Користь і Шкода Кефіра Для Здоров'я

Родина кефіру - Північна Осетія Родина кефіру - Північна Осетія. Проводиться він методом сквашування молока кефірних грибків, до складу якого входить велика кількість мікроорганізмів, в тому числі дріжджі. Кефір можна робити не тільки з коров'ячого молока, а й козячого. Для пріготовленіякефіра годиться не тільки незбиране молоко, але і знежирене. У зависимомти від того, як і з якого молока пріговлен кефір, яка жирність, який у нього термін з моменту виготовлення можна говорити про різні аспекти, про різну користь і шкоду кефіру для здоров'я.

Кефір освіжає і втамовує спрагу в спеку, відновлює сили при недокрів'ї, є дієтичним продуктом для бажаючих скинути зайві кілограми, позитивно діє на обмін речовин. Кефір не тільки підтримує сили хворого людини, але і покращує усваяемость лікарських засобів, зменшується їх негативний вплив, в тому числі і алергічну реакцію організму. Систематичне вживання кефіру зміцнює імунітет, стакан кефіру, випитий ввечері - покращує нічний сон.

головне корисна властивість кефіру - пробиотическое. Це означає, що систематичне вживання кефіру приводить в норму мікрофлору кишечника, придушуються патогенні і гнильні мікроорганізми. Все це покращує процес травлення і перистальтику кишечника, тобто кефір дієвий засіб при дисбактеріозі. Завдяки тому, що кефір покращує мікрофлору в кишечнику, нормалізується вироблення вітамінів групи В і гормонів. Тому, достатня кількість вироблюваної фолієвої кислоти (вітамін В9) покращує якість крові, зменшується кількість шкідливого холестерину і ризик тромбоутворення.

Пити краще жирний кефір, в ньому менше вуглеводів, більше фолієвої кислоти, є вітаміни А і D, що дають можливість засвоюватися кальцію і фосфору. У свою чергу, для засвоєння вітамінів А і D, кефір можна приготувати в суміші з ягодаі і фруктами, тим більше, що кефір прекрасно з ними поєднується.

Свіжий, одноденний кефір працює як проносний засіб і може позбавити від запору. У той час як 3-денний кефір має прямо протилежне властивість - він закріплює. Кефір ефективно пригнічує ріст хвороботворних мікроорганізмів і запобігає розвитку кишкових інфекцій, заспокоює нервову систему, знімає синдром хронічної втоми .

В кефірі міститься багато кальцію і фосфору, завдяки цьому кефір корисний маленьким дітям, так як розвивається і росте ці елементи просто необхідні. Корисний він і людям похилого віку, в тому числі і в постклімактеричний період для профілактики остеопорозу. Жінкам він показаний в період менструацій і при клімаксі. Кальцій необхідний для кісткової тканини, для процесу згортання крові. Цей елемент учасник таких процесів як передача нервових імпульсів і скорочення м'язів, він підтримує водний баланс в організмі. Фосфор бере участь в реакціях жирового, білкового і вуглеводного обмінів, спільно з кальцієм задіяний в побудові клітин нервової тканини, в тому числі і клітин головного мозку.

Протипоказання до його вживання - захворювання шлунково-кишкового тракту , Особливо - гастрит з підвищеною кислотністю шлункового соку, і деякі хвороби нирок. Його також не радять пити при діареї і здутті кишечника. Через невеликої кількості алкоголю кефір не рекомендують давати немовлятам.

Якісний кефір білосніжний, з характерним, трохи Щиплющие смаком. Виробники допускають незначне виділення газів і вміст спирту, що не перевищує 1%. Особливо корисний кефір, який вживається натщесерце. Як можна побачити максимальна користь, а шкоду кефіру для здоров'я мінімальний. Будьте здорові!

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация