Король Артур був українцем.

Остаточно легенда про короля Артура сформувалася в 15 столітті в творі Томаса Мелорі

Остаточно легенда про короля Артура сформувалася в 15 столітті в творі Томаса Мелорі. В остаточному варіанті Томаса Мелорі король Артур вже є імператором, який завойовує майже всю Європу. Мої дослідження привели мене до висновку про те, що в 4 столітті на території України існувало не тільки готське держава, але і слов'янська держава на території Лівобережної України. Основна інтрига і готської історії та легенди про короля Артура це взаємини короля і королеви Артура і Гвіневери, або, в готської історії це Германарих і Сванхільда. Це і є взаємини готовий і слов'ян, тому що дружина Германаріха була з племені росамонов, яких багато хто відносить до русів. Мої дослідження підтверджують, що на території України було федеративну державу, де Сванхільда ​​представляла слов'янську частину. Саме для того, щоб згуртувати це держава, Германарих пішов на династичний союз з князями північних територій України, де домінували слов'яни. Готське держава знаходилася на півдні України біля Азовського моря. У центрі України, на території сучасного Дніпропетровська, очевидно, знаходилося легендарне плем'я ЕЛУР, які ставилися до Пруссії-литовському народу. І, за моїми дослідженнями, Ланцелот персонаж легенди про короля Артура, був королем ЕЛУР, розповів краєзнавець, дослідник історії Готського королівства Андрій Карнаух.

За словами доцента кафедри історії України ДНУ Геннадія Виноградова, гіпотеза, висловлена ​​в книзі Андрія Карнауха, має право на існування.

Я погодився стати рецензентом досліджень Андрія Леонідовича. Та чи інша думка повинна бути доведена, з цієї точки зору гіпотези, висунуті моїм колегою, вимагають серйозного доопрацювання. Я вважаю, що необхідно істотне поглиблення джерельної бази, бажано залучати джерела мовою оригіналу, що вельми проблематично, враховуючи, що мова йде про давньонімецькій мовою, вважає Геннадій Виноградов.

джерело: 34 канал

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация