це економіка і управління грошима, тому збираюся голосувати за республіканців, навіть якщо кандидатом від партії буде одіозний Трамп. Республіканці - за відповідальність і проти утриманства. А ось дочка моя, до речі - на 200% ліберальна демократка і буде голосувати за Хілларі! ". Оксана також впевнена, що Республіканська партія буде значно більше підтримувати Україну, ніж демократи: "Що б Трамп ні заявляв, він би давно Путіну хвіст притиснув. А Обама носиться з ним як з писаною торбою".

Мар'яна Лейн зі Львова переїхала в Америку 24 роки тому і працює шкільним учителем в Бостоні. Вона член Демократичний партії і, звичайно ж, повністю підтримує Клінтон. "Мені близькі її ідеї в сфері освіти. Воно повинно стати більш доступним, а борг за навчання в університеті не повинен потім виплачуватися людиною все життя. Я вважаю, що Америці треба більше грошей вкладати в школи, ніж в армію. Тільки через безкоштовну освіту від дитсадка до коледжу ми зможемо закрити прірву між багатими і бідними і зміцнити середній клас ", - говорить колишня львів'янка.

Важливо й те, що у Клінтон, на відміну від Трампа, великий досвід в сфері міжнародних відносин, вважає Лейн. А закрити кордони у Америки не вийде - занадто сильно країна залежить від некваліфікованої дешевої робочої сили, що приїжджає в основному з Мексики. "Щодо соціалки - дійсно, зараз вигідніше сидіти на допомозі, ніж працювати на поганих роботах. Але що поробиш? Ну не буде американець працювати там, де працює за копійки емігрант!" - розмірковує Мар'яна.

Бюджет треба поповнювати не за рахунок економії на посібниках, а за рахунок підвищення податків для великого бізнесу і багатих людей, вважає колишня киянка, а нині мешканка Сан-Франциско Юлія Попова. Вона живе в США п'ять років і збирається голосувати за демократичного кандидата. "Я вважаю несправедливим, що великий бізнес платить менше податків, ніж представники середнього класу. Податки багатим треба підвищувати. В той же час я проти соціалізму - у нас в місті ми набагато більше дбаємо про бездомних і безробітних, ніж про середній клас і людей робітничих професій, які ледве зводять кінці з кінцями. Так не повинно бути! " - вважає Попова.

Для неї також важливо, що Клінтон продовжить позитивні реформи Барака Обами: "Взяти хоча б програму обов'язкового медстрахування. Вона має свої мінуси, але в цілому правильна. Логіка така: плати мінімум і май мінімальну медичну страховку. Якщо у тебе її не буде, то в швидкої допомоги тобі, звичайно, допоможуть безкоштовно, але бюджету це обійдеться дуже дорого! Не хочеш платити за страховку - тоді заплати невеликий штраф, по крайней мере, це покриє частину витрат на твою можливу госпіталізацію по швидкої. Інакше чому за безвідповідальних л юдей повинні платити інші? ".

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: сьогодні Хто стане новим обличчям американської незалежності?
Колишній чернигівчанці подобаються ідеї про допомогу бідним і рівність, але хто буде платити за цей рай?
Що вони будуть тут робити, окрім як сидіти на допомозі?
Звичайно, мова не йде про інвалідів і дітей, але чому ми повинні всіх ледачих і безвідповідальних містити на свої податки?
Де дрібному бізнесу взяти гроші на це підвищення?
Але що поробиш?
Інакше чому за безвідповідальних л юдей повинні платити інші?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация