Консерви з сардини скумбрії тунця: їх калорійність і рецепти приготування супів

  1. Юшка з сардиною
  2. Рибний суп з вермішеллю
  3. Юшка з консервованою скумбрією і рисом
  4. Африканський суп з томатом
  5. Суп з тунця з зеленим горошком
  6. З консервованим лососем і селерою

Суп - страва швидке і просте в плані готування Суп - страва швидке і просте в плані готування. Зазвичай перші страви варять на основі м'ясних бульйонів з додаванням овочів і круп. Ще йдуть в хід різні м'ясні і не тільки складові: галушки, фрикадельки, крутон. Але і це все може набриднути. Щоб внести різноманітність варто приготувати суп з рибних консервів - сардини, скумбрії або тунця.

Супи на основі рибних консервів готуються швидко і легко. Вони поживні і смачні. Традиційно використовують консерви з сардини або сардинели, скумбрії, тунця, рідше з лосося або горбуші. Варто розглянути їх більш детально:

  • Консерви з тунця. Ця риба є важливою сировиною для приготування консервів. Деякі бачать схожість консервованого м'яса тунця з курячим філе. У переробку на консерви йдуть в основному плямисті, смугасті, желтопёрие і великоокі тунці. Країна, яка першою стала випускати тунця у вигляді консервів - Австралія, на початку двадцятого століття. А вже через півстоліття, тунець в Західній півкулі обігнав за популярністю лососевих. Цю рибу консервують в маслі, під різними соусами, у власному соку, одним великим шматком або ж дрібними шматочками. Зазвичай його додають в салати, супи, використовують для бутербродів. У Росії консервований тунець популярний як компонент салатів і супів. Дорогі консерви роблять з білого м'яса зі спини тушки, сіре м'ясо кладуть в більш бюджетні консерви. Дізнатися м'ясо тунця можна по шаруватої структурі і відсутності кісток. Калорійність консервів становить 96 кілокалорій на 100 грамів риби.
  • Консерви із сардин і скумбрії. Одні з найпопулярніших рибних консервацій. Культура споживання консервів з сардин сформувалася ще в епоху СРСР. Для консервів зазвичай використовують атлантичні види риб. Іноді консерви виготовляють з далекосхідної скумбрії. Суп з сардини, консерви з маслом, був неймовірно популярний в радянських їдалень. Унікальність рибних консервів в тому, що, не дивлячись на стерилізацію протягом певного часу, зберігаються майже всі корисні властивості сировини. Руйнується лише незначна частина вітамінів і мінералів. Калорійність консервів із сардин становить 221 кілокалорій на 100 грам консерви; скумбрії в маслі - 317 кілокалорій на 100 грам скумбрії.
  • Консерви з горбуші і лосося. Не так популярні, але не менш улюблені. Консерва з горбуші має дивовижними смаком і ароматом, тому з неї такі хороші супи і салати. Досвідчені кулінари радять брати консервовану горбушу, яка була виготовлена ​​на Далекому Сході. Це чи не єдине місце, де для виготовлення консервів беруть тільки що виловлену рибу. А так переважно для цього йде заморожене сировину. Також при покупці продукту потрібно звернути на дату вилову. Найкращий період - літо, тому на упаковці повинен бути зазначений річний період. М'ясо риби в консервах має бути ніжним, соковитим, легко ламатися на шматочки. Для консервації беруть тільки тушку, голови і хвоста там бути не повинно.

Будь-які з цих консервів можна використовувати в якості основного інгредієнта при приготуванні супу. Все залежить від смаку і переваг домочадців.

Юшка з сардиною

Ароматна, ситна, навариста - така юшка з консерви сардини в маслі! Готується дуже швидко. Для ароматної юшки необхідні такі інгредієнти:

  • вода чиста - 3 л;
  • банка консервів - 200 г;
  • картопля - 4 штуки;
  • морква - 2 невеликих коренеплоду;
  • цибуля - 1 штука;
  • сіль, спеції, лаврове листя, зелень - за смаком.

вода чиста - 3 л;   банка консервів - 200 г;   картопля - 4 штуки;   морква - 2 невеликих коренеплоду;   цибуля - 1 штука;   сіль, спеції, лаврове листя, зелень - за смаком

Воду необхідно поставити на вогонь, залишити до моменту кипіння. Тим часом зробити засмажку. Натерту моркву і дрібно порізану цибулю пасерувати на олії до прозорості. Картоплю почистити і порізати кубиками, кинути в воду. Сардину розім'яти виделкою і додати в каструлю. Слідом додати зажарку і всі спеції. Варити, поки не буде готовий картопля.

При подачі прикрасити улюбленої зеленню. Можна зверху посипати твердим сиром.

Рибний суп з вермішеллю

Якщо хочете «ущільнити» і перетворити суп в ситну юшку, то можна додати спагетті або вермішель. Смак не погіршиться, макаронні вироби прекрасно поєднуються з рибними консервами. Для такого супу знадобиться:

Для початку необхідно закип'ятити воду. Поки вода нагрівається, зробити зажарку з цибулі і моркви. Моркву натерти на тертці, цибулю дрібно порізати і все разом обсмажити на олії до золотистого відтінку. У кипляче воду засипати порізаний кубиками картоплю. Через п'ять хвилин запускаємо вермішель, розім'яті виделкою сардини і зажарку. Вариться суп до готовності всіх компонентів страви. Подаючи суп, можна посипати його дрібно порізаною зеленню.

Юшка з консервованою скумбрією і рисом

Не менш смачний і корисний суп з консерви скумбрія в маслі. Блюдо виходить з щільним, насиченим бульйоном. Будуть потрібні такі компоненти:

  • скумбрія в маслі - 250 г;
  • вода - 3.5 л;
  • цибулю і моркву - по 1 штуці;
  • рис - 50 г;
  • картопля - 4 штуки;
  • сіль, перець, спеції - на розсуд.

Воду в каструлі або казані поставити на вогонь Воду в каструлі або казані поставити на вогонь. Цибулю і моркву дрібно порізати. Цю страву можна готувати без засмажкою, але якщо знадобиться, то обсмажте цибулю з морквою на невеликому вогні. Коли закипить вода, засипається рис. Через 15 хвилин додати порізану кубиками картоплю, проварити ще 10 хвилин. Потім в каструлю висипати зажарку, розім'яту скумбрію, сіль і спеції. Подається цей суп з нарізаною зеленню.

Африканський суп з томатом

Дуже цікавий рецепт супу з рибними консервами в маслі називається «африканський». Він може здатися оригінальним і навіть екзотичним, адже в ньому присутні капуста і томат. Щоб приготувати суп, не потрібно багато часу. Для нього буде потрібно:

На дно каструлі налити рослинне масло, щоб покривало повністю дно, поставити на вогонь. Додати подрібнену цибулю. Коли цибуля підсмажиться, засипати дрібно порубаний часник. Підсмажити цибулю і часник разом дві хвилини, потім додати туди півкільця томатів, нашатковану капусту і кубики картоплі. Не потрібно перемішувати інгредієнти. У двох склянках води розвести томатну пасту, влити в каструлю. Туди ж додати розім'яту виделкою рибу. Загасити все разом 12 хвилин, потім залити двома літрами окропу, довести до кипіння і залишити на вогні ще 15 хвилин. Подається з рубаним кропом і часточкою лимона.

Суп з тунця з зеленим горошком

Якщо є баночка тунця у власному соку або олії, то можна приготувати такий легкий суп. Він ідеально підійде для дієтичного обіду. Будуть потрібні такі компоненти:

Налити в каструлю три з половиною літра води і поставити на вогонь. Тим часом з цибулі та моркви зробити зажарку. Тунець розім'яти виделкою. Коли закипить вода, висипати рис. Варити 20 хвилин, потім додати кубики картоплі. Проваривши ще 10 хвилин, додати в каструлю зажарку, тунець, горошок і всі необхідні спеції. Залишити суп на вогні ще 10 хвилин. Перед вживанням посипати міксом з декількох видів зелені.

З консервованим лососем і селерою

Європейський варіант рибного супу. Він дуже популярний в країнах північної Європи. Взимку його роблять вершковим, додаючи в бульйон жирний м'який сир. Для його приготування потрібні:

Воду вилити в каструлю і поставити на вогонь. Лук пасерувати на середньому вогні до слабо золотистого кольору. Коли закипить вода, відправити туди нарізаний соломкою картоплю і селеру. Через п'ять хвилин відправити в каструлю зажарку, попередньо розім'ятий лосось, поперчити і посолити. Варити суп ще 10 хвилин. Вогонь при цьому не зменшувати. При подачі посипати кропом або петрушкою.

Таким чином, з мінімального набору інгредієнтів можна приготувати кілька варіантів рибного супу . Це прекрасний бюджетний варіант для ситного обіду або вечері.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация