користь черешні

  1. Використання черешні
  2. Як вибирати черешню
  3. користь черешні
  4. Користь черешні для дітей
  5. шкода черешні
  6. Відео про користь черешні:

Черешня - улюблена літня ягода.

Ми цінуємо цей фрукт, перш за все, за його неповторний, м'який і солодкий смак. Однак, ця літня ягода, крім своїх смакових якостей, ще й володіє багатьма корисними властивостями. Про користь черешні, про те, як правильно вибирати черешню, і що з неї можна приготувати - наша сьогоднішня публікація ...

Використання черешні

На сьогоднішній день людству відомо понад тисячу сортів черешні, це і чорні ягоди, бурштинові і навіть рожеві. Але, оскільки ранні сорти цих ягід не призначені для тривалого зберігання і заготівлі, ми звикли вживати таку черешню в свіжому вигляді, як самостійний фруктовий десерт, так і в якості прикраси до тортів і тістечок, як секретний інгредієнт в складі морозива ... І, якщо ранні сорти боргу зберігати і заготовляти не рекомендується, то ось з пізньої черешні ви можете і компот зварити, і варення, джем, ароматну наливку або просто висушити або заморозити ці ягоди.

Але, для того, щоб ягоди добре збереглися і навіть під час заморозки або іншого виду заготовки не втратили свій зовнішній привабливий вигляд, необхідно знати, як правильно вибирати черешню.
повернутися до змісту ↑

Як вибирати черешню

Вибираючи черешню, звертайте увагу не тільки на самі ягоди (вони повинні бути сухими, щільними, блискучими і ні в якому разі не тиск), а й на ... плодоніжки. Зелені плодоніжки розкажуть вам про те, що черешня була зірвана недавно, а ось сухі або поламані - про те, що черешня могла перезреть або просто довго зберігалася, відповідно її смакові якості залишають бажати кращого.

Зелені плодоніжки розкажуть вам про те, що черешня була зірвана недавно, а ось сухі або поламані - про те, що черешня могла перезреть або просто довго зберігалася, відповідно її смакові якості залишають бажати кращого

Темні сорти черешні відрізняються більш корисним і багатим складом

Після того, як з усіма тонкощами вибору черешні ми розібралися, саме час переходити до найголовнішого - до того, чим корисна черешня.
повернутися до змісту ↑

користь черешні

Ви будете здивовані, але в залежності від сорту черешні, і навіть від її кольору, залежить її складу. Так, в темних сортах черешні ви виявите більше кальцію, заліза, калію, магнію, фосфору і кремнієвої кислоти, ензимів (ці речовини допомагають нашим зубам боротися з карієсом ) Ніж в світлих сортах черешні.

Вживання такої черешні темних сортів благотворно впливатиме на стінки капілярів (зміцнювати їх), буде перешкоджати атеросклеротичним відкладенням, і буде дуже корисно при гіпертонії і анемії . До того ж, кумарини, які входять до складу таких ягід, знижують поріг згортання крові і тим самим запобігають утворенню тромбів і бляшок, і допомагають при комплексному лікуванні недокрів'я.

Мало хто здогадується про те, що до всього іншого черешня володіє сильним знеболюючим ефектом, і допомагає в лікуванні таких захворювань, як ревматизм, артрит, і подагра, захворювань серцево-судинної системи і захворювань нирок. Так як ці ягоди мають легким проносним ефектом, і їх споживання є відмінною профілактикою запорів.

Ну, а те, що черешневий, як і вишневий сік - відмінний засіб, який допомагає нам забути про застуді і «Збити» високу температуру буде корисно знати кожному з нас, адже, як відомо, від простудних захворювань ніхто не застрахований. Однак, незважаючи на користь такого соку, все-таки черешню корисніше вживати в натуральному сирому вигляді - так і смакові якості цих ягід краще, та й корисні речовини не піддаються руйнуванню під час термічної обробки. А, ось яку частину цих ягід можна і потрібно піддавати термообробці, так це плодоніжки самих ягід - відвар з них благотворно впливатиме на роботу серцево-судинної і нервової системи.
повернутися до змісту ↑

Користь черешні для дітей

Не секрет, що черешню дуже люблять діти. І, виявляється така любов - дуже корисне прояв почуттів, так як в складі черешні ви можете виявити каротини, вітаміни групи В і С. Нагадаємо, що всі ці перераховані вище речовини дуже важливі для зростаючого дитячого організму, так як відповідають за процеси формування кісток, зубів , системи кровотворення, нервової системи, а кремнієва кислота - позитивно впливає на інтелект наших маленьких вундеркіндів.

Корисно їсти черешню і при шкірних захворюваннях - псоріазі, алергії, екземі, вугрової висипки. Доповнити благотворний ефект від такого внутрішнього прийому ви можете також і за допомогою маски з перетертих черешень (змішайте перетерті ягоди з 1 толова ложкою сметани і нанесіть на чисту шкіру обличчя). Ефект після такої маски не поступається ефекту після відвідування косметичного салону - шкіра виглядає свіжою, молодою, здоровою і підтягнутою.

Додайте до все цієї користь і те, що ці ягоди очищають людський організм від токсинів, захищають від алергії, відновлюють гормональний баланс, зупиняють ріст пухлин (мова йде про регулярному вживанні черешні), нормалізують роботу кишково-шлункового тракту, знімають запалення (досить з'їсти 20 черешень, як запалення сполучних тканин зникає) і ви зрозумієте, що черешню їсти не тільки приємно, але і корисно!

Додайте до все цієї користь і те, що ці ягоди очищають людський організм від токсинів, захищають від алергії, відновлюють гормональний баланс, зупиняють ріст пухлин (мова йде про регулярному вживанні черешні), нормалізують роботу кишково-шлункового тракту, знімають запалення (досить з'їсти 20 черешень, як запалення сполучних тканин зникає) і ви зрозумієте, що черешню їсти не тільки приємно, але і корисно

Ваша любов до цієї ягоди не залишиться без відповіді.

Вчені беруться стверджувати, що

жменю черешні по своєму корисного впливу могутніше впливу таблетки аспірину на людський організм.

Так, що робіть висновки - пити гіркий аспірин або їсти солодку черешню ...

Досить з'їдати щодня всього лише 120 грамів цих ягід, як вже через місяць ви можете ставати на ваги і радіти тому, що ваш вага знизилася на 14%.

А, сталося це тому, що черешня очищає кишечник і перешкоджає процесам відкладення жирів в організмі.

60 мілілітрів соку черешні - готові замінити разовий прийом антидепресантів, підняти вам настрій і позбавити вас від депресії.

повернутися до змісту ↑

шкода черешні

Що ж стосується того, коли вживання черешні може завдати шкоди нашому здоров'ю - то це ситуації коли у людини спостерігається підвищена кислотність шлункового соку, непрохідність кишечника або він страждає на цукровий діабет. Також не рекомендується приступати до такого ягідному десерту тут же після їжі - це може стати причиною нетравлення шлунка і причиною газоутворення.

Шевцова Ольга, Мир без Шкоди

Відео про користь черешні:

Сказати "Дякуємо":

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация