Колектив Народного хору російської і козацької пісні "ВИТОКИ" оголошує додатковий набір учасників хору

10 років тому при активній підтримці Російського соціально-культурного центру в Міському Палаці культури м Семипалатинська був створений співочий колектив. Взявся за цю справу відомий в Східному Казахстані музикант - баяніст від бога Олександр Іванович Барабанов.

У той час він уже мав великий досвід по створенню хорових і вокальних колективів в місті У той час він уже мав великий досвід по створенню хорових і вокальних колективів в місті. Їм в різний час були організовані творчі колективи «Іртишаночка», хор Семипалатинського хлібокомбінату, вокальна група гірничодобувного комбінату «Алтай золото».

У 2003 році Олександр Іванович створює вокальний ансамбль «Витоки», який згодом переріс у російський народний хоровий колектив «Витоки».

У 2003 році Олександр Іванович створює вокальний ансамбль «Витоки», який згодом переріс у російський народний хоровий колектив «Витоки»

Олександр Іванович є Почесним працівником освіти, нагороджений медаллю «20 років Незалежності Казахстану», грамотами Акімов області, міста, а також грамотою «Асоціації російських, слов'янських і козацьких організацій Казахстану», Посольства Російської Федерації в Республіці Казахстан .

Як соліст-баяніст він був запрошений в 2001 році в гастрольний тур по Китаю, де користувався великим успіхом у глядачів.

Барабанов А.І. займається композиторською діяльністю. Він брав участь у створенні музики для телефільму «Голгофа», він написав понад 30 пісень на вірші відомих Семипалатинськ поетів В. Кобрина, Е. Тітаева, А. Кузнєцова та інших.

У 2006 і 2007 роках він записав на Семипалатинському телебаченні концерти народного хорового колективу «Витоки», присвячені святам: «День Незалежності Казахстану», «Масляна», «Великодні вечора». Щорічно хор «Витоки» під керівництвом Барабанова А.І. дає більше 40 концертів на сценах міста та області, виступає на телебаченні.

Народний хоровий колектив «Витоки» під керівництвом Барабанова А.І. є одним з кращих колективів Східно-Казахстанської області. Творчість колективу відомо далеко за межами міста. Про це свідчать численні нагороди та запрошення на фестивалі в інші регіони Казахстану і Росії. Так хор неодноразово ставав лауреатом фестивалів в м Бердске, Барнаулі, Астані, Алмати, Талдикоргані, Павлодарі, а також Ріддер і Усть-Каменогорську.

Високий рівень виконавської майстерності колективу, різноманітність репертуару, відмінна сценічна культура - все це складові успіху хору.

Високий рівень виконавської майстерності колективу, різноманітність репертуару, відмінна сценічна культура - все це складові успіху хору

Русский хор «Витоки» тричі підтверджував високе звання «народний».

У 2011 році на фестивалі «З Росією в серці» в м.Астана хор «Витоки» став кращим і отримав гран-прі фестивалю. Високої нагороди хор був удостоєний в м.Алмати, с. Сростки Алтайського краю на святкових заходах, присвячених 30 річчю «Шукшинские читань». Хор «Витоки» є дев'ятикратним лауреатом міжнародних фестивалів в м Семєї, триразовим лауреатом фестивалю фольклорної музики «Біловоддя» в м Ріддер і має багато інших нагород.

сьогодні хор «Витоки» представляє колектив ентузіастів, закоханих в російську пісню. У репетиційній залі або на концертній естраді вони пов'язані один з одним спільними узами. Зв'язок настільки значна, що не закінчується з останнім музичним акордом: їм хочеться спілкуватися, сперечатися, разом слухати музику, відзначати свята.

Байдужих людей в хорі немає, все намагаються бути на «гребені творчої хвилі», в першу чергу це наші солісти: М Байдужих людей в хорі немає, все намагаються бути на «гребені творчої хвилі», в першу чергу це наші солісти: М. Ларцева, В. Каракчеев, М. Казаріна, А. Копеечкін, А. Рязапова, Н. Ашимова.

Ашимова

У колективі хору виросло молоде покоління і стали солістами Н. Тюлєнєва, Н. Сухих, О. Мюллер, С. Попов, В. Лю, М. Литвиненко. Творчість хору широко відомо в Прііртишье. Результатам визнання, значущості та високої майстерності в усі часи існування хору сприяли такі учасники, як В. Атаманчук, К. Єршов, В. Кунанбаева, І. Весельева, Г. Логінова, М. Носарєва, М. Дауренбек, Е. Нетруненко, Е . Нескребова, М. Завізіонова, В. Паліцкая, Т. Сидорова, З. Габитова, Е. Ісмагулов, В. Бочкарьова та ін.

http://youtu.be/0O112sXm7yg

Народний хор - це живий організм, який не може застигнути на одному творчому рівні, таким чином при хорі була створена жіноча вокальна група «Олександра», а потім і чоловічий ансамбль «Братики», який в 2013 році отримав звання «народний».

В репертуарі хору російські народні, козацькі, авторські пісні, пісні народів Казахстану (українською, татарською, українською мовами). Але народний хор «Витоки» продовжує стверджувати російську народну культуру і манеру виконання, показуючи невичерпність духовних сил російського народу, пробуджуючи в кожному серці гордість за рідне пісенне мистецтво.

Але народний хор «Витоки» продовжує стверджувати російську народну культуру і манеру виконання, показуючи невичерпність духовних сил російського народу, пробуджуючи в кожному серці гордість за рідне пісенне мистецтво

Композитор з м Кемерово В.М. Піпекін, який написав пісню «Степ запалює квіти», так відгукнувся про виконавській майстерності хору: «Я не очікував, що ця пісня у виконанні хору« Витоки »може звучати так багатоголосого, розкриваючи всю музичну палітру пісні, її душу і любов до навколишнього світу» .

Високі відгуки про виконання хорових і сольних пісень народний хор «Витоки» отримав від народної артистки КазРСР Бібігуль Тулегенової, народного артиста КазРСР Лаки Кесоглу на Міжнародному фестивалі в м Талдикоргані.

Міцна дружба пов'язувала хор «Витоки» з композитором М. Апарневим, Г. Заволокін і ін. В репертуарі хору звучать їхні пісні. Досвідом музичного, вокального мистецтва обмінюється хор зі своїми колегами - хорами «Російська пісня» з м Усть-Каменогорськ, «Голосу Сибіру» з Бійська, «На просторах Алтаю» і «Срібна» з м Рубцовська, «Сібіряночка» з Барнаула, «Сибирячка» з Шипунова Алтайського краю і ін.

Якщо ви любите російські народні та козацькі пісні, ласкаво просимо до нас! Контактні телефони: 87772463661 - керівник хору Олександр Іванович Барабанов; 35-72-65.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация