Коран-зцілення душі і тіла

  1. ما أنزل الله داء إلا أنزل له شفاء
  2. لكل داء دواء, فإذا أصيب دواء الداء برأ بإذن الله
  3. , إن الله لم ينزل داء إلا أنزل له شفاء
  4. إن الله لم يضع داء إلا وضع له شفاء, أو دواء, إلا داء واحدا
  5. قتلوه قتلهم الله ألا سألوا إذ لم يعلموا فإنما شفاء العى السؤال إنما كان يكفيه أن يتيمم ويعصب على جرحه...
  6. ولو جعلناه قرآنا أعجميا لقالوا لولا فصلت آياته أأعجمي وعربي قل هو للذين آمنوا هدى وشفاء
  7. وننزل من القرآن ما هو شفاء ورحمة للمؤمنين
  8. أدعوا الله و أنتم موقنون بالإجابة, و اعلموا أن الله لا يقبل دعاء من قلب غافل لاه
  9. يا أيها الرسل كلوا من الطيبات واعملوا صالحا إني بما تعملون عليم
  10. يا أيها الذين آمنوا كلوا من طيبات ما رزقناكم

Опубліковано 2 Чер, 2011 о 17:26 | Переглядів 25 941 | 3 коментарі

3 коментарі

З ім'ям Аллаха, Милостивого, Милосердного.

Хвала аллаху богу світів! Мир і благословення пророкові Мухаммаду, а також його сім'ї і всім його сподвижникам.

У достовірному хадисі, який приводиться в збірнику аль-Бухарі «ас-Сахих», переданому від Абу Хурайри від пророка (мир йому і благословення Аллаха), говориться:

ما أنزل الله داء إلا أنزل له شفاء

«Яку б хвороба ні послав Аллах, Він обов'язково посилає і зцілення від неї» [1] .

У збірнику «ас-Сахих» Мусліма повідомляється від Джабіра ібн Абдулли, що посланник Аллаха (мир йому і благословення Аллаха) сказав:

لكل داء دواء, فإذا أصيب دواء الداء برأ بإذن الله

«У кожної хвороби є ліки, і якщо ліки підійшло до хвороби, то людина зцілиться з дозволу Аллаха» [2] .

У збірнику «аль-Муснад» імама Ахмада наводиться хадис від Усами ібн Шарііка, що пророк (мир йому і благословення Аллаха) сказав:

, إن الله لم ينزل داء إلا أنزل له شفاء

.علمه من علمه, و جهله من جهله

«Яку б хвороба ні послав Аллах, Він обов'язково посилає і зцілення від неї, хтось знає про нього, а хтось не знає» [3] .

В іншому риваятах йдеться:

إن الله لم يضع داء إلا وضع له شفاء, أو دواء, إلا داء واحدا

«Аллах не дає ніякої хвороби, не давши зцілення від неї або ліки, крім однієї». Сподвижники запитали: «О посланник Аллаха! Що це за хвороба? »Він відповів:« Це старість »(الهرم). Ат-Тірмізі сказав, що це достовірний хадис. [4]

Ці хадіси говорять як про хвороби серця і духу, так і про хвороби тіла, і методах лікування цих хвороб. Пророк (мир йому і благословення Аллаха) назвав невігластво хворобою, а запитування вчених назвав ліками від цієї хвороби.

Абу Дауд в своїй збірці «ас-Сунан» призводить хадис від Джабіра ібн Абдулли, який сказав: «Ми вийшли в похід, і в одного нашого людини потрапив камінь, який розбив йому голову. Потім у нього трапилася полюція, і він запитав своїх товаришів: «Чи знаєте ви про полегшення для мене, чи можу я зробити обтирання піском (тайаммум)?», Вони сказали «Ми не знаємо ніякого полегшення для тебе, адже ти в змозі вмитися водою ». Потім чоловік викупався і помер, а коли ми повернулися до пророка (мир йому і благословення Аллаха) йому було повідомлено про те, що трапилося, на що він сказав:

قتلوه قتلهم الله ألا سألوا إذ لم يعلموا فإنما شفاء العى السؤال إنما كان يكفيه أن يتيمم ويعصب على جرحه خرقة ثم يمسح عليها ويغسل سائر جسده

«Вони вбили його, побий їх Аллах! Невже вони не могли запитати, якщо самі не знали !? Воістину, ліки від невігластва - це тільки питання. Йому було достатньо здійснити обтирання піском (тайаммум), накласти на рану пов'язку, протерти її і омити решту тіла ». [5]

У цьому хадисі пророк (мир йому і благословення Аллаха) повідомив нам, що невігластво - це хвороба, і лікується вона питанням.

Також і сам Аллах (Великий Він і Славен) сповістив нас, що Коран є зціленням. Він сказав:

ولو جعلناه قرآنا أعجميا لقالوا لولا فصلت آياته أأعجمي وعربي قل هو للذين آمنوا هدى وشفاء

«Якби Ми зробили Коран іноземною мовою, то вони неодмінно сказали б:« Чому його аяти не пояснив? Неарабськими мова, а говорить араб? »Скажи:« Він є вірним керівництвом і зціленням для тих, які увірували »(Коран 41:44).

وننزل من القرآن ما هو شفاء ورحمة للمؤمنين

«Ми посилає в Корані то, що є зціленням і милістю для віруючих» (Коран 17: 82).

Але це не означає, що тільки якась частина Корану є зціленням, весь Коран - це зцілення і милість для віруючих, як про це говорилося в першому з наведених аятов. Ця Книга - зцілення сердець від хвороби невігластва і сумнівів. З усіх ліків, посланих Всевишнім Аллахом, немає більш універсального, більш корисного й ефективного засобу проти захворювань, ніж Коран.

У збірниках «ас-Сахих» Мусліма і «ас-Сахих» імама аль-Бухарі повідомляється, що Абу Саїд аль-Худрі сказав: «В одному з походів група сподвижників пророка (мир йому і благословення Аллаха) рушила в дорогу, і вони йшли до тих пір, поки не підійшли до одного з кочевий арабів. Сподвижники попросили надати їм гостинність, але ті відмовилися прийняти їх. Потім вождя цього племені вжалила змія, вони зробили всі необхідні заходи, але нічого не допомагало. Тоді вони сказали один одному: «Звернулися б ви до тих прибулим людям, можливо, у когось з них є ліки». Тоді вони прийшли і сказали: «О люди! Наш вождь ужалений, ми зробили все можливе, але нічого не допомагає, може, у когось з вас є які-небудь ліки? »Один з них сказав:« Так, клянусь Аллахом, я лечу читанням, однак клянусь Аллахом, ми просили вас про гостинність, але ви не надали його нам, і я не буду читати, поки ви мені що-небудь не дасте. Тоді вони домовилися про стадо овець, і сподвижник відправився до нього, злегка попльовував на нього і читав «Хвала Аллаху Господу світів» [6] . Після цього вождь немов звільнився від кайданів, встав і пішов, а його хвороба повністю пішла. Він сповна віддав їм те, про що вони домовилися. Один із сподвижників сказав: «Розділіть це [як трофеї]», але той, хто читав, сказав: «Ні, ми не зробимо цього, поки не прийдемо до пророка (мир йому і благословення Аллаха) і не розкажемо, що сталося, і подивимося, що він нам велить ». Коли вони прийшли і розповіли йому про те, що сталося, він сказав: «Звідки ти знав, що читання цієї сури лікує?» Потім він сказав: «Ви здобули це, розділіть це [як трофеї] і виділіть і мені належну частину» [7] .

Ці ліки вплинуло на дану хворобу і викоренило її, немов її і не було, при тому, що дані ліки - найлегше і доступне з усіх, і якщо людина вміє лікуватися Фатіха, то досягає дивовижних за своєю ефективністю результатів в лікуванні хвороб.

Сталося так, що одного разу, перебуваючи в Мецці, я [8] сильно захворів, і не було можливості скористатися послугами лікаря. Також у мене не було ліків, і я лікувався читанням аль-Фатіха. Я побачив її дивовижне вплив, і кожному, хто скаржився на будь-яке нездужання, я радив читати цю суру, і багато хто з них незабаром харчувалися.

Існує один аспект, на який слід звернути увагу. Поминання Аллаха (зікри), читання аятів і благання (дуа), якими лікуються і які читають над хворим, вже самі по собі є цілющими, але вони вимагають того, щоб об'єкт лікування прийняв їх, а також того, щоб той, хто лікує, володів сильним прагненням і впливом. І якщо лікування не настає своєчасно, то це або через слабкість впливу лікаря, або через неприйняття хворого, або ж через якогось сильного чинника, що знаходиться в ньому і перешкоджає дії ліків. Це подібно до того, як йде справа і з звичайними ліками і хворобами. Звичайні ліки також можуть не надавати впливу через їх неусвоєння природою або через якогось істотного фактора, що перешкоджає їх впливу. Якщо ж природа повністю засвоїла дані ліки, то організм отримає лікування в тій мірі, наскільки засвоїлося ліки. Також і з людським серцем: якщо воно повністю сприймає читання цілющих і оберігають молитов, а людина, що читає їх, має душу, що володіє впливом і цілеспрямованістю, то ці молитви обов'язково викорінять хвороба.

Також і благання до Аллаха (дуа) - це одне з найсильніших засобів для досягнення бажаного і для захисту від усього негативного. Але іноді дію благання може затримуватися або через проблеми з самою молитвою (наприклад, якщо Аллах не любить цю молитву через її гріховності), або через слабкість серця (коли воно не спрямоване до Аллаха, що не сконцентровано на Ньому під час прохання ), і тоді благання (дуа) подібна цибулі із застарілою тятивою, стріли якого вилітають на дуже коротку відстань. Також можуть існувати й інші причини, що заважають отримати відповідь на молитву, такі як вживання в їжу забороненого, утиск, іржа на серцях, що виникає від гріхів, безпечність щодо релігії, дотримання пристрастям, зайнятість марними справами і розвагами.

У збірнику аль-Хакіма «аль-Мустадрак» повідомляється зі слів Абу Хурайри, що пророк (мир йому і благословення Аллаха) сказав:

أدعوا الله و أنتم موقنون بالإجابة, و اعلموا أن الله لا يقبل دعاء من قلب غافل لاه

«Кличте до Аллаха, будучи впевненими в тому, що отримаєте відповідь, і знайте, що Аллах не приймає молитву, що виходить із відстороненого і безтурботного серця». [9]

Молитва - це корисні ліки, яке здатне здолати будь-яку хворобу, проте серце, недбале по відношенню Аллаху, здатне розвіяти силу цієї молитви. Також поїдання того, що заборонено Аллахом, знищує силу молитви або послаблює її, так би мовити в хадисі, що наводиться в збірнику «ас-Сахих» Мусліма від Абу Хурайри, що посланник Аллаха (мир йому і благословення Аллаха) сказав: «О люди! Воістину, Аллах - Благой, і Він не приймає нічого, крім доброго. І воістину, Аллах повелів віруючим той же, що повелів і посланцям, і сказав:

يا أيها الرسل كلوا من الطيبات واعملوا صالحا إني بما تعملون عليم

«Про посланці! Смакуйте блага і чиніть праведно. Воістину, Мені відомо про те, що ви робите »(Коран 23: 51).

يا أيها الذين آمنوا كلوا من طيبات ما رزقناكم

«О ті, які увірували! Смакуйте дозволені блага, якими Ми наділили вас ». (Коран 2: 172)

Потім він привів в приклад людини, яка довгий час перебуває в шляху, волосся його розпатлане і покриті пилом, він простягає свої руки до неба зі словами: «О мій Господь! Про мій Господь! », Проте їжа його заборонена, питво його заборонене, одяг його заборонена, і нагодований він забороненим, як же буде прийнято від нього ?!» [10]

Абдулла син імама Ахмада ібн Ханбаля, згадав в додаванні до книги свого батька «аз-Зухд» наступне повідомлення: «Синів Ісраїлов спіткало лихо, і вони вийшли [за межі селища]. Аллах (Великий Він і Славен) послав одкровення їх пророку, щоб той сповістив їх: «Ось ви виходите в поле, а тіла ваші в нечистотах, ви принесете до Мене руки свої, якими ви проливали кров, і ви набивали свої будинки забороненим! І все це тепер, коли Гнів Мій вибухнув на вас? Ви не додаєте Мені нічого, крім гніву » [11] .

Абу Зарр аль-Гіфарі говорив: «Якщо благання (дуа) здійснена з благочестям, то її достатньо і в тій кількості, скільки буде достатньо солі в їжі» [12] .

З книги «Аль-Джаваб аль-кяфі лиман

Саал `ан ад-дава аш-шафи»

(Вичерпну відповідь для тих,

хто запитує про цілющу ліки)

Автор: Імам Шамсуддін Абу Абдулла

Мухаммад ібн Абу Бакр ібн Айюб,

відомий як ібн Кайім аль-Джаузійя.

Переклав: Абу Ясін

Редакція: сайт Whyislam. ru

[1] Цей хадис привів аль-Бухарі (5354).

[2] Цей хадис привів Муслім (2204).

[3] Цей хадис привів Ахмад в «аль-муснад» (4/278).

[4] Цей хадис привели ат-Тірмізі (2038), Абу Дауд (3855), ібн Маджа (3436), аль-Бухарі в збірнику «аль-Адаб аль-муфрад» (291).

[5] Цей хадис привів Абу Дауд (336).

[6] Тобто суру «аль-Фатіха».

[7] Цей хадис привели аль-Бухарі (5417) і Муслім (2201).

[8] Це слова автора цих рядків, тобто ібн аль-Кайім (та обдарує його Аллах своєю милістю).

[9] Цей хадис привів аль-Хакім в книзі «аль-Мустадрак» (1/493).

[10] Цей хадис привів Муслім (1015).

[11] Див: «аз-Зухд» імама Ахмада ібн Ханбаля (1/176).

[12] Див: «аз-Зухд» імама Ахмада ібн Ханбаля (2/77) і «Сифату ас-Сафви» (1/593).

Що це за хвороба?
Потім у нього трапилася полюція, і він запитав своїх товаришів: «Чи знаєте ви про полегшення для мене, чи можу я зробити обтирання піском (тайаммум)?
Неарабськими мова, а говорить араб?
Наш вождь ужалений, ми зробили все можливе, але нічого не допомагає, може, у когось з вас є які-небудь ліки?
», Проте їжа його заборонена, питво його заборонене, одяг його заборонена, і нагодований він забороненим, як же буде прийнято від нього ?
І все це тепер, коли Гнів Мій вибухнув на вас?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация