Контрольна - Тактико-спеціальна подготовка.ВІДИ, ПРИЗНАЧЕННЯ І ЗМІСТ СЛУЖБОВИХ ГРАФІЧНИХ ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ ОРГАНАМИ ВНУТРІШНІХ СПРАВ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ.

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
Пошук навчального матеріалу на сайті

Пропонуємо нашим відвідувачам скористатися безкоштовним програмним забезпеченням «StudentHelp» , Яке дозволить вам всього за кілька хвилин, виконати підвищення оригінальності будь-якого файлу в форматі MS Word. Після такого підвищення оригінальності, ваша робота легко пройдете перевірку в системах антиплагіат вуз, antiplagiat.ru, РУКОНТЕКСТ, etxt.ru. Програма «StudentHelp» працює за унікальною технологією так, що на зовнішній вигляд, файл з підвищеною оригінальністю не відрізняється від початкового.


Найменування:


Контрольна Тактико-спеціальна подготовка.ВІДИ, ПРИЗНАЧЕННЯ І ЗМІСТ СЛУЖБОВИХ ГРАФІЧНИХ ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ ОРГАНАМИ ВНУТРІШНІХ СПРАВ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ

інформація:

Тип роботи: Контрольна. Доданий: 26.11.2013. Рік: 2012. Сторінок: 22. Унікальність по antiplagiat.ru:

Опис (план):

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ   Пошук навчального матеріалу на сайті   Пропонуємо нашим відвідувачам скористатися безкоштовним програмним забезпеченням   «StudentHelp»   , Яке дозволить вам всього за кілька хвилин, виконати підвищення оригінальності будь-якого файлу в форматі MS Word

ЗМІСТ
ВСТУП 3
1. ВИДИ, ПРИЗНАЧЕННЯ І ЗМІСТ СЛУЖБОВИХ ГРАФІЧНИХ ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ ОРГАНАМИ ВНУТРІШНІХ СПРАВ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ 4
2. МІСЦЕ І РОЛЬ ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ У ГАЛУЗІ ОХОРОНИ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ ПРИ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ ПРИРОДНОГО І ТЕХНОГЕННОГО ХАРАКТЕРУ 9
ЗАВДАННЯ 19
ВИСНОВОК 20
Список використаної літератури 21
ВСТУП
Актуальність роботи обумовлена ​​тим, що найважливішими складовими національних інтересів Республіки Білорусь є захист особистості, суспільства і держави від надзвичайних ситуацій (НС) природного і техногенного характеру, ліквідація (мінімізація) їх наслідків. Ослаблення державного нагляду, недостатня ефективність правових і економічних механізмів попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій збільшують ризик катастроф техногенного характеру в усіх сферах господарської діяльності.
Загроза погіршення екологічної ситуації в країні і виснаження її природних ресурсів знаходиться в прямій залежності від стану економіки і готовності суспільства усвідомити глобальність і важливість цих проблем.
Зберігається тенденція зростання кількості і тяжкості надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру обгрунтовано зобов'язує розглядати їх не тільки як серйозну загрозу особистості, суспільству та навколишньому середовищу, а й стабільності держави. В даний час ступінь захищеності населення і територій від надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру характеризується досить низькими показниками.
Актуальність поставленої проблеми в теоретико-прикладному плані обумовлена ​​її недостатньою розробленістю у вітчизняній науці організації правоохоронної діяльності. По ряду найважливіших теоретичних проблем існує різноманіття думок і оцінок. В близькі за значенням визначення часом вкладається різний зміст. Це призводить до проблем не лише суто теоретичного плану. Такий стан негативно позначається на практичній діяльності ОВС.
Метою цього роботи є вивчення організації діяльності органів внутрішніх справ при надзвичайних ситуаціях природного і техногенного характеру.
Реалізація даної мети пов'язана з вирішенням наступних завдань: - визначення загальних і видових ознак надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру; визначення та обґрунтування принципів застосування сил і засобів органів внутрішніх справ при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій; дослідження взаємодії органів внутрішніх справ з аварійно-рятувальними службами різної відомчої та адміністративно-територіальної приналежності.
1. ВИДИ, ПРИЗНАЧЕННЯ І ЗМІСТ СЛУЖБОВИХ ГРАФІЧНИХ ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ ОРГАНАМИ ВНУТРІШНІХ СПРАВ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ
Топографічне забезпечення діяльності ОВС в особливих умовах полягає в розробці необхідних для вирішення оперативно-службових і бойових завдань графічних документів, основою яких служать карти, плани, схеми.
Топографічні карти видаються окремими листами, мають певні розміри і встановлені масштаби [11, c. 62].
Карти є важливим засобом у вирішенні багатьох оперативно-службових завдань, покладених на ОВС, і, зокрема, використовуються для вивчення місцевості району, що обслуговується з метою отримання загального уявлення про особливості рельєфу і місцевих предметах (населених пунктах, дорогах, лісових масивах, промислових підприємствах і т.д.); визначення місця дислокації сил і засобів ОВС, які перебувають на території, що обслуговується, та сусідніх органів, військових частин, підрозділів КДБ і інших об'єктів, які мають оперативний інтерес; складання планів проведення спеціальної операції по розшуку та ліквідації злочинців; розстановки сил і засобів для регулювання дорожнього руху; складання планів охорони громадського порядку в період проведення масових заходів, при стихійних лихах і т.д.
Топографічні карти виготовляються в наступних масштабах: 1: 25000, 1: 50000, 1: 100000, 1: 200000, 1: 500000, 1: 1000000 і 1: 10000 (для окремих районів).
За масштабом топографічні карти класифікуються на крупно-масштабні (в 1см - 100-500 м), середньомасштабні (в 1см - 1-2 км) і дрібномасштабні (в 1 см - 5-10 км), а за основним призначенням і ис-користування ~ на тактичні, або точні вимірювальні, оперативно-тактичні та оперативні.
Великомасштабні карти призначаються для детального вивчення і оцінки місцевості і можуть бути використані при організації та веденні бойових дій під час проведення спеціальної операції. За ним можна ставити завдання підрозділам або оперативним групам, орієнтуватися на місцевості, робити точні вимірювання і розрахунки, необхідні для стрільби, інженерного обладнання місцевості. Вони використовуються як робочі, або оперативні, карти начальника РВВС для планування служби по охороні громадського порядку в особливих умовах.
Середньомасштабні карти призначені для загальної оцінки місцевості, основних об'єктів, розташованих на ній, дорожньої мережі, водних рубежів і т.п.
Дрібномасштабні карти використовуються для вивчення фізико-географічних умов великих територій, для загальних наближених рас-четов щодо забезпечення бойових дій військових сил під час планування операцій і для вирішення інших спеціальних завдань.
У діяльності ОВС в особливих умовах широке застосування знаходять спеціальні карти, для яких характерне детальне відображення окремих елементів місцевості або нанесення спеціальних даних; карти залізничних шляхів сполучення: водних рубежів; автомобільних доріг; рельєфні карти, зміст яких таке ж, як і у топографічних, але рельєф на них виражений об'ємніше.
В ОВС ведуться робочі (оперативні) карти і плани.
Робочою називається топографічна карта, на якій графічно, за допомогою умовних тактичних і спеціальних знаків, з необхідними поясненнями, написами відображається оперативно-службова обстановка з усіма її змінами.
Статутом патрульно-постової служби міліції передбачено ведення оперативних, робочих карт (планів) у всіх органах і установах внутрішніх справ. Карти і плани повинні бути наочними, а нанесені на них дані - відповідати реальному стану оперативної обстановки.
Масштаб карти (плану) вибирається з таким розрахунком, щоб нанесені на ній обстановка і дислокація сил і засобів не перекривали топо-графічної основи.
На оперативних (робочих) картах відображаються: межі, яку обслуговує органами внутрішніх справ (міліцією) території; дислокація підпорядкованих органів, спец установ і служб; узагальнені дані про злочинність.
Робоча карта (план, схема) надає велику в організації і тактиці діяльності ОВС в особливих умовах лише в тому випадку, якщо вона правильно ведеться, тому кожен графічний документ, що розробляється в тому чи іншому органі внутрішніх справ (міліції), повинен відповідати таким основним вимогам :
1) достовірності відомостей;
2) наочності і акуратності;
3) належному оформленню документа.
При оформленні та веденні робочих, оперативних карт (планів) використовуються загальноприйняті і встановлені Статутом ППС міліції умовні знаки і їх кольору, скорочені позначення і підписи.
Графічні документи для організації і тактики дій ОВС в особливих умовах складаються двома способами: 1) копіюванням; 2) топографічною зйомкою місцевості за допомогою геодезичних приладів або окоміру.
З метою більш економного витрачання адміністративних і топографічних карт (планів) на них наносяться лише постійні елементи обстановки (межі території, що обслуговується, ділянки дільничних інспекторів міліції, пункти управління і т.д.). Інші дані (розстановку сил, засобів і ін.) Слід наносити на що накладається на карту (план) кальці, оргсклі або використовувати знімні умовні знаки.
Топографічна зйомка проводиться фахівцями-топографами для отримання точних топографічних планів і карт. При цьому положення всіх точок місцевості визначається і наноситься на папір за допомогою точних інструментів. Надалі після викреслювання знімальних оригіналів з них друкуються карти в необхідній кількості [11, c. 64].
В оперативно-службової діяльності органів внутрішніх справ часто буває потрібно зобразити місцевість значно більший і докладніше, ніж це зроблено на наявних картах. Крім того, нанесення на карту всіх необхідних подробиць не завжди можливо, тим більше, коли треба вказати розташування окремих предметів, орієнтирів і об'єктів, до ........
Список використаних джерел
1. Конституція Республіки Білорусь від 15.03.1994 року (зі змінами та доповненнями, прийнятими на Республіканських референдумах 24.11.1996 року та 17.10.2004 року) // Консультант Плюс: Білорусь [Електронний ресурс] / Нац. центр правової інформ. Респ. Білорусь, ТОВ «ЮрСпектр». - Мінськ, 2012.
2. Про органи внутрішніх справ Республіки Білорусь: Закон Республіки Білорусь №263 - З від 17.07.2007 р // Консультант Плюс: Білорусь [Електронний ресурс] / Нац. центр правової інформ. Респ. Білорусь, ТОВ «ЮрСпектр». - Мінськ, 2012.
3. Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру: Закон Республіки Білорусь від 05.05.1998 року № 141-З // Консультант Плюс: Білорусь [Електронний ресурс] / Нац. центр правової інформ. Респ. Білорусь, ТОВ «ЮрСпектр». - Мінськ, 2012.
4. Про надзвичайний стан: Закон Республіки Білорусь від 24.06.2002 року № 117-З // Консультант Плюс: Білорусь [Електронний ресурс] / Нац. центр правової інформ. Респ. Білорусь, ТОВ «ЮрСпектр». - Мінськ, 2012.
5. Про військовому становищі: Закон Республіки Білорусь від 13.01.2003 року № 185-З // Консультант Плюс: Білорусь [Електронний ресурс] / Нац. центр правової інформ. Респ. Білорусь, ТОВ «ЮрСпектр». - Мінськ, 2012.
6. Про державну систему запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій: Постанова Ради Міністрів Республіки Білорусь № 495 від 10 квітня 2001 р // Консультант Плюс: Білорусь [Електронний ресурс] / Нац. центр правової інформ. Респ. Білорусь, ТОВ «ЮрСпектр». - Мінськ, 2012.
7. Кодекс Республіки Білорусь про адміністративні правопорушення №194-3 від 21.04.2003 р // Консультант Плюс: Білорусь [Електронний ресурс] / Нац. центр правової інформ. Респ. Білорусь, ТОВ «ЮрСпектр». - Мінськ, 2012.
8. Статут ППСМ Республіки Білорусь: Наказ МВС Республіки Білорусь № 165 від 20.07.94 р // Консультант Плюс: Білорусь [Електронний ресурс] / Нац. центр правової інформ. Респ. Білорусь, ТОВ «ЮрСпектр». - Мінськ, 2012.
9. Про ввічливому і уважне ставлення співробітників ОВС і військовослужбовців внутрішніх військ до громадян: Наказ МВС Республіки Білорусь № 1 від 01.01.2005 // Консультант Плюс: Білорусь [Електронний ресурс] / Нац. центр правової інформ. Респ. Білорусь, ТОВ «ЮрСпектр». - Мінськ, 2012.
10. Повчання по плануванню і керівництву діями ОВС і військ МВС у разі виникнення надзвичайних ситуацій від 1.02.2000 р // Консультант Плюс: Білорусь [Електронний ресурс] / Нац. центр правової інформ. Респ. Білорусь, ТОВ «ЮрСпектр». - Мінськ, 2012.
11. Круглов В.А. Організація і тактика діяльності ОВС в особливих умовах: Тез. лекцій. Мн .: Акад. МВС Республіки Білорусь, 2001..
12. Організація і тактика дій службових нарядів міліції по охороні громадського порядку. Навчально-методичний посібник. М .: МВС Республіки Білорусь, 1997..
13. Зубач А.В., Кокорєв О.М., Русакова Р.А. Основні напрямки діяльності міліції. Учеб. посібник. / Московський університет МВС Росії, М., 2005.
14. Заходи особистої безпеки і тактика діяльності співробітників органів внутрішніх справ в різних ситуаціях: прак. Посібник / уклад. В.С. Яловик і ін .; МВС Республіки Білорусь, Акад. МВС. - Мінськ: Акад. МВС Респ. Білорусь, 2007. - 227с.



* Примітка. Унікальність роботи вказана на дату публікації, поточне значення може відрізнятися від зазначеного.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация